Jump to content

yuko

Brony
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by yuko

 1. Tarru, nie powinieneś się tym jakoś zająć i kogoś zabić ?
 2. miecz światło naturalne czy sztuczne ?
 3. Góry Czechy czy Słowacja ?
 4. chaaaaos ! ; D x czy y ?
 5. No... to jak już znaleźliście Arpegiusa.. to ja jestem zaraz nad nim. takie rude yuko, poznacie ; p ohhh, jak miło. widzę, że bobul żyje.. powiem Wam taką "śmieszną" anegdotkę na jego temat. był za mnie odpowiedzialny na Woodzie, żebym dojechała, wróciła, przeżyła etc. wziął za mnie odpowiedzialność przed moją mamą. po czym... postanowił "trochę" za dużo wypić, sprzedał swój powrotny bilet, oddał mnie pod opiekę Shingena i pojechał sobie do Szczecina. pozdrowienia dla bobula, kochamy Cię !
 6. Quaaaaad ;3 gg czy aqq ?
 7. pasjans głośniki czy słuchawki ?
 8. Discord Samsung czy Nokia ?
 9. niegazowana Celestia czy Luna ?
 10. przyjaźń. rock czy pop ?
 11. Nick: Kazik Avek: Nyx ;] Sygna: yhm.. kucyki ? User: raczej mi nie podpadł, więc spoko ; p dużo się udziela w off-topie.
 12. Nick: Elizka ; ] Avatar: Dash Dash Dash ! Sygna: więcej Dash ! ! ! ^ ^ User: Avatar Rainbow, więc co tu dużo mówić
 13. Nick: *składa pokłon Majorowi* Avatar: Wspaniały, wspaniały, wspaniały ! Sygna: Yhm.. Czołgi ; D User: Dużo udziela się w dziale muzycznym ; )
 14. a więc teraz moja kolej... tak sprzed 12lat: i tak bardziej obecne:
 15. Nick: do niedawna myślałam, że jesteś kobietą. dopiero niedawno znajomy uświadomił mi, że jednak nie ;p Avatar: bardzo donutowy ;] Sygna: równie donutowa. User: słucha dobrej muzyki, nawet bardzo dobrej ; D
 16. DNA osoby, którą się chce ożywić żywa ofiara specjalny zwój
 17. oj tak. Salad Fingers.... Lamas in Hats... Charlie the Unicorn.. uwielbiam ; ] możnaby do tego jeszcze dodać znane wszystkim ASDFMovie i filmiki Dona Hertzfeldta (Billy's Balloon, Rejected i wiele innych) Polecam !
 18. Dzień dobry, czy coś. Zakładam ten temat, żeby wziąć udział w konkursie CMC ; ) Więc co mogę zaprezentować swoją osobą... Jakieś stare bazgroły: http://yukodesu.deviantart.com/ Trochę rysunków kucykowych i trochę Naruto. Naprawdę starocie ;] Wycie: http://yukodesu.wrzuta.pl/ Różne stare nagrania, które gdzieś znalazłam i stwierdziłam, że czemu by ich nie wrzucić. DOPIERO CO JE WRZUCIŁAM, WIĘC JESZCZE MODEROWANIE TROCHĘ POTRWA. Coś jeszcze dorzucę potem. Głupie wypociny: http://moda-na-lafiflyndy.blog.onet.pl/ Stary blog - opowiadanie, niestety nieskończone, pod tytułem Moda na Lafiflyndy. Czyli w skrócie: moda na sukces + naruto + postacie własne + cokolwiek nie przyszło do głowy.
 19. od 10 lat uczę sie grać na pianinie, od 6 lat na flecie poprzecznym, od zawsze śpiewam, ale teraz idę na drugi rok wokalistyki, sama dla siebie z średnimi postępami na gitarze od jakiegoś czasu ; ] jak znajdę gdzieś jakiś stary profil, na którym coś jest.... to wrzucę ; ]
 20. yuko

  Bronies na Steamie

  crimsonghost TF2 ;]
 21. dołączyłam do grupy. crimsonghost pozdrawia ; )
 22. Strach już powoli mija. Zwyciężą więc ciekawość. Staram się nie zwracać uwagi na to, co podsuwa mi na myśl wyobraźnia. Fakt - nie wiem po co tu wchodziłam, ale skoro nie ma odwrotu... Ciekawe, co obok mnie przemknęło... Staram się wyostrzyć wzrok i rozglądam się po pomieszczeniu.
 23. Nie rozumiem tego. Dlaczego nikogo tu nie ma?! Dlaczego jest tak cicho?! Ta sytuacja mnie przeraża... Co mam zrobić ? Spokój... Przede wszystkim zachować spokój. W końcu jestem odważna. Dam radę. Najpierw trzeba sprawdzić, co jest za drzwiami po prawej i lewej. Cały czas z przerażeniem, ale dalej pewna siebie, kroczę do drzwi po prawej stronie korytarza.
×
×
 • Create New...