Tisosek

Brony
 • Content Count

  228
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tisosek

 1. Tisosek

  Moderatorzy kiedyś nie byli tacy źli z pyska. Chyba.
 2. Tisosek

  1. Tak, bo każdego młodzika można odpowiednio wychować i nauczyć zachowań. Rejestrowałem się mając skończone ledwo 14 lat, a parę miesięcy później kończąc lat 15 miałem rangę moderatora, który dość długo pracował na tym forum, nawet skutecznie. Wpadki się zdarzały, ale nikt nie jest idealny. Można? Można. Trzeba chcieć. 2. Nie, nie powinniśmy, gdyż patrz punkt 1. Należy ich upominać - nie gnoić, ale upominać. Poprawiać ich błędy, mówić co robią nie tak, majac nadzieję, że wyciągną wnioski. Kto będzie chciał - nauczy się. 3. I tak i nie. Z jednej strony można znaleźć 13 letnią osobę, która swoim poziomiem wypowiedzi zmiecie nie jednego dorosłego. Z drugiej strony poglądy takiej osoby są często nietknięte złem dorosłego świata. Siłą rzeczy wiek ma znaczenie, bo przyjęło się mieć z góry ustalone podejście do człowieka znając fakt ile ma on lat. Wtedy można się już albo pozytywnie zaskoczyć, albo stwierdzić: "nah, kolejny..." i zapodać mu soczystego bana, ewentualnie wcześniej jakieś śliczne ostrzeżenie, czy też z 8. Ja tak robiłem, działało.
 3. Tisosek

  Potwierdzam te słowa, ponieważ Kamila nigdy nie uznawała się w sumie jakoś za otaku czy cuś. Druga sprawa, faktycznie, jest z Kutna, przez moment mieszkała w Chorzowie, aczkolwiek później wróciła znów i obecnie okupuje Szczecin (studia). /edit: wiem, odp z lagiem, ale ostatnio mało czasu tu spędzam: kobieta, prawko, sprawy kolejowe i taki tam stuff xd
 4. Tisosek

  Dobre jako podkład do obrabiania sobie zdjęć na szybko, szybkie, dynamiczne, chociaż momentami dźwięki dość irytujące. Jednak skłonny jestem wystawić 7/10. A teraz przenieśmy się o 10 lat do tyłu na Ibizę, kiedy ten utwór został zagrany i podczas nagrywania kompilacji Universal Religion 2004 przez Armina van Buurena. Wracał też kilkukrotnie na serii celebracyjnej A State of Trance już kilka razy. Uwaga: dla zachowania klimatu starych internetów i emetrójków: 240p! (przynajmniej ja to tak kojarzę). W dodatku pozbawione początku i końca (który służy do miksowania) i jest nieco więcej BPM niż w oryginale! Ridgewalkers feat. El - Find (Andy Moor Remix)
 5. Kilka konkretniejszych fotek właśnie z otwarcia wąskiego toru w Parku Śląskich - poniżej w spoilerach.
 6. Traxx'a robi Bombardier Siemensa mamy od Eurosprinterów przecież.
 7. Tisosek

  Tiseł jak Tiseł.
 8. 3. Ustawić sztywnego warna za gore/r34 i będzie z głowy. Przynajmniej nie będzie biadolenia, że "ja miałem 40% za 3 krople krwi, a on za tyle samo już tylko 30%". Wrzucasz - licz się z karą. Bez względu na "siłę" artu. Kwafilikuje się jako gore/r34 = warn. Proste. 4. Jestem za tym, by waga sygnatury bez względu na spoiler była jednakowa. Mam wrażenie, że 1MB wystarczy, krótsze i ciekawsze gify mają mniej. 5. Patrz wypowiedź @mkr 8. jak i w zasadzie 10. Popieram Trica - zakazać kompletnie.
 9. Tisosek

  Stary, dobry Foyle. Duże wrażenie na mnie wywołał ten utwór, co mogłem obstawiać w ciemno, jednak są lepsze produkcje z jego nazwiskiem dla mnie. Jednak za całokształt 8/10, bo słucha się bardzo miło. Ode mnie znów trance (nie nowość), tym razem Andy Moor. Kto kojarzy nazwisko ten wie, czego się spodziewać.
 10. Tisosek

  Trudno jest mi wymienić w kolejności pięć najlepszych dla mnie utworów, więc zarzucę po prostu nimi bez przypisywania im konkretnych miejsc. Solarstone - Solarcoaster Holden & Thompson - Nothing (93 Returning Remix) Motorcycle - As The Rush Comes (Armin van Buuren Universal Religion Remix) Way Out West - Killa (Orkidea Remix) Armin van Buuren pres. Rising Star - Clear Blue Moon
 11. Tisosek

  Nie wiem jaki to gatunek elektroniki ale jest to coś, co do mnie zupełnie nie przemawia. Elektroniczne "pierdzenie", chaos w dźwiękach, ten rodzaj muzyki jeszcze bardziej mi zbrzydł przez ludzi w szkole. Jest jednak kilka pozytywów - różnorodność, kilka "etapów" w utworze. Cóż... sumując to, wystawiam 3/10... Kto miał styczność z trance'm - nie będę przedstawiał tego utworu. Kolejna perełka tamtych lat, rok 2003.
 12. Tisosek

  Sprawdzałem im bilety w TLK "Sztygar" jak jechały do Lublina, zagadały, wskoczyły mi do torby i tak wyszło, że je poznałem.
 13. Tisosek

  Muzyka z keygen'a... ciekawa "zagrywka". Powiem szczerze, jeżeli już o ten rodzaj muzyki chodzi to jestem zwolennikiem bardziej radosnych i szybszych utworów, jednak ten ma w sobie coś co wytwarza bardzo specyficzny klimat i naprawdę miło się tego słucha. Po kilku odsłuchach z czystym sumieniem daję 6,5/10. Ode mnie przepiękny remix DJ Orkidea do utworu Killa, rocznik 2005. Have fun!
 14. Tisosek

  Meh. Okulary nie moje. Nie wiem, co mnie podkusiło, Dowód na to, żeby nie ufać ludziom z klasy.
 15. Dzięki wszystkim za wspaniałego meeta, było świetnie! Jeszcze tego wieczora uporałem się ze zdjęciami, które możecie już teraz przeglądać. 246 sztuk, have fun! https://plus.google.com/photos/117294721836663095168/albums/5933948074002304817
 16. Tisosek

  Dobra, parę postów poszło, zamykam i do archiwum na pamiątkę.
 17. Tisosek

  Zamykam i usuwam, no bez jaj...
 18. Tisosek

  Jeżeli chodzi o moje - lato 2001.
 19. Tisosek

  Zamykam i przenoszę do archiwum.
 20. Tisosek

  http://puu.sh/4AE2g/ff4455f1b4.png - tutaj na przykład rozbijasz wiadomość. Bez problemu mogło to wyglądać tak: To nie działa, a link jest poprawny [link] albo [link] - To nie działa, a link jest poprawny Jednak napisałeś to inaczej, rozbijając wiadomość na 3 posty. Poza tym, nadal spierasz się używając tego przykładu w regulaminie. Który jest tylko przykładem jak coś wygląda mniej-więcej, a nie konkretnie. Jak już ktoś wspomniał, chodzi o STYL wypowiedzi, a nie konkretne zachowanie. Bo z tego wynika, że jak na przykładowe np. 7 wiadomości z rzędu napiszę 6, to już jest wszytko okej. Nie, nie jest okej.
 21. Tisosek

  Pasja od małego proszę ja Was, od małego.
 22. Tisosek

  SWAG. Od bajtla. xD
 23. Tisosek

  Miłe, spokojne i wpada w ucho. Wokal dla mnie znośny, ale bez polotu jak na mój słuch. Przyjemny lead. Jest spoko, wystawiam 7/10. ​Ode mnie chyba najlepszy utwór od The Blizzard, w iście epickim intro miksie. Skrzypce powalają. Przed Wami Kalopsia.
 24. Tisosek

  Czuć w nim moc wtedy kiedy trzeba, początek świetnie wykonany, wokal dopełnia całości. Ode mnie 8/10. Klasyka znów, wzięte z Universal Religion Chapter 1, a ostatnio usłyszane jako klasyk na ASOT630. Coś po prostu pięknego.