Jump to content

Porter

Brony
 • Posts

  228
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Porter

 • Birthday 10/29/1997

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Porter's Achievements

Kucyk

Kucyk (4/17)

0

Reputation

 1. Najlepszego Porter.

 2. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 3. O tak tak tak. Sowa to dobry pomysł. Woda mu się przyda na kaca.
 4. Porter

  Sugestie v2.0

  A i jeszcze jedno... Czemu nie ma w ekipie forum napisane kto odpowiada za jaki dział, bo np. nie wiem czemu TISS ma moda, a nowi mogą nie wiedzieć np. czemu Adisso ma moda, wiadomo o co chodzi. Wcześniej w jednej kolumnie był random, ale było wiadomo kto za co odpowiada.
 5. Far gin (Na polski: Daleki Gin (napój)) Ojciec sprzedający gin Ghrrr znowu. :/ Bakcyl Broni się
 6. Hej! Tak, więc jak już pewnie większość wie, zostałem avatarem AB, mam nadzieję... nie! Jestem pewien, że razem z Vandalem i SystemShyem przywrócimy ten dział z powrotem do życia. Razem coś wymyślimy, ale bez Was, ten dział w większości nie będzie miał sensu, więc mam nadzieję, że pomożecie Nam i CMC jeszcze trochę posiedzą na forum.
 7. Źle pamiętasz, bo ona nie wiedziała przed czym ma się ostrzec, bo Twi z przyszłości nie zdążyła nic wartego uwagi powiedzieć oprócz tego, że przyszła z wtorku, więc robiła wszystko by nie dopuścić do tego co jej chodziło po myślach (np. inwazja)
 8. Porter

  Quiz CMC

  Brawo, wreszcie wszystko wymieniliście. To kolejne pytanie na podobnych zasadach. Za co były odpowiedzialne nasze bohaterki w przygotowaniach do konkursu i w czym sobie pomagały jak nie szło im zbyt dobrze? (18 odcinek 1 sezonu, Wielki Występ.) Każdy może napisać TYLKO jedną rzecz np. ... była odpowiedzialna za ..., a kolejny użytkownik ... pomogła ... w ... Czyli łącznie 6 postów. Wierzę w Was, tak jak wierzą w Was nasze Zdobywczynie. Do dzieła.
 9. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 10. Porter

  Sugestie v2.0

  Nie wiem po co robić dodatkowe konta dla avatarów/regentów. Przecież wyróżniają(my) się swoimi kolorkami, a jak chcesz wiedzieć kto jest kto, to masz ekipę forum na samym dole strony głównej. Co do sb to przeszłe wypowiedzi są, ale faktycznie jeżeli są chęci i możliwości czerwonych to czemu nie?
 11. Porter

  Quiz CMC

  - Serio niczego nie pamiętacie... Gdy mi się skarżyły powiedziały coś jeszcze. - Pewnie wiedzą, tylko wyleciało im w tej chwili z głowy. Przypomnieliście sobie co Scoot i Sweetie Belle robiły z gazet? EDIT: Jeszcze tylko jedna rzecz...
 12. Porter

  Sugestie v2.0

  Dobry pomysł tylko pytanie jak, na jakie kategorie? Btw. Czerwoni zrobicie coś z moją poprzednią prośbą? (Patrz: Emotikony przy szybkiej odpowiedzi, z której teraz korzystam.)
×
×
 • Create New...