Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Chikayoshi Yami

Brony
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

3 Followers

About Chikayoshi Yami

 • Rank
  Źrebaczek

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://www.youtube.com/watch?v=KoLCOc3lo6E ] Bonusy:
 2. Chikayoshi Yami

  Spitfire? Doświadczony kierowca lubiący czasem zaryczeć silnikiem, z drugiej strony odpowiedzialny na tyle, żeby nie przesadzać.
 3. Chikayoshi Yami

  Jakoś nie zacząłeś., Rainbow Dash mogłaby rozbijać się E26 http://en.wikipedia.org/wiki/File:BMW_M1_1.jpg Co do pozostałych, to miałbym większy kłopot.
 4. Chikayoshi Yami

  Trochę gifów: http://iambrony.dget.cc/mlp/gif/lunasad3.gif http://i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/279/973/23c.gif
 5. Chikayoshi Yami

  Jest tylko jedna rzecz, która uśmierzy gniew Luny.... Jedyna moja uwaga: temat jest nabijarką postów, zgodnie z zaleceniami jego twórcy("Tak więc zapraszam was do zabawy i wklejania obrazków z podwójnymi nozdrzami.") "preferowaną formą ekspresji" są tutaj obrazki, a nie rozbudowane posty, łatwo, więc zaspamować ten wątek i "bezkarnie " podbijać sobie licznik wypowiedzi.
 6. Chikayoshi Yami

  Jak już o mężczyznach mowa... Stevena Magneta od biedy można podpiąć Tutaj, z kolei smoki
 7. Oto wyniki moich poszukiwań: http://bronies.warmia.pl/ (trup) http://pl.my-little-fandom-polska.wikia.com/wiki/Sekta_Pochodnych_Konia_Olsztyn https://www.facebook.com/groups/191728304257724/ Olsztyn mazurami nie jest, ale, za to są tam meety. Dołącz do grupy na facebooku, to dowiesz się co i jak od "tubylców".
 8. Chikayoshi Yami

  Znalazłem tylko to:https://www.facebook.com/pages/BroniesRadom/245072262246421?fref=ts Jak widać zdarzają się spore przerwy w aktywności...
 9. Chikayoshi Yami

  Rażą mnie błędy i dziwnie skonstruowane zdania, bądź co bądź moderatora.
 10. Chikayoshi Yami

  Poziom dubli w tym temacie jest straszny, przydałby się jakiś moderator- nolife, który by to wszystko usuwał(pobożne życzenia) Tego typu kostiumowe zabawy nie dostają miłości, zatem wrzucam.
 11. Świetny cosplay Winony. http://theonlypj.deviantart.com/art/F-A-C-T-S-2013-Saturday-Diamond-Dog-Fido-408437009 Diamentowy pies kolec Trisia
 12. Chikayoshi Yami

  Książe Wellington
 13. Chikayoshi Yami

  Myślę, że chodziło o Ericha Ludendorffa
 14. Chikayoshi Yami

  Korzystając z nieaktywności prowadzącego bezczelnie wywołam tutaj aktywność(trudno, najwyżej zostanę brutalnie zgwałcony przez któregoś z inkwizytorów) Albo najwyżej pokasuję posty. Proszę mi się nie wcinać, bo się nie polubimy. Dziękuję i dobrej nocy życzę.
×
×
 • Create New...