Tisosek

Brony
 • Content count

  228
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tisosek

 1. Moderatorzy kiedyś nie byli tacy źli z pyska. Chyba.
 2. 1. Tak, bo każdego młodzika można odpowiednio wychować i nauczyć zachowań. Rejestrowałem się mając skończone ledwo 14 lat, a parę miesięcy później kończąc lat 15 miałem rangę moderatora, który dość długo pracował na tym forum, nawet skutecznie. Wpadki się zdarzały, ale nikt nie jest idealny. Można? Można. Trzeba chcieć. 2. Nie, nie powinniśmy, gdyż patrz punkt 1. Należy ich upominać - nie gnoić, ale upominać. Poprawiać ich błędy, mówić co robią nie tak, majac nadzieję, że wyciągną wnioski. Kto będzie chciał - nauczy się. 3. I tak i nie. Z jednej strony można znaleźć 13 letnią osobę, która swoim poziomiem wypowiedzi zmiecie nie jednego dorosłego. Z drugiej strony poglądy takiej osoby są często nietknięte złem dorosłego świata. Siłą rzeczy wiek ma znaczenie, bo przyjęło się mieć z góry ustalone podejście do człowieka znając fakt ile ma on lat. Wtedy można się już albo pozytywnie zaskoczyć, albo stwierdzić: "nah, kolejny..." i zapodać mu soczystego bana, ewentualnie wcześniej jakieś śliczne ostrzeżenie, czy też z 8. Ja tak robiłem, działało.
 3. Witajcie! Wszystko to zrobione po to, aby nie było syfu oraz zbędnego szukania. Wątek z linkami do zobaczenia/pobrania różnorakich zdjęć i filmów ze wszystkich meetów! Dużo tego nie ma (postaram się osobiście douploadować dwie paczki zdjęć), ale zawsze coś. Chcesz, żeby link pojawił się w bazie? Pisz do mnie na PW! Katowice, 14 kwietnia 2012 rok [zdjęcia w galerii]: http://imgur.com/a/KTzyJ#0 Katowice, 14 kwietnia 2012 rok [grupowe]: http://www.sendspace.com/file/m9qrt8 Katowice, 5 maja 2012 rok [paczka zdjęć]: https://www.dropbox.com/s/w499m8nw9rq4ao7/Zdj%C4%99cia%2005.05.12.zip Katowice, 9 czerwca 2012 rok [paczka zdjęć]: http://www.sendspace.com/file/m9qrt8 Katowice, 9 czerwca 2012 rok [relacja video]: http://www.youtube.com/watch?v=vwmHkucNvmI
 4. Dobre jako podkład do obrabiania sobie zdjęć na szybko, szybkie, dynamiczne, chociaż momentami dźwięki dość irytujące. Jednak skłonny jestem wystawić 7/10. A teraz przenieśmy się o 10 lat do tyłu na Ibizę, kiedy ten utwór został zagrany i podczas nagrywania kompilacji Universal Religion 2004 przez Armina van Buurena. Wracał też kilkukrotnie na serii celebracyjnej A State of Trance już kilka razy. Uwaga: dla zachowania klimatu starych internetów i emetrójków: 240p! (przynajmniej ja to tak kojarzę). W dodatku pozbawione początku i końca (który służy do miksowania) i jest nieco więcej BPM niż w oryginale! Ridgewalkers feat. El - Find (Andy Moor Remix)
 5. Silverstone Circuit Chyba najbardziej znany tor w Wielkiej Brytanii, ikona wyścigów Formuły 1. Bardzo kręty i wymagający tor, położony na granicy harbstw Northamptonshire i Buckinghamshire, został otwarty w 1947 roku i jest używany do dzisiaj. Od 1950 roku odbywa się tutaj Grand Prix Wielkiej Brytanii Formuły 1, jednak pierwszy wyścig o GP Wielkiej Brytanii rozegrano w 1948, zanim stworzono istniejące do dziś Mistrzostwa Świata Formuły 1. Od 2009 roku została podpisana nowa umowa trwająca 17 lat pomiędzy władzami toru Silverstone, która mówi o rozgrywaniu właśnie na tym torze GP Wielkiej Brytanii rok w rok. Obdywają się tu również zawody takich serii jak MotoGP, Porsche Supercup czy Le Mans Series. Silverstone Circuit to stosunkowo długi tor. Jego długość to 5891 metrów, liczba zakrętów to 18, jednak pozwoliło to na ustanowienie rekordu okrążenia wynoszącego 1:30,874. Dokonał tego Fernando Alonso w 2010 za sterami bolidu ze stajni Ferrari. Możliwe są również inne warianty toru, odpowiednio: 3619 metrów (10 zakrętów), 2638 metrów (6 zakrętów) oraz 1281 metrów (5 zakrętów). Na tym torze został też ustanowiony światowy rekord w przeżytym przeciążeniu. W 1977 roku podczas kwalifikacji, David Purley rozbił się o ścianę. W wyniku tego na odcinku 66cm wyhamował z 173km\h do 0km\h i poddał się działaniu przeciążenia o wartości 179,8G, co do dziś jest absolutnym rekordem. Ciekawostką jest fakt, że w 1943 roku na miejscu toru wybudowane zostało wojskowe lotnisko, które w czasach II wojny światowej służyło za bazę lotniczą bombowców RAFu. Po zakończeniu działań wojennych obiekt wzbudził zainteresowanie u fanów motoryzacji, przez których lotnisko zostało przekształcone w tor. Tak narodził się Silverstone Circuit.
 6. Tiseł jak Tiseł.
 7. 3. Ustawić sztywnego warna za gore/r34 i będzie z głowy. Przynajmniej nie będzie biadolenia, że "ja miałem 40% za 3 krople krwi, a on za tyle samo już tylko 30%". Wrzucasz - licz się z karą. Bez względu na "siłę" artu. Kwafilikuje się jako gore/r34 = warn. Proste. 4. Jestem za tym, by waga sygnatury bez względu na spoiler była jednakowa. Mam wrażenie, że 1MB wystarczy, krótsze i ciekawsze gify mają mniej. 5. Patrz wypowiedź @mkr 8. jak i w zasadzie 10. Popieram Trica - zakazać kompletnie.
 8. Stary, dobry Foyle. Duże wrażenie na mnie wywołał ten utwór, co mogłem obstawiać w ciemno, jednak są lepsze produkcje z jego nazwiskiem dla mnie. Jednak za całokształt 8/10, bo słucha się bardzo miło. Ode mnie znów trance (nie nowość), tym razem Andy Moor. Kto kojarzy nazwisko ten wie, czego się spodziewać.
 9. Trudno jest mi wymienić w kolejności pięć najlepszych dla mnie utworów, więc zarzucę po prostu nimi bez przypisywania im konkretnych miejsc. Solarstone - Solarcoaster Holden & Thompson - Nothing (93 Returning Remix) Motorcycle - As The Rush Comes (Armin van Buuren Universal Religion Remix) Way Out West - Killa (Orkidea Remix) Armin van Buuren pres. Rising Star - Clear Blue Moon
 10. Nie wiem jaki to gatunek elektroniki ale jest to coś, co do mnie zupełnie nie przemawia. Elektroniczne "pierdzenie", chaos w dźwiękach, ten rodzaj muzyki jeszcze bardziej mi zbrzydł przez ludzi w szkole. Jest jednak kilka pozytywów - różnorodność, kilka "etapów" w utworze. Cóż... sumując to, wystawiam 3/10... Kto miał styczność z trance'm - nie będę przedstawiał tego utworu. Kolejna perełka tamtych lat, rok 2003.
 11. Muzyka z keygen'a... ciekawa "zagrywka". Powiem szczerze, jeżeli już o ten rodzaj muzyki chodzi to jestem zwolennikiem bardziej radosnych i szybszych utworów, jednak ten ma w sobie coś co wytwarza bardzo specyficzny klimat i naprawdę miło się tego słucha. Po kilku odsłuchach z czystym sumieniem daję 6,5/10. Ode mnie przepiękny remix DJ Orkidea do utworu Killa, rocznik 2005. Have fun!
 12. Meh. Okulary nie moje. Nie wiem, co mnie podkusiło, Dowód na to, żeby nie ufać ludziom z klasy.
 13. Dzięki wszystkim za wspaniałego meeta, było świetnie! Jeszcze tego wieczora uporałem się ze zdjęciami, które możecie już teraz przeglądać. 246 sztuk, have fun! https://plus.google.com/photos/117294721836663095168/albums/5933948074002304817
 14. Jeżeli chodzi o moje - lato 2001.
 15. Zamykam i przenoszę do archiwum.
 16. http://puu.sh/4AE2g/ff4455f1b4.png - tutaj na przykład rozbijasz wiadomość. Bez problemu mogło to wyglądać tak: To nie działa, a link jest poprawny [link] albo [link] - To nie działa, a link jest poprawny Jednak napisałeś to inaczej, rozbijając wiadomość na 3 posty. Poza tym, nadal spierasz się używając tego przykładu w regulaminie. Który jest tylko przykładem jak coś wygląda mniej-więcej, a nie konkretnie. Jak już ktoś wspomniał, chodzi o STYL wypowiedzi, a nie konkretne zachowanie. Bo z tego wynika, że jak na przykładowe np. 7 wiadomości z rzędu napiszę 6, to już jest wszytko okej. Nie, nie jest okej.
 17. Pasja od małego proszę ja Was, od małego.
 18. SWAG. Od bajtla. xD
 19. Miłe, spokojne i wpada w ucho. Wokal dla mnie znośny, ale bez polotu jak na mój słuch. Przyjemny lead. Jest spoko, wystawiam 7/10. ​Ode mnie chyba najlepszy utwór od The Blizzard, w iście epickim intro miksie. Skrzypce powalają. Przed Wami Kalopsia.
 20. Czuć w nim moc wtedy kiedy trzeba, początek świetnie wykonany, wokal dopełnia całości. Ode mnie 8/10. Klasyka znów, wzięte z Universal Religion Chapter 1, a ostatnio usłyszane jako klasyk na ASOT630. Coś po prostu pięknego.
 21. Napiszę o tym wątek, by każdy mógł widzieć. Zasada zostaje wprowadzona w życie od momentu napisania tego postu! W celu wygodniejszego przeglądania forum (przez użytkowników np. z wolniejszymi komputerami lub telefonami) należy wstawiać grafiki w tag
 22. Uprzejmie prosiłbym o umieszczanie grafik w spoilerach. Ułatwi to przeglądanie forum.
 23. To był powrót z Parowozjady 2013 z Chabówki, jechałem wtedy IR "Giewont" do Katowic. Padłem xD
 24. Tak się jeździ w Przewozach Regionalnych..