Jump to content

Aziz

Brony
 • Posts

  99
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Aziz

 1. W skrócie, dla tych, co twarzoksięgi nie posiadają http://fav.me/d6lsga1 to cześć.
 2. Eh, dobra, jako że się wybieram... Primo, nie widzę powodu, dla którego opowiedzenie rodzinie o swoich zainteresowaniach mogłoby być czymś złym. Chyba że to kwestia jednak podejścia rodziny, nie wnikam. Drugie primo, nic na temat szkoły jeszcze nie wiadomo, znana jest tylko data. Trzecie primo, Dworzec kolejowy i autobusowy są niemal ze sobą połączone, więc to jeden kuc. Bliżej jest w sumie od RDA. Po schodach w górę i ul. Lubomirskiego prosto, do numeru bodaj 21.. Ale jak mowię, nie wiem czy w tym roku adres będzie ten sam.
 3. obaj już chyba są na miejscu, a stachul na pewno. nie wiem czy ktoś jeszcze zdąża tutaj.
 4. Co masz na myśli? Wstęp jest dla każdego, konkursy i wszystko też. A team organizacyjny jest zamknięty. (ewentualnie można znaleźć chętnych na zakup tego i owego, podejrzewam)
 5. Pardą, mój błąd. Zmęczony jestem. To nie w szkole, one są tylko od spania. Cały konwent jest w miasteczku studenckim. I my bodaj w auli jesteśmy. Koordynatorzy chyba nas nie lubią, bo milczą.
 6. Ok, znowu ja... niech będę małym informatorem do tego czasu. (Chociaż trzy posty wyżej napisałem wyraźnie..) Jest to o godz. 19. I trwa trzy godziny.
 7. Ok, ostatni post zanim stąd zniknę, anyway. Wiecie już lub nie, kucykpanel odbędzie się w sobotę, o godz. 19. W planach mamy prelekcje o fanonie, o kanonie, pokazy twórczości naszej i innych, konkursy wiedzy, rysunkowe, ciekawe nagrody... Tyle. Do zobaczenia.
 8. Jeszcze zanim stąd pójdę, udzielę się. Ostatnio trafiłem na ciekawy cytat: “Don't cry because it's over, smile because it happened.” I nie wiem, czy jestem w stanie tak zrobić. Bo wspomniany uśmiech miałem, gdy to jeszcze trwało. Potem zniknął. A szczęśliwe, dobre wspomnienia zadają mi ból. Dość ciężka sprawa, i nie wiem co zaradzić. Odmeldowuję się, ja.
 9. Dziękuję, dobranoc.

 10. t'ain't fair.

 11. Aaaah, long time, no see. for moi: and moi:
 12. Muszę się zabrać za pytania. - powiedział Aziz, włączając Steama.

 13. Nie chce mi się rozpisywać na temat filmu, czy czegokolwiek, po prostu mi się podobał, i już. A tu macie piosenkę w przyzwoitej jakości, jakby ktoś jeszcze nie posiadał. https://www.dropbox.com/s/pkejkbic06hq7dj/Helping%20Twilight%20win%20the%20crown.mp3 Miał być zwykły link, ech... Co to za player .-.
 14. Płacę za zatańczenie "Helping Twilight Win the Crown"

 15. Który mnie podrapał. To bez sensu.

 16. *paczy na wiek* Przedszkolna miłość? Albo gdzieś coś kogoś bujasz, hmmm? Bardzo życzę powodzenia. Żeby nagle nie pojawił się jakiś delikwent, który będzie miał bliżej, bo wtedy to..
 17. W sumie herbata chyba powinna smakować jak mydło.

  1. Aziz

   Aziz

   Bo to już trzecia, która tak smakuje.

  2. Aziz

   Aziz

   Ale są na swój sposób dobre.

 18. Plus jakby była blondynką z zielonymi oczami? Nie tak dawno takie cudo straciłem. Hm, więc "wierna" tu nie pasuje, ale cóż. Też powodzenia życzę.
 19. Normalnie bym się nie chwalił... ale WOOHOO! 3,76.

 20. pytania, pytania...

 21. Khym-khym. Chyba już można. Tak, na krakowskim Krakonie będzie panel kucykowy! Mogę się pochwalić byciem jednym z organizatorów, o. Będzie on oto w sobotę lub niedzielę, przeznaczymy dla gości całe trzy godziny. W planach.. mamy nadzieję, że będzie ciekawie. Trochę muzyki, trochę obrazków, trocę tego i owego, trochę gadania, no i sami uczestnicy się nudzić nie będą na pewno! Nie potrafię się ogłaszać.. Do zobaczenia w Krakowie ludziska!
×
×
 • Create New...