Jump to content

DAVV3

Brony
 • Posts

  93
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

DAVV3 last won the day on May 11 2013

DAVV3 had the most liked content!

2 Followers

About DAVV3

 • Birthday 01/02/1997

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Katowice (od maja Killarney, IRL)
 • Zainteresowania
  Sport, Informatyka, Meteorologia i oczywiście wszystko związane z My Little Pony.
 • Ulubiona postać
  Wszystkie są dobre

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

DAVV3's Achievements

Mały kucyk

Mały kucyk (2/17)

12

Reputation

 1. Według mnie to jest najlepszy odcinek MLP od czasów The Crystal Empire. Wreszcie nie przeginali z jakimiś niewiarygodnymi rzeczami tylko dali prostą, bardzo przyjemną historię. Odcinek wreszcie przypomniał czasy drugiego sezonu. Widać, że po słabym Power Ponies jest trajektoria zwyżkowa (po genialnym BATS! i dobrym Rarity Takes Manehattan). Ode mnie zasłużone 9+/10 (w ankiecie podciągnąłem na 10) i czekam na następne odcinki.
 2. Siedzieć całą noc segregując śmietnik na kompie oraz przygotować go do formata, którego nie miał przez ponad 2,5 roku.

  1. Talar

   Talar

   Ja nigdy formata nie miałem...

 3. Ulubione: 3. Return of the Harmony (Discord, oraz naprawdę wiele ciekawej akcji). 2. Lesson Zero (jedyny odcinek, który spowodował, że spadłem z krzesła) 1. Canterlot Wedding (znakomite piosenki, świetna akcja i spuszczenie w.. przez Mane 6) Najgorsze (prócz 1 miejsca oba odcinki są średnie): 3. Griffon the Brush Off (nienawidzę Gildy). 2. A Dog and Pony Show (nie przepadam za nim) & the loser is... . . . . . .
 4. Dziękuję serdecznie wszystkim za znakomicie spędzone godziny! To był zdecydowanie najlepszy meet, w którym brałem udział. Do zobaczenia na niezorganizowanych oraz na kolejnych zorganizowanych. Pozdrawiam!
 5. Mam nadzieję że przetrwam w nocnej linii autobusowej :D. Jakoś na MLK trzeba dojechać.

  1. Draco

   Draco

   Zabiją cię węglowe zombie i zjedzą.

 6. Dziś prawie na moich oczach o mało nie zginął uczeń, który wjechał w samochód. Na całe szczęście nic mu się nie stało ale pamiętajmy by uważnie stawiać każdy kolejny krok, bo brawura może doprowadzić do tragedii.

  1. Arashel Jajir

   Arashel Jajir

   Na naszych oczach. Pamiętamy. Uczeń kretyn, a kierowca będzie miał przewalone. Widziałem przednie koło tego roweru, odpadło.

 7. Dziś prawie na moich oczach o mało nie zginął uczeń, który wjechał w samochód. Na całe szczęście nic mu się nie stało ale pamiętajmy by uważnie stawiać każdy kolejny krok, bo brawura może doprowadzić do tragedii.

 8. Rejestracja na MLK otwarta: http://ponycongress.pl/
 9. Fatalny ponymeet. 11/10.
 10. MI się wydaje że 95% bronies ma wiele akcentów z kucykami (tapety na telefonie i komputerze, muzyka fandomowa, figurki, przypinki, koszulki, plakaty) . Ja osobiście mam w pokoju narysowany przez mamę obraz RD, kilka przypinek w pudełku, tapety na kompie i w telefonie oraz słucham wielkiej ilości muzyki fandomowej i nie czuję się uzależniony. Według mnie osoba uzalezniona od MLP np.: - Rozmawia TYLKO o MLP, - Chodzi po mieście TYLKO w koszulkach z MLP, - Żyję TYLKO na forum MLP lub na wszelkich stronach związanych z fandomem, - Wszystkich musi nawrócic na zostanie bronym, według takiej osoby każdy kto nie ogląda MLP jest zły. Zgodzę się z większością, że lepiej jednak uzależnić od MLP niż od alkoholu, narkotyków czy porno ale pamiętajmy, żeby lepiej fascynację kucykami zostawić tylko dla siebie bo nasze "piękne" społeczeństwo różnie zareaguję na kucyki (na przykład ludzie spod inicjałów JP mogą nas zapytac czy mamy jakiś problem ).
 11. DAVV3

  III MaxyMeet

  Tak, jedyny pozytyw dzisiejszego zj****ego dnia. Nie mówię że na meecie było źle, było jak zawsze fajnie ale przez godzinę w domu przeżywam piekło i dodatkowo ból głowy totalnie mnie muli. Niech ten dzień się już skończy!!!
 12. DAVV3

  III MaxyMeet

  Przepraszam ale dziś nic nie napiszę. W domu jest kłótnia, a mnie głowa boli. Mam nadzieję że dziś się nie potnę bo dostaje za przeproszeniem ku**icy.
 13. Fatalny dzień.

  1. Arashel Jajir

   Arashel Jajir

   Współczuję. Też mam kłótnie w domu, wiem jak to jest...

×
×
 • Create New...