Decaded

Administrator
 • Dodanych treści

  1844
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

Reputacja społeczności

1228 Legenda Forum

Informacje o Decaded

 • Ranga
  Nyaa~
 • Data urodzenia 17.01.1993

Informacje profilowe

 • Płeć
  Neko
 • Miejsce zamieszkania
  Kraków
 • Zainteresowania
  Informatyka, elektronika, elektrotechnika, psychologia
 • Coś o sobie
  Nyaa~
 • Ulubiona postać
  Dashie oraz Twilight

Kontakt

 • Strona www
  https://everfree.pl
 • Gadu-Gadu
  20465492

Ostatnie wyświetlenia profilu

16338 wyświetleń profilu
 1. We are flying high,
  saying farewell would be a lie.
  There's no need tonight to spend a sleepless lonely night.
  We are flying high,
  there's no way to say goodbye.

  1. DerpKapitan

   DerpKapitan

   Its hiiiiigh... 

 2. Są możliwe. Jedynym problemem jest ilość pracy, której owe usprawnienia by wymagały. Z nietechnicznego punktu widzenia wydaje się to proste - bo co to dodać jakąś funkcję do już istniejącej? Niby nic, a w praktyce wymaga to (prawie) całkowitego remodelingu owej funkcji. Niejednokrotnie wygodniej by było napisać cały system od zera, niż bawić się w jego rozbudowę - a to, niestety, przy mojej obecnej wiedzy jest niewykonalne. Nie byłbym w stanie zaimplementować tego w bezpieczny sposób. Forum domyślnie nie wspiera tej funkcji - nie jest zaimplementowana przez twórców silnika. Dodamy ją sami w niedługim czasie.
 3. Nie twierdzę, że nie był. No ale już trudno - było, nie wróci. Pracuję nad tym, ale one nie chcą współpracować. Oj Panie! Wtedy to dopiero poleci armagedon! Chwilowo wystarczy nowości na forum. Wyobraź sobie, że nagle cała reputacja, na którą dane osoby pracowały zwyczajnie znika. Co by mi zrobił, dla przykładu, taki @Dolar84 ? Cenię sobie swoją głowę, nie chcę łopatą Przy okazji - wprowadziliśmy limit na reputacje. 10 dodatnich i 10 ujemnych przypada dziennie na danego użytkownika do rozdania (niewykorzystane punkty nie sumują się). Ograniczy to nieco spam nimi w zabawach, czy statusach.
 4. Aaa, rozumiem. @BiP pisze o usunięciu licznika z profilu i pozostawieniu tylko przy postach (dobrze zrozumiałem?). Nah, nie widzę w tym sensu @Socks Chaser @BiP - żartowałem o wyzerowaniu reputacji, nie usunięciu licznika. Czytanie ze zrozumieniem się kłania
 5. Nigdy nie wspominałem o kasowaniu licznika. O czym Ty mi tu nawijasz
 6. Mam dziką chęć pograć w hirołsy III

 7. Myślałem nad takim rozwiązaniem od jakiegoś czasu. Wszystko zależy od tego, jak dużo będzie trzeba zmienić w obecnym systemie, żeby to miało ręce i nogi. Bo szczerze powiem, nie widzi mi się rozgrzebywania połowy działającego systemu tylko po to, żeby dodać jedną funkcję i modlić się, że nie pójdzie w cholerę.
 8. @BiP @Arcybiskup z Canterbury Panowie/Panie, powagi trochę. To nie piaskownica. Propozycja BiPa może zostać zaakceptowana. Nie Ty o tym decydujesz, tylko administracja. I proszę, zaprzestańcie te przepychanki.
 9. Nope, nie było negatywnej. To była neutralna (nic nie dodaje, nic nie zabiera).
 10. No to widocznie Siper miał powód, dla którego tak ustawił i ja tu nic nie zmienię. Jego pytać/prosić. Wybaczcie, że zrobiłem Wam nadzieję
 11. Da się. Wystarczy kliknąć na liczbę po prawej stronie słupka ankiety.
 12. Wiemy. Dlatego sprawa jest zamknięta. Jednak Twoja wypowiedź była niczym innym jak strzałem we własne kolano. Z bazooki. Ale starczy tego offtopu. Co do repek, osobiście mam nadzieję, że ujemne zostaną utrzymane. Przynajmniej teraz ten system działa tak, jak działać powinien. No, prawie. Pasowałoby jeszcze ograniczyć ilość plusów za "bo go lubię to mu dam", ale to już robota na kiedy indziej.
 13. W tej sprawie jest jedna wspólna rzecz - obydwie strony użyły bota. Ze swojego IP. Bez tora/VPNu/cokolwiek. Jedyna różnica jest taka, że Accu zrobił bajzel ze swojego konta, druga strona założyła konto, a następnie dwa dodatkowe w celu zminusowania jednej i zaplusowania drugiej osoby. Tylko ta różnica poskutkowała tym, że Accu ma jeszcze dostęp do forum, o czym dobrze wie, ponieważ nie zrobił tego celowo (a przynajmniej w to wierzymy). Jednakże. Jego post to nic innego, jak zaliczenie samego siebie do owej grupy społecznej, ponieważ z wypowiedzi owej wynika, że do tejże grupy należy się po robieniu bajzlu bez użycia tychże rzeczy. Medal zawsze ma dwie strony
 14. Powiedział Accu, który wcale-nie-tak-dawno odwalił podobną akcję, ino ze swojego konta. *clap clap*