Jump to content

Aziz

Brony
 • Posts

  99
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

3296 profile views

Aziz's Achievements

Mały kucyk

Mały kucyk (2/17)

1

Reputation

 1. W skrócie, dla tych, co twarzoksięgi nie posiadają http://fav.me/d6lsga1 to cześć.
 2. Eh, dobra, jako że się wybieram... Primo, nie widzę powodu, dla którego opowiedzenie rodzinie o swoich zainteresowaniach mogłoby być czymś złym. Chyba że to kwestia jednak podejścia rodziny, nie wnikam. Drugie primo, nic na temat szkoły jeszcze nie wiadomo, znana jest tylko data. Trzecie primo, Dworzec kolejowy i autobusowy są niemal ze sobą połączone, więc to jeden kuc. Bliżej jest w sumie od RDA. Po schodach w górę i ul. Lubomirskiego prosto, do numeru bodaj 21.. Ale jak mowię, nie wiem czy w tym roku adres będzie ten sam.
 3. obaj już chyba są na miejscu, a stachul na pewno. nie wiem czy ktoś jeszcze zdąża tutaj.
 4. Co masz na myśli? Wstęp jest dla każdego, konkursy i wszystko też. A team organizacyjny jest zamknięty. (ewentualnie można znaleźć chętnych na zakup tego i owego, podejrzewam)
 5. Pardą, mój błąd. Zmęczony jestem. To nie w szkole, one są tylko od spania. Cały konwent jest w miasteczku studenckim. I my bodaj w auli jesteśmy. Koordynatorzy chyba nas nie lubią, bo milczą.
 6. Ok, znowu ja... niech będę małym informatorem do tego czasu. (Chociaż trzy posty wyżej napisałem wyraźnie..) Jest to o godz. 19. I trwa trzy godziny.
 7. Ok, ostatni post zanim stąd zniknę, anyway. Wiecie już lub nie, kucykpanel odbędzie się w sobotę, o godz. 19. W planach mamy prelekcje o fanonie, o kanonie, pokazy twórczości naszej i innych, konkursy wiedzy, rysunkowe, ciekawe nagrody... Tyle. Do zobaczenia.
 8. Jeszcze zanim stąd pójdę, udzielę się. Ostatnio trafiłem na ciekawy cytat: “Don't cry because it's over, smile because it happened.” I nie wiem, czy jestem w stanie tak zrobić. Bo wspomniany uśmiech miałem, gdy to jeszcze trwało. Potem zniknął. A szczęśliwe, dobre wspomnienia zadają mi ból. Dość ciężka sprawa, i nie wiem co zaradzić. Odmeldowuję się, ja.
 9. Dziękuję, dobranoc.

 10. t'ain't fair.

 11. Aaaah, long time, no see. for moi: and moi:
×
×
 • Create New...