Barrfind V.

Brony
 • Zawartość

  199
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

173 Świetna (Great and Powerful Reputation)

O Barrfind V.

 • Ranga
  Arcypaladyn Harmonii
 • Urodziny 03/04/1989

Kontakt

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miasto
  NDG
 • Zainteresowania
  Książki przygodowe, fantastyczne i coś tam dalej, MLP(Kto by pomyślał?), historia starożytna i średniowiecze oraz czasy kolonializmu, filozofia, a na koniec oczywiście gry. Raptem wszystkie rodzaje oprócz sportowych i samochodówek.
 • Ulubiona postać
  Rarity

Ostatnio na profilu byli

4031 wyświetleń profilu
 1. Commandos 3 z CDA mam do oddania.
 2. Fallout 76, gra o której marzyli wszyscy fani post apokaliptycznych światów. Gra nad którą ciągle pracują i wszyscy narzekają. Na moje nie jest zła. Jakby w 4 dali pewne rozwiązania z niej byłoby super. I tak samo w drugą stronę, z 4 do 76. I gra byłaby doskonała. Ktoś gra może? Chciałby połączyć siły czy powymieniać się/pohandlować?
 3. To będę za nie wdzięczny.
 4. Ten Ninja z piekła nadal wolny może?
 5. Mam do oddania nadal 1. Silence of the Sleep 2. DISTRAINT: Deluxe Edition 3. Survivalist 4. Resident Evil Revelations
 6. Mam te oto 5 gier w zamian za wasze dusze. 1 gra to 1 dusza, a jak nie to was wszystkich uduszę. Aż zrobiło się duszno. 1. XFull Throttle RemasteredX 2. XRimeX 3. Silence of the Sleep 4. DISTRAINT: Deluxe Edition 5. Survivalist
 7. Mam wolny kod na Middle-earth: Shadow of Mordor GOTY z HB jak ktoś chce.
 8. Będę wdzięczny za Okhlos, jeśli nikt tego nie chciał. Oddaje Shadow Tactics: Blades of the Shogun i Oxenfree.
 9. - Tak? Potrzebujesz czegoś? - spytała spoglądając na niego z miłym uśmiechem.
 10. Dla niekumatych lub niełapiących albo wolnomyślicieli, z tym milionem dolców żartowałem. Jak chcecie tego Pixel coś tam to mi napiszcie.
 11. Kod do Pixel Heroes z CDA mam do oddania. Przelejcie milion dolców na moje konto i jest wasz.
 12. Mam wolny kod z cda Shooting Stars for Steam. Już teraz wyślij SMS o treści Kocham kuce na numer 666 i wygraj te zajebistą grę. Albo się zgłoś pierwszy i napisz do mnie priwa i ci dam kod, whateva.
 13. Proszę o Lovely planet.
 14. [Lore EqW, Religia Equestria, WiP]

  Powszechną religią jest wiara w Harmonię. Sześć wielkich filarów Harmonii(Szczodrość, Śmiech, Dobroć, Lojalność, Uczciwość, Magia) stworzyła naszą planetę wiele tysięcy lat temu.

   

  Szczodrość stworzyła ziemię po której można było stąpać. I obsiała je górami i wzgórzami, kanionami i wąwozami. A pod tym wszystkim ukryła bogate złoża minerałów oraz innych bogactw.

   

  Śmiech łzą wesołości na widok pracy jej siostry napełniła część planety. Tworząc tym samym jeziora i rzeki oraz morza i oceany.

   

  Dobroć dała istnienie ponieważ wiedziała, że ktoś musi być aby to miało sens. Cieszyć się ze skarbu jakim jest życie jakie zostało im podarowane.

   

  Lojalność chuchnęła aby stworzenia siostry mogły oddychać powietrzem czystym i przejrzystym. Po czym nadała ruch temu powiewowi tworząc chmury. Grzmotnęła kopytami dodając pogodę jak burza. Gwizdnęła dając porywiste wiatry i dmuchnęła dla zimnych.

   

  Uczciwość dała ze swojej strony równo odmierzonę pory roku. Jesień by powoli przygotować się do odpoczynku dla ich stworzenia. Zima dając odpoczynek wielce zasłużony. Wiosna by odżyło po zimie. Oraz lato aby się cieszyć w pełni dobrodziejstwem świata stworzonego przez jej siostry.

   

  Magia na koniec włożyła swoją moc w jądro świata. Tym samym udostępniając magię i uruchomiła proces istnienia. Wszystko przez nie stworzone nabrało pierwszy oddech.