Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Siewca YI

Brony
 • Content Count

  204
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

2 Followers

About Siewca YI

 • Rank
  Minecraft'owy hoster
 • Birthday 03/05/1998

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Siewca YI

  I tak oto tematy umarłe zaczynają żyć bo komuś zaczęło się grać po takim czasie. Ajkaramba i co ja mam zrobić -.- . Czasu nie mam... Powiem tak. Kto chce serwer niech piszę, a ja wszystko zrobię, bo gra w 2 - 3 os. Jest debilizmem. Jak będzie dużo to z hostuje jak będzie 1 - 3 szukajcie dalej. ps: nie odświeżone bo nie było ludzi. Zobaczcie datę tematu. Prowadziła się tu ostatnio dyskusja nie wiadomo o czym. Więc nim będziesz podsumował zobacz że ją nie mam czasu i nie no-lifie cały dzień.
 2. Siewca YI

  More crack xd. W polsce piractwo nigdy nie ustąpi (i dobrze xd).
 3. Siewca YI

  Zakładam że masz albo minecraftSP, albo launchera nie ze strony Notch'a.
 4. Siewca YI

  Ale teraz jest 1.2.5 piratku
 5. Siewca YI

  Nie będzie mnie... Długo. Może i nawet nie będę miał czasu na meety. Niestety powróce w wakacje do jakiej kolwiek działalności w internecie. Jedynie będę odwiedzał sesję. Więc żegnam was moi drodzy!
 6. Siewca YI

  Czas mijał, a sumienie zaczynało ciążyć. Dlaczego nie poszliśmy razem? Dlaczego puściliśmy ją bez opieki. Dodatkowo to samo zrobiliśmy puszczając Greya. Zmartwienie narastało, a ją miałam coraz różnorodniejsze myśli, które nie dawały spokoju. Chodzenie w kółko było bezcelowe i zaczynało nie pomagać w sytuacji. Popatrzalam w niebo i mrukłam do siebie. - Grey, proszę... Wróć do nas z całą i zdrową Flame.
 7. Trzeba czasem sprawdzać nieprzeczytane posty albo patrzeć na FgE
 8. Siewca YI

  Piszę po dwóch godzinach snu żebyś w czasie gdy ja będę na meecie mogła odpisać a ja się obudzić ------------------------------------------------------------------------------------------------------ Długo myślałam nad odpowiedzią, bo była to moja jedyna szansa dowiedzenia się czegoś i znalezienia kogoś kto mi pomoże. Próbowałam się nie stresować i racjonalnie myśleć. W końcu musiałam podać odpowiedź. - Chodzi o to, że masz dwie stopy wzrostu?
 9. Siewca YI

  Flame poleciała tak dawno. Nawet nie wiadomo kiedy. Czemu nie poszliśmy wszyscy? Czy Flame coś się stało i czy kiedykolwiek ją znajdziemy? Oby nasze obawy nie stały się prawdą. Martwiłam się o nią i modliłam w duszy do Celestii by ją uchroniła. Spojrzałam na Er. - Wierzę w niego. Ale bardziej martwię się czy to co znajdzie nas ucieszy.
 10. Siewca YI

  Myśliwiec stealth
 11. Siewca YI

  Oj wiecie co... Ogólna dyskusja jest w moim temacie chodź ten też ja założyłem, ale brzmi pytanie ode mnie kto BĘDZIE grał, a nie wejdzie na 5 minut i wyjdzie. Hostuje i tak w dniach kiedy pasuje większości użytkownikom, którzy w dni robocze mają szkołę lub pracę, czyli Sb - Nd + Święta. Mam bukkita czyli serwer będzie mógł stać. Co do dedykowanego serwera wymagającego pieniążki musiałbym mieć wpłaty na PayBal i mógłbym dyskutować na dedyku. Bo sam nie będę płacił nie wiedząc ilu ludziom zależy na dedykowanych serwerach. Dodatkowo komunikator. Ostatnimi czasy TS zaczął mi crashować i reinstale, patche nic nie dają więc wy możecie sobie uzgadniać rozmowy, a ja zostaje na skype (możliwe iż to naprawię).
 12. Siewca YI

  Wita cię elitarny snajper grający już w takie cudeńka jak Sniper Elite, Cs, Cod 1,2,4,5,6,7 i BFBC2, BF3, Fallout3, Zombie Island etc. Instaluje mi się już więc oczekuj mnie.
 13. Siewca YI

  Zapukałam w drzwi oczekując zagadki, która może mi pomóc znaleźć kogoś bliskiego. Miałam wciąż nadzieje, że zagadka nie będzie trudna i odpowiem na nią bez problemu. Przecież jest to alchemik i pytania powinny być odpowiednikiem jego zainteresowań.
 14. Siewca YI

  -Jeśli możesz to odszukaj go. W końcu może nam się przydać w orientacji gdzie jesteśmy i co się stało.
 15. Może i jestem dziwny, ale... Na koniec ff wybuchłem śmiechem. Nic mocnego w porównaniu do innych.
×
×
 • Create New...