Jump to content

Tisosek

Brony
 • Posts

  227
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tisosek

 1. No jest dziwnie. Niby jak u siebie człowiek się czuje, ale to już nie to samo. 

 2. Moderatorzy kiedyś nie byli tacy źli z pyska. Chyba.
 3. Potwierdzam te słowa, ponieważ Kamila nigdy nie uznawała się w sumie jakoś za otaku czy cuś. Druga sprawa, faktycznie, jest z Kutna, przez moment mieszkała w Chorzowie, aczkolwiek później wróciła znów i obecnie okupuje Szczecin (studia). /edit: wiem, odp z lagiem, ale ostatnio mało czasu tu spędzam: kobieta, prawko, sprawy kolejowe i taki tam stuff xd
 4. Dobre jako podkład do obrabiania sobie zdjęć na szybko, szybkie, dynamiczne, chociaż momentami dźwięki dość irytujące. Jednak skłonny jestem wystawić 7/10. A teraz przenieśmy się o 10 lat do tyłu na Ibizę, kiedy ten utwór został zagrany i podczas nagrywania kompilacji Universal Religion 2004 przez Armina van Buurena. Wracał też kilkukrotnie na serii celebracyjnej A State of Trance już kilka razy. Uwaga: dla zachowania klimatu starych internetów i emetrójków: 240p! (przynajmniej ja to tak kojarzę). W dodatku pozbawione początku i końca (który służy do miksowania) i jest nieco więcej BPM niż w oryginale! Ridgewalkers feat. El - Find (Andy Moor Remix)
 5. Kilka konkretniejszych fotek właśnie z otwarcia wąskiego toru w Parku Śląskich - poniżej w spoilerach.
 6. Traxx'a robi Bombardier Siemensa mamy od Eurosprinterów przecież.
 7. 3. Ustawić sztywnego warna za gore/r34 i będzie z głowy. Przynajmniej nie będzie biadolenia, że "ja miałem 40% za 3 krople krwi, a on za tyle samo już tylko 30%". Wrzucasz - licz się z karą. Bez względu na "siłę" artu. Kwafilikuje się jako gore/r34 = warn. Proste. 4. Jestem za tym, by waga sygnatury bez względu na spoiler była jednakowa. Mam wrażenie, że 1MB wystarczy, krótsze i ciekawsze gify mają mniej. 5. Patrz wypowiedź @mkr 8. jak i w zasadzie 10. Popieram Trica - zakazać kompletnie.
 8. Stary, dobry Foyle. Duże wrażenie na mnie wywołał ten utwór, co mogłem obstawiać w ciemno, jednak są lepsze produkcje z jego nazwiskiem dla mnie. Jednak za całokształt 8/10, bo słucha się bardzo miło. Ode mnie znów trance (nie nowość), tym razem Andy Moor. Kto kojarzy nazwisko ten wie, czego się spodziewać.
 9. Trudno jest mi wymienić w kolejności pięć najlepszych dla mnie utworów, więc zarzucę po prostu nimi bez przypisywania im konkretnych miejsc. Solarstone - Solarcoaster Holden & Thompson - Nothing (93 Returning Remix) Motorcycle - As The Rush Comes (Armin van Buuren Universal Religion Remix) Way Out West - Killa (Orkidea Remix) Armin van Buuren pres. Rising Star - Clear Blue Moon
 10. Nie wiem jaki to gatunek elektroniki ale jest to coś, co do mnie zupełnie nie przemawia. Elektroniczne "pierdzenie", chaos w dźwiękach, ten rodzaj muzyki jeszcze bardziej mi zbrzydł przez ludzi w szkole. Jest jednak kilka pozytywów - różnorodność, kilka "etapów" w utworze. Cóż... sumując to, wystawiam 3/10... Kto miał styczność z trance'm - nie będę przedstawiał tego utworu. Kolejna perełka tamtych lat, rok 2003.
 11. Sprawdzałem im bilety w TLK "Sztygar" jak jechały do Lublina, zagadały, wskoczyły mi do torby i tak wyszło, że je poznałem.
 12. Muzyka z keygen'a... ciekawa "zagrywka". Powiem szczerze, jeżeli już o ten rodzaj muzyki chodzi to jestem zwolennikiem bardziej radosnych i szybszych utworów, jednak ten ma w sobie coś co wytwarza bardzo specyficzny klimat i naprawdę miło się tego słucha. Po kilku odsłuchach z czystym sumieniem daję 6,5/10. Ode mnie przepiękny remix DJ Orkidea do utworu Killa, rocznik 2005. Have fun!
 13. Meh. Okulary nie moje. Nie wiem, co mnie podkusiło, Dowód na to, żeby nie ufać ludziom z klasy.
 14. Dzięki wszystkim za wspaniałego meeta, było świetnie! Jeszcze tego wieczora uporałem się ze zdjęciami, które możecie już teraz przeglądać. 246 sztuk, have fun! https://plus.google.com/photos/117294721836663095168/albums/5933948074002304817
 15. Dobra, parę postów poszło, zamykam i do archiwum na pamiątkę.
 16. Zamykam i usuwam, no bez jaj...
 17. Jeżeli chodzi o moje - lato 2001.
 18. Zamykam i przenoszę do archiwum.
 19. http://puu.sh/4AE2g/ff4455f1b4.png - tutaj na przykład rozbijasz wiadomość. Bez problemu mogło to wyglądać tak: To nie działa, a link jest poprawny [link] albo [link] - To nie działa, a link jest poprawny Jednak napisałeś to inaczej, rozbijając wiadomość na 3 posty. Poza tym, nadal spierasz się używając tego przykładu w regulaminie. Który jest tylko przykładem jak coś wygląda mniej-więcej, a nie konkretnie. Jak już ktoś wspomniał, chodzi o STYL wypowiedzi, a nie konkretne zachowanie. Bo z tego wynika, że jak na przykładowe np. 7 wiadomości z rzędu napiszę 6, to już jest wszytko okej. Nie, nie jest okej.
 20. Pasja od małego proszę ja Was, od małego.
 21. Miłe, spokojne i wpada w ucho. Wokal dla mnie znośny, ale bez polotu jak na mój słuch. Przyjemny lead. Jest spoko, wystawiam 7/10. ​Ode mnie chyba najlepszy utwór od The Blizzard, w iście epickim intro miksie. Skrzypce powalają. Przed Wami Kalopsia.
 22. Czuć w nim moc wtedy kiedy trzeba, początek świetnie wykonany, wokal dopełnia całości. Ode mnie 8/10. Klasyka znów, wzięte z Universal Religion Chapter 1, a ostatnio usłyszane jako klasyk na ASOT630. Coś po prostu pięknego.
×
×
 • Create New...