Decaded

Administrator
 • Dodanych treści

  1755
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  19

Decaded last won the day on December 3 2016

Decaded had the most liked content!

Informacje o Decaded

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Kraków
 • Zainteresowania
  Informatyka, elektronika, elektrotechnika, psychologia
 • Coś o sobie
  Nyaa~
 • Ulubiona postać
  Dashie oraz Twilight

Kontakt

 • Strona www
  https://everfree.pl
 • Gadu-Gadu
  20465492

Ostatnie wyświetlenia profilu

14037 wyświetleń profilu
 1. Twoja zasłona jest creepy... Tak trochę bardzo nawet.
 2. Nie taka znowu stara. Ciekawe co ma powiedzieć nasz forumowy dziadek, @Dolar84
 3. Pierwsze spojrzenie - O, spoko laska. Rzut oka na profil - Płeć: ogier Drugie spojrzenie - ... fuk Welp, siedem lat temu też mnie brali za dziewczynę, więc to chyba w miarę normalne
 4. Prędzej :hevra: ponieważ ona była Pierwszym Gołębiem Forumowym. Użytkownicy, do których nie docierały argumenty i trzeba było sięgnąć po narzędzia moderatorskie. Okazyjnie przełożeni, ale to chyba norma na każdym stanowisku, nie tylko forumowym Bo się zarumienię. Niestety, nie jestem taki fajny, na jakiego wyglądam. W praktyce robię bardzo mało, znacznie mniej niż bym chciał robić. Nic dziwnego. O tym wiedzieli głównie ci, z którymi wówczas grałem. Cholera. Chyba muszę zacząć się przykładać do mojej roboty A tak serio, to cieszy mnie niezmiernie, że ktoś ma o mnie tak dobrą opinię. Dzięki. Nie jest. Fakt, może się wydawać, że robię "więcej niż inni", bo od kilku lat jestem praktycznie wszędzie, jeśli chodzi o forum. Siper ma życie i pracę, ale nie jest tak, że przestał cokolwiek robić. Widzę po historii w konsoli, że coś dłubie. Może nie widać tego gołym okiem, ale nad czymś pracuje. Plus nie samymi "redami" forum żyje. Ekipa posiada jeszcze fioletowych, zielonych i niebieskich. Jakbym faktycznie robił 100% tutejszej roboty, to po co te grupy i nabory by były? Dwóch wystarcza w całości. Muszę tylko nadgonić Sipera z wiedzą (co będzie praktycznie niewykonalne). Ogarniane jest na bieżąco wszystko to, co ważne. Zmian nie widać, ponieważ odbywają się głównie po stronie serwera, jednakże ciągle nad czymś się dłubie i psuje. Zapewnić mogę, że w niedługiej przyszłości pojawi się kilka widocznych zmian, jednak na chwilę obecną nie mogę zdradzić, czego będą dotyczyć.
 5. 1) z dniem wydania ostatniego odcinka sezonu. 2) Zwyczajnie chciałem pomóc, to wszystko. Jeżeli mam być szczery, to nigdy nie zależało mi na kolorze. Taka już moja natura - Siper miał problem z nadzorowaniem forum, ponieważ ma pracę i masę spraw na głowie, wiec zapytałem, czy chce pomocy. Efekt widać. 3) Gapie się tępo w jeden punkt i zastanawiam się, co sobie zjeść na śniadanie/obiad/kolację. Serio. 4) Nie, ale chętnie w zamian dodam nowe emotki. Na przykład gołębia. 5) Hmm... Z tego co wiem, to należę do gatunku ludzkiego, a nie przypominam sobie, żebym został ugryziony przez napromieniowanego toperka (albo jakiegokolwiek innego), więc nie. Nietoperzem nie jestem. Lubię noc, ponieważ jest cisza, spokój i mogę się skupić na tym, co robię. To jedyny powód, dla którego jestem częściej widziany nocą, niż dniem. Acz to jeszcze zależy od mojego kaprysu i tego, kiedy mi się z wyra zlezie.
 6. Odpowiedziałem na wszystkie pytania, które dostałem. Jak ktoś z czytających ma jakieś swoje to chętnie na nie odpowiem.
 7. @Uszatka Forumowy grafik, dobrze robi. Może pomoże.
 8. Ciekawostka dla deca :x

  16711905_1213947041986960_27097202144723

  1. MasterOfRainbows

   MasterOfRainbows

   Dobre info, pozdrawiam.

 9. zdjecie.jpg

  1. Pokaż poprzednie komentarze  %s więcej
  2. Niklas

   Niklas

   Tyle to ja wiem, ale wielu nie wie :P

  3. PervKapitan

   PervKapitan

   Zapewne w mowie potocznej już to jest normalne i prawidłowe :v

  4. WilczeK

   WilczeK

   To ja też coś wstawię:

   Dowcip, żart, kawał – krótka forma humorystyczna, służąca rozśmieszeniu słuchacza. Najczęstszą formą rozpowszechniania dowcipu jest przekaz słowny. Dowcipy można spotkać w prasie, w specjalnych rubrykach. Publikowane są książki i czasopisma z dowcipami. Dowcipy można też spotkać na wielu stronach internetowych

 10. To nie tak, że zostałem z tym sam. Siper cały czas coś robi. Ja go zwyczajnie odciążam ze wszystkiego, co nie jest super-high-hard-master-lvl do zrobienia. I Siper też by mnie nie przyjął, jakbym kompletnie nic nie umiał Ale koniec offtopu, bo zaraz sam siebie będę musiał klepnąć. Wracając do tematu: Szonszczyk ma moje pełne poparcie w swojej zabawie. Jego zdrowie.
 11. To nie jest takie proste jak się wydaje. Najpierw trzeba napisać apkę rozszerzającą funkcjonalność forum o owe odznaki, a żeby to zrobić, trzeba mieć wiedzę i czas. Problem jest taki, że ja nie mam wiedzy, a Siper czasu. Pozostaje więc czekać aż albo ja wiedzę zdobędę, albo Siper znajdzie wystarczająco dużo czasu.
 12. Osobiście nie mam nic przeciwko. Dział żyje, ma się dobrze, opiekun się stara i ciągle coś robi. Fakt, zabawa niezbyt pasuje do postaci, ALE, jak Cahan zauważyła Mamy tu coś nowego, świeżego. Nie do końca popieram repki jako nagrodę, jednakże z drugiej strony, reputacja na tym forum nie znaczy nic (ta cyferka w profilu, znaczy się). Jak dla mnie może zostać w formie takiej, jakiej powstało
 13. NYAAAAAAAAAA~

  1. Pokaż poprzednie komentarze  %s więcej
  2. PervKapitan

   PervKapitan

   VODKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  3. Decaded

   Decaded

   Nu vodka. Nyaaaa~

  4. Major Degtyarev

   Major Degtyarev

   Ktoś tu mówi VODKAAAAA ?! :nipples::pinkie2::pinkie2::pinkie2: