Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

MicroCloud

Brony
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About MicroCloud

 • Rank
  Źrebaczek

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A wracając do artykułu: To nie są matki. To nastoletni hejterzy (lub hejterki), którzy nie potrafią się ogarnąć i po prostu wyśmiewają innych od siebie. I zobaczcie na ich wypowiedzi. Wyobrażacie sobie swoją matkę o takim nicku na forum? Aha, i jeszcze na temat "gejowskiego" mlp. Jeśli faceci oglądający mlp to geje, to kobiety grające w CoD'a to lesbijki. Mlp - skierowane do dziewczynek. CoD - skierowany do facetów. PS.: W tym poście nie miałem zamiaru obrazić dziewczyn grających w CoD'a lub inne gry. To miał być przykład. Luz, akceptowalne ~Emronn
 2. MicroCloud

  Biura Adaptacyjne (praca wspólna) - Po prostu świetne. Naprawdę, nie mogłem się oderwać i wszystkim polecam. Wszystkie drogi prowadzą do Equestrii - Naprawdę fajny Human in Equestria. Silent Ponyville 1 i 2 - To trzeba przeczytać. Klimat, klimat i jeszcze raz klimat. The cough - Końcówka tak trzęsie mózgiem....
 3. MicroCloud

  Będzie na pewno. Szkoda, że ojciec RD też jest "rainbow". Bardziej wyobrażałem sobie jej rodzinę jako "....... Dash"
 4. MicroCloud

  Odkopując temat... Fajnie by było gdyby zrobili odcinek specjalnie o niej w sezonie 3 lub 4...
 5. MicroCloud

  Powód traumy: Zniszczenie farmy lub śmierć Apple Bloom. Trauma: Brak sportu, dwulicowość, kłamliwość. Mogłaby jeszcze chcieć zniszczyć Ponyville żeby zrobić w jego miejscu farmę. Jej jabłka na boku (cutie mark) zrobiłyby się szare lub zgniłe.
 6. MicroCloud

  Ech... Albo pegaz albo jednorożec.
 7. MicroCloud

  Applejack? Dobry pomysł. Ze wszystkich grafik w internecie tylko ona nie ma złej strony. Fluttershy ma, jako totalna sadystka, to samo pinkie, RD jako totalnie obojętna klacz, Rarity jako obdartuska. Widziałem też obrazek przedstawiający Twilight piszącą list krwią przyjaciółek. Tylko Applejack nie widziałem.
 8. MicroCloud

  Szukam dobrego Human in Equestria. Tylko PL . Naprawdę, na razie czytałem jednego, a więcej znaleźć nie mogę. Lub ewentualnie dobrego grimdarka, tylko nie w stylu Sweet Apple Massacre, tylko takiego z pożądną fabuła. Przeczytałem: Silent Ponyville 1 i 2, Rainbow Factory, Cupcakes, Cupcakes killer, Sweet Apple Massacre, Podróż, Cough, Pinkie learns new world, Sweetie belle dowiaduje się skąd się biorą dzieci, Twilight Discovers Wikipedia.
 9. MicroCloud

  Dnia Serc i podków. A tym czasem w Ponyville Cherliee i Big Mac...
 10. MicroCloud

  Kolejny: Sen zaczął się w lesie, razem z Apple Bloom i Scoot. Nagle z mgły wyszedł Slenderman, odwróciliśmy się żeby uciec, ale on już tam był. Sen skończył się na tym że macki slendera leciały mi, Applebloom i Scoot w twarz.
 11. MicroCloud

  On nie lubił Twilight! Wtedy wjechała Spitfire i...
×
×
 • Create New...