Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Thelleo

Brony
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutral

About Thelleo

 • Rank
  Węgiel
 • Birthday July 2

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Katowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jutro (w sumie już dzisiaj), czyli w piątek można przyjechać na miejsce konwentu około godziny 18. Resztę czasu można spędzić zwiedzając Katowice lub Bytom albo chodząc bez celu po centrach handlowych Ja sam powinienem być w Bytomiu około 16:30-17:00. Przystanek "Plac Sobieskiego" jest praktycznie pod samym miejscem konwentu. Trzeba tylko obejść plac od drugiej strony. Jeżeli mówisz o piątku, to sytuacja identyczna jak z problemem Arpegiusa, a jeżeli o sobocie, to normalnie wejdziesz na konwent i przejdziesz przez akredytacje, ale ominą cię panele planowane na 9-11.
 2. Mała informacja w sprawie systemu rejestracji. Jak część osób wie - została ona dzisiaj o 21:00 zamknięta tak samo jak składanie przedpłat. Przelewy bankowe powinny zostać zaksięgowane do piątkowego popołudnia, jednak w przypadku gdyby z jakiegoś powodu w piątek czyjaś wejściówka nie byłaby oznaczona jako zapłacona, to można przynieść potwierdzenie przelewu bezpośrednio do akredytacji. My już dopinamy wszystko na dosłownie ostatni guzik i nie możemy się doczekać aż będziemy mogli fizycznie przygotowywać konwent w budynku
 3. Przelewy bankowe są księgowane z pewnym opóźnieniem. Mimo że w tym tygodniu przelew powinien być zaksięgowany, to dla pewności możesz podesłać na PW potwierdzenie wygenerowane przez bank, a cała operacja będzie nieco szybsza. W przypadku gdyby ktoś wysłał przelew za późno i nie zostałby zaksięgowany na czas, to również potwierdzenie można przynieść bezpośrednio na konwent do akredytacji.
 4. Plac Sikorskiego, Urząd Miasta lub Sąd. Te 3 są chyba najbliżej szkoły. Formularz automatyzuje cały proces i przesyła wiadomość na [email protected] w związku z czym można użyć albo tego, albo tego. Nie będzie różnicy. --- Co do kwestii Prince'a Whateverera: wcześniej otrzymaliśmy informację, że do 8 września powinniśmy dostać ostateczne potwierdzenie przyjazdu, i próbujemy nawiązać z nim kontakt. Gdy tylko dostaniemy odpowiedź, to od razu ją opublikujemy.
 5. Na obecny moment 106 osób ma już potwierdzone/przedpłacone wejścia. Łącznie zarejestrowanych osób jest 175 i biorąc pod uwagę, że część osób zarejestruje się tuż przed konwentem lub nawet na miejscu, to można zaryzykować stwierdzenie, że na konwencie będzie 200-300 osób (na evencie na FB 238 osób zadeklarowało udział).
 6. Z ulicy Stawowej (minuta spacerku od dworca PKS w kierunku dworca PKP) do Bytomia jeżdżą autobusy 820 i 830, które zatrzymują się tuż pod miejscem konwentu (przystanek Bytom Plac Sobieskiego). Uproszczona instrukcja dojazdu z dworca katowickiego i bytomskiego https://dl.dropboxusercontent.com/u/56272538/mlk2014/dojazd.pdf
 7. Autobus będzie tuż przed miejscem konwentu, na parkingu przed szkołą. Jeżeli chodzi o termin, to autobus będzie w sobotę, ale nie jestem teraz w stanie podać dokładnych godzin. (ale na pewno te terminy będą na oficjalnym planie najpóźniej 2 tygodnie przed imprezą)
 8. Dzięki współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach na konwencie będzie możliwość oddania krwii w specjalnym autobusie krwiodawczym. Więcej informacji od RCKiK: http://mlk2014.pl/Krwiodawstwo.pdf
 9. Z rysownikami zaproszonymi jako goście będzie prowadzony osobny blok artystyczny. Panele będą dotyczyć m.in. ich twórczości i ogólnie rysowania kucyków (porady, różne sztuczki itp.) Na pewno będzie też okazja zobaczyć na żywo jak tworzą i zadać pytania. Artystów trochę jest, ale "jak się bawić to się bawić, drzwi [...]"
 10. Jeżeli chodzi o aktorów głosowych (polskich), wstępnie się tą sprawą zajmujemy, ale na razie bez szczegółów. Patrząc przez pryzmat poprzednich konwentów, jest dosyć duża szansa, że ktoś się zjawi.
 11. Thelleo

  Draco mnie ubiegł dosłownie o kilka sekund ;-; No, ale tak. To czy Prince będzie jest uzależnione od jego college'u, ale nie powinno być z tym większego problemu, choć wolimy na razie uznać to za "niepotwierdzone", żeby uniknąć ewentualnych problemów później.
 12. Aktualnie opublikowana lista zawiera część potwierdzonych prelekcji od uczestników. Po angielsku będzie kilka innych paneli, prowadzonych również z gośćmi, jednak na razie ich nie publikujemy oficjalnie. Również gdyby się okazało, że ludzi z zagranicy jest naprawdę dużo, to część osób zadeklarowało, że jest w stanie swój panel poprowadzić po angielsku, dlatego o to nie trzeba się martwić.
 13. Wstępnie rozpoczęliśmy zapraszanie jeszcze bardziej potencjalnie interesujących gości. Opublikujemy więcej informacji, gdy będziemy mogli z czystym sercem uznać je za potwierdzone. Jeżeli chodzi o wejściówki VIP to atak na "kapitalistyczno-burżuazyjne zapędy" nie jest zbyt słuszny i już tłumaczę dlaczego. Konwent jest organizowany przez Fundację R-Squad, a jako fundacja, nie może mieć faktycznego zysku, który idzie na inne cele niż te statutowe. Dlatego do kieszeni organizatorów nie trafia nawet 1gr pieniędzy z konwentu. Powodem dla którego zdecydowaliśmy się wprowadzić wejściówki VIP jest fakt, że chcemy żeby konwent wyszedł jak najlepiej, a do tego niestety potrzebujemy nieco większych sum. Dzięki temu też wejściówki dla zwykłych uczestników mogły być tańsze niż na poprzednim MLK (a bez wersji VIPowskiej prawdopodobnie musielibyśmy sprzedawać je jeszcze drożej) a w rzeczywistości uczestnicy nie tracą dużo bez praw VIPa. Również będą mogli się spotkać z gośćmi na panelach a nawet na konwentowym korytarzu. Różnicą tutaj jest tylko wieczorny bankiet gdzie można z gościem wejść w bardziej bezpośrednią, osobistą interakcję.
 14. Jasne, zgłoszenia na helperów wciąż są otwarte. Możesz napisać na [email protected], podając swoje dane osobowe i opisując doświadczenie.
 15. http://mlk2014.pl/?lang=pl&page=guests - zgodnie z obietnicą, publikujemy wstępną listę gości na konwencie, która może się jeszcze powiększyć przed samą imprezą (dla wyjaśnienia: PrinceWhateverer jest niepotwierdzony do 8 września, ze względu na college i dopiero wtedy będzie w stanie nam powiedzieć czy uda mu się zagospodarować czas, ale jesteśmy dobrej myśli). Też niedługo będzie dostępna wstępna lista atrakcji i potwierdzonych paneli, możliwe że nawet jeszcze dzisiaj późniejszym wieczorem, jeżeli nie wystąpią żadne komplikacje.
×
×
 • Create New...