Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

dinokuba

Brony
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About dinokuba

 • Rank
  Mały kucyk
 • Birthday 01/09/1998

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Ulubiona postać
  Dlaczego muszę wybierać?
  Ech, Rarity, Pinkie, Luna... Ale uwielbiam wszystkie postacie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hiatus. Hiatus everywhere.

 2. dinokuba

  Cupcakes? Tu się zgodzę, bo są nudne i przereklamowane. Inne fici o zabijaniu kucy? Przeczytaj "Secret Life of Rarity" i spróbuj to powiedzieć jeszcze raz. Zakończenie to większy wyciskacz łez niż cokolwiek w takim Past Sins. I do tego ma 2 kontunuacje, równie dobre, ale ich już nie można podpiąć pod tą kategorię. "Karachana" ... Najleprze jest to, że z reszty twego posta wynika, że idealnie byś tam pasował. Nie, nie staram się cie trollować, ani być niemiły. Naprawdę, reszta twego posta pokrywa się z opiniami dużej ilości ludzi tam przesiadujących (ale nie wszystkich). Btw, zdajesz sobie sprawę, że szaleństwo na MLP zaczęło się na 4chanie? Ekhem A teraz co mnie irytuje: -20% cooler'n'stuff ludzie, ile można? -Ludzie WCIĄŻ narzekający na Princess Twilight Ok, po wyjściu odcinka mogłem was jeszcze zrozumieć (choć sam ucieszyłem się na to, że dostała skrzydła), ale nie możecie tego w końcu przeboleć? -"Mój kuc jest najleprzy, blah blah blah", czyli wywyższanie i idealizowanie postaci What is personal opinion? Żadna z postaci nie jest idealna, więc denerwuje mnie, jak ktoś to pisze np. "Rarity is perfect" -hejtowanie niektórych kucy i ich fanów Personal opinion po raz trzeci... -to forum wciąż nie posiada oddzielnego działu (lub poddziału, whatever) dla komiksów od IDW (chyba że jestem ślepy) ... No co? Są wręcz genialne i na to zasługują, szczególnie, że takich rzeczy w serialu się nie zobaczy (Mówię tu np. o zakończeniu numeru 6) (tak, wiem że nr. 6 jeszcze oficjalnie nie wyszedł, ale był wyciek z miesiąc temu i ktoś opublikował cały na 4chanie). Wiem, dla tego to zaznaczyłem i zaspoilerowałem, i wiem, że to głupie, ale po prostu mnie to irytuje. Czemu? Ponieważ IMO Show jest (przez większość czasu, takie SAYS to dno) o wiele leprze od DR, które mi się nie podobało. I tak, zdaję sobie sprawę z tego, że cały post zaznaczałem, że każdy ma prawo do własnej opinii i innym nic do tego (yay, jestem hipokrytą, jak wszyscy inni ludzie), ale po prostu nie mogłem się powstrzymać przed napisaniem tego- bo nie zmienię faktu, że takie wypowiedzi naprawdę mnie irytują, nie ważne co zrobię. Proszę, niech nikt nie bierze tego do siebie.
 3. dinokuba

  Ja tu tylko na sekundkę. So much yes. Mam wielkiego banana na twarzy od kiedy zobaczyłem to na EQD. Teraz poproszę takiego fica!
 4. dinokuba

  To po kiego grzyba komentujesz?
 5. dinokuba

  Śmiechłem. Przykro mi, ale wciąż uważam, że DR nie było tego warte. Nie dobijaj mnie. Od kiedy love and tolerance oznacza, że nie możemy czegoś krytykować? (fun fact- większość fanów kucy przechodzących na 4chana w ostatnim czasie przedstawia właśnie taki powód zmiany- ludziom na forach kucykowych nie podoba się, że ci krytykują takie DR, i wyzywają od hejterów, wyciągają "Love and Tolerance" i "Nie krytykuj, jeżeli nie umiesz lepiej" a czasem po prostu wyganiają na 4chana, uważanego za siedlisko wszelkiego hejtu, co jest zresztą nieprawdą) Nie do końca rozumiem, co chciałeś osiągnąć tą częścią. 1.Większość ludzi bez przerwy na coś narzeka. 2.Kto nie narzekał, chociażby w myślach, na chociaż jeden odcinek sezonu 3 niech pierwszy rzuci kamieniem. To się nazywa wyrażanie swojej opinii. Jakoś nie zauważyłem, żeby ktoś tu komuś coś narzucał. Ależ ja się cieszę, i zdaję sobie sprawę z przełomowości DR. Nie zmienia to jednak faktu- twór ten był denny, bo zawaliła fabuła. I humor. Takie miniaturowe TF:RotF. Danke, przyda się. Chwilowo walczymy z ludźmi po prostu wchodzącymi do tematu i mówiącymi nam, że nic z tego nie będzie, a jednocześnie dopracowujemy design jeleni. A, i człowiek postawiony u władzy projektu chwilowo nie wykonuje najlepszej roboty, więc wielu zastanawia się nad zmianą głównodowodzącego.
 6. dinokuba

  Zmarnowałem kolejne pół godziny mego życia. Przyznaję, animacja była dobra, w odróżnieniu od reszty. Fabuła była szczątkowa, dialogi sztuczne i rzadkie, humor praktycznie nieśmieszny (uśmiechnąłem się łącznie z 3 razy). Coś jak ostatnie filmy Bay'a. To było po prostu nudne. I w ogóle nie przypominało toto samego show, poza animacją, ofc. Przesadzili z nawiązaniami i inside joke'ami. A tak poza tym- RD nie jest idiotką, nie wypiłaby możliwej trucizny. Twór ten oceniam na 5/10, za animację. Dalej, czy z DR wynikło w ogóle coś dobrego? Ano tak. Ogólna mobilizacja w pewnym wyklętym i znienawidzonym miejscu w internecie. Na 4chanie. Ludzie mieli dość ciągłej obrony DR typu "nie możesz czegoś krytykować, jeżeli nie umiesz lepiej" i postanowiliśmy pokazać, że umiemy lepiej. Niedługo po premierze DR powstał 1 temat, dziś nad ranem weszliśmy w piąty. Mamy nazwę odcinka, zarys fabuły, design postaci i morał. Ludzie już pracują nad szczegółowym scenariuszem, zgłosiło się kilku animatorów i muzyków. Celem jest stworzenie odcinka który naprawde przypomina show, a nie jest robiony pod fandom, jak Rainboom. I tak, wciąż mamy nadzieję, że nam się uda.
 7. dinokuba

  Spromultis?
 8. dinokuba

  Rany, nie wyrobię się. Nie mam na to ochoty, weny i nie mogę przestać myśleć o projekcie fikowym, który mi w głowie siedzi od jakiegoś czasu, za który zresztą chcę się w końcu zabrać. Życzcie mi powodzenia, przyda się. Cóż, załapię się następnym razem (a to mniej więcej kiedy?).
 9. dinokuba

  Ban bo życie nie ma sensu.
 10. dinokuba

  >kolory Sunset Shimmer Oh god, it is happening agin Hasbro wraca do starych sztuczek... EDIT: phew
 11. dinokuba

  Luna: Po chwili Fluttershy odwróciła się do Discorda z uśmiechem na ustach, ledwo powstrzymując śmiech. Pan chaosu szybko sam zaczął się chichrać. Fluttershy w końcu miała prawdziwe poczucie humoru. Para tarzała się po podłodze przez kilka minut, aż wreszcie się uspokoili i spojrzeli na siebie. -To... co ze sprzątaniem? Zapytał Discord, wpatrując się w wielkie oczy swej przyjaciółki. -Ja to zrobię,- odpowiedziała spokojnie pegazica- ale czy mógłbyś pójść na targ w tym czasie? Skończyły się pomidory, a Angel chce sałatkę. -Oczywiście, moja droga, coś jeszcze?- Discord nie lubił Angela i jego wymysłów, ale Fluttershy nie wybaczyłaby mu, gdyby coś zrobił temu króliczkowi. -Nie, resztę składników przyniesie Pinkie, która jest już pewnie w drodze. Discord ukłonił się i wyszedł. Po około minucie minął wspomnianego wcześniej różowego kucyka, z którym coś jednak było nie tak- jej grzywa i ogon były proste. Nasz bohater zauważył jednak zauważył, że zostawia ona mokre ślady, więc uznał, że to od wody. Hmm... Czy mu się wydaje, czy te ślady są takie jakby... czerwone? Discord zaczął się zastanawiać i przyjrzał się Pinkie, która właśnie go minęła, rzucając "dzień dobry", na które on grzecznie odpowiedział. Poza prostymi włosami klacz wyglądała normalnie, niosła na plecach torbę, z której wystawało trochę warzyw, nóż i owoce... Smok zatrzymał się. Nóż? Po co Pinkie nóż? A co jeżeli to czerwone to... Nie, to nie miało sensu. Znał Pinkie, i nie skrzywdziła by ona muchy... chyba że ta zagrażała jej przyjaciołom. Kolor śladów był pewnie wywołany przez jakieś błoto, a nóż pewnie do krojenia warzyw. Stworzenie chaosu przestało rozmyślać i poszło w swoją stronę. Kiedy Discord wchodził na targ, uświadomił sobie jedno- nie wziął pieniędzy. Nie chciało mu się wracać, zresztą mógł przecież je wyczarować, ale Fluttershy nie pochwalała takich zachowań, a na pewno by się dowiedziała. Ona zawsze wiedziała. Smok zawrócił więc szybko w stronę chatki, lekko zirytowany.
 12. dinokuba

  Ten drugi odcinek ze Spike'iem...
×
×
 • Create New...