Decaded

Administrator
 • Zawartość

  823
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1388 Legenda Forum

O Decaded

 • Ranga
  MWerec miał rację
 • Urodziny 17.01.1993

Kontakt

 • Strona www
  https://everfree.pl
 • Discord ID
  Neko#9856

Informacje profilowe

 • Płeć
  Neko
 • Miejsce zamieszkania
  Kraków
 • Zainteresowania
  Informatyka, psychologia
 • Ulubiona postać
  Dashie oraz Twilight

Ostatnio na profilu byli

21043 wyświetleń profilu
 1. Wiadomość automatyczna Temat został przeniesiony do kosza.
 2. Wiem. Opiekunowie może nie czytają, ale wszystkie nowe wpisy w dziale ekipy są przez administrację przeglądane. Czyli coś, o co Tobie chodziło za pierwszym razem. Istnieje. Ale jak wykopiemy każdego, to kto się działem zajmie? No właśnie. Poza tym, "wykopanie" nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Owszem macie. Jak ktoś totalnie nic nie robi to jest brany na rozmowę, bo "dla statystyk" czy "na siłę" nikogo nie trzymamy. Zastanawiam się ino o co chodzi Ci z tą samowolką, gdyż ja jej nie widzę. Opisz mi to ładnie na privie, z łaski swojej, coby tego tematu niepotrzebnie nie zaśmiecać. W takim przypadku byłoby to akurat logiczne. Jak wspomniałem w poprzednim poście - Twój pomysł nie jest zły i zostanie rozpatrzony, jednak zanim się to stanie, reszta administracji musi obudzić swoje odwłoki/wrócić z pracy. Sam decyzji nie podejmę. Nie ja wymyśliłem. Taka swego czasu istniała (okolice 2014 roku), zwyczajnie przytoczyłem jej nazwę. Informacja napisana jest, fakt, a teraz wskaż mi osoby, które ją przeczytały i się do niej stosują. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ile zabaw sprzecznych z tym zapisem powstawało. Bądź tak miły i nie nazywaj innych hipokrytą, gdy brakuje Ci informacji na dany temat. Natomiast co do zabaw w działach postaci - to już istniało i totalnie się nie sprawdziło. Założenie było podobne do tego, co podałeś. Efekt? Większość postaci miała dokładnie te same zabawy, tylko kontekst inny. Zamiast przydzielenia książki do usera - przydzielamy zwierzaka/jabłko/sukienkę/etc! Obecne zabawy "offtopowe" (przynajmniej te starsze) to głównie ocalałe z działów postaci, które to miały najwięcej wpisów. Resztę można znaleźć w archiwach, nie licząc najmniej aktywnych. Gdy ktoś wpadł na nową, oryginalną zabawę - ta była asymilowana dość szybko przez pozostałe działy i powstawały jej alternatywy. Jeżeli przerzucimy obecne aktywne, czyli (zaokrąglone w górę) osiem tematów do działów postaci, to co otrzymamy? Lekki chaos. Zobaczmy: Pozostałe zabawy mają ponad miesiąc nieaktywności, a więc (wedle starych, już nieistniejących zasad działu) są martwe i powinny zostać usunięte, lub zarchiwizowane. Koniec końców mamy rozlokowane trzy zabawy, a pozostałe pięć musimy gdzieś wcisnąć na siłę, a to nigdy dobrze nie działało. Załóżmy jednak, że się udało i każda z głównych (i jakiś random) dostały swój temat z zabawą. Czy coś się zmieni? Poza początkowym zirytowaniem użytkowników, gdyż nie będą mogli znaleźć tematu - zupełnie nic. Ruch w dziale się zwiększy, ale to tylko z powodu zabawy, w której ktoś uczestniczy. Reasumując - wprowadzając ten plan w życie wrócimy do początków forum. Jedyne co się będzie różniło to frekwencja użytkowników.
 3. Huehu huehu?

   

  chrome_2017-10-20_04-54-14.png

  1. PervKapitan

   PervKapitan

   Dość sporo osób nie uznaje księżniczki Twilight :kappa:

  2. Decaded
  3. Szonszczyk

   Szonszczyk

   To miało być trochę agresywne "ogłoszenie" także wiesz :v

 4. 1) Panel boczny w większości generowany jest dynamicznie, na podstawie ostatnio założonych tematów, ostatnich odpisów, czy najbardziej aktywnych wpisów. Zakładka, o której wspominasz, musiałaby być wpisana tam na sztywno i pełniłaby podobną funkcję, co bannery. Zmiany musiały by być dokonywane ręcznie przez administrację. 2) Jak wyżej. 3) Już widzę, jak wszyscy opiekunowie tego pilnują. Może przez pierwszy miesiąc by to działało, potem przestanie się Wam chcieć. Przynajmniej tak to widzę, gdy obserwuję aktywność opiekunów ostatnimi czasy (wiadomo, są wyjątki). JEDNAKŻE, pomysł nie jest głupi i zostanie rozpatrzony. Wrzuciłeś to na konferencję opiekunów działów. Prawdopodobnie tylko ja się z tym zapoznałem, jeśli chodzi o "tych wyżej", a że mam tendencję do czekania na wypowiedź innych, to i reakcji z mojej strony nie było. Następnym razem polecam zamieścić takie coś w dziale przeznaczonym dla ekipy, gdyż da to znacznie lepszy efekt i, przede wszystkim, się nie zgubi w innych wypowiedziach Ten system umarł wraz z połączeniem działów. Od tamtej pory panuje zupełnie inny system, który (jak widać) niezbyt się sprawdza. Gdybyśmy cały czas działali na "oryginalnym" systemie, czyli na jedną postać przypada Avatar i Regent, którym patrzy się cały czas na rączki i "wymienia na lepszy model" jak się nie sprawdzają, to na ten moment mielibyśmy może ze trzy osoby od postaci. Dawniej na jedno stanowisko przypadało przynajmniej kilku chętnych, obecnie jak ktoś się zgłosi po tygodniu od dania ogłoszenia o naborze, to możemy otwierać szampana z okazji superszybkiej reakcji. Smutne, ale prawdziwe Obowiązkiem opiekuna jest opieka nad działem. Nic więcej, nic mniej. Próby wymuszenia (jakkolwiek to nie brzmi) zainteresowania działem w kilku przypadkach skończyły się rezygnacją (lub chwilowym załamaniem), ponieważ opiekun się starał, ale ludzie nie przychodzili. I nie, to nie była jego/jej wina, bo swoją pracę wykonywali wzorowo. Problem leży w użytkownikach samych w sobie, którzy w większości spędzają czas na głupich zabawach typu "jak umarł chomik X?" w offtopie. Sam bym się zraził po czymś takim. Co racja to racja, ale pierwsze kroki powinieneś poczynić w innym miejscu [wskazówka w spoilerze], a nie dawać forumowym trollom paliwo pod tytułem "administracja ma wszystko gdzieś". Tak, dokładnie w ten sposób poszczególne jednostki to mogą odebrać, dzięki czemu będą mogły dalej psioczyć, jakie to forum jest niedobre i złe i w ogóle fuj. Wrócę jeszcze do punktu 1 i 2. Tak, da się to zautomatyzować. Trudne? Nie wiem. Ile by potrwało? Nie wiem. Dałbym radę? Obawiam się, że nie. Może i jestem technicznym, ale znajomość (a raczej jej brak) działania silnika forum powoduje, że nie chcę w niego ingerować, dopóki nie jest to konieczne. Nie chcę przez przypadek stworzyć luki w zabezpieczeniach.
 5. Hurpu durpu faputalku Wysłane z mojego GT-N8010 przy użyciu Tapatalka
 6. Lajkuję Twój avek. 10/10

  1. Lemi

   Lemi

   Ayyy. Staram się na quality xD

 7. Dawno mnie tu nie było... Hum. Dzisiaj sprawa trochę drażniąca, więc zanim wyjawię kto poleciał, sprostuję jedną rzecz odnośnie zamieszczania linków do odcinków naszych kochanych taboretów (i nie tylko ich). Jak zapewne wiecie, forum dopuszcza linkowanie do odcinków. Są też tematy i strony partnerskie (lub nie), na których można je znaleźć, jednakże jest jedno małe ale. Wszystkie dopuszczane linki to takie, z których nie da się (oficjalnie) pobrać materiału. Innymi słowy, odcinki na serwisach takich jak YouTube, czy Dailymotion są u nas jak najbardziej mile widziane, jednakże w przypadku zamieszczania linka do serwisu typu chomikuj, Mega, torrent (etc), z którego to można bez problemu film pobrać, będziemy za to bić bardzo mocno. Dzisiaj mieliśmy już dwa przypadki, ale skupmy się na jednym z nich: Accurate Accu Memory otrzymał właśnie bilet na księżyc za używanie systemu PW forum do rozpowszechniania treści pirackich (linka do serwisu Torrent umożliwiającego pobranie najnowszego filmu MLP). W normalnym przypadku otrzymałby tylko 7 punktów, jednakże nie tak dawno temu otrzymał blokadę z tego samego punktu - łamanie Prawa Polskiego (prawo autorskie), co spowodowało trzypunktowy bonus. Na zakończenie dodam, że administracja nigdy nie ingeruje w prywatne rozmowy użytkowników, dopóki nie otrzyma zgłoszenia od jednego z nich. Jednakże w tym przypadku Accu użył statusu do poinformowania użytkowników o możliwości otrzymania linku do pobrania filmu, na co już musieliśmy zareagować. Osoby, które otrzymały ten link (lub użyły wcześniej latającego po forum magnet-linka) powinny solidnie przeskanować swoje komputery, ponieważ istnieje niemałe prawdopodobieństwo, że poza filmem zawierał on mały bonus w postaci wirusa. To tyle, życzę miłego dnia.
 8. Gdy zapomnisz przelogować się na inne konto... :kappa: 

   

  Spoiler

  chrome_2017-10-01_19-24-30.png

   

 9. Umc Umc~

   

   

  1. Calevalke

   Calevalke

   Spoiler

   giphy-downsized-large.gif

    

   Umc~ Umc~ Robić tak mogę całą noc~