Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Tisosek

Brony
 • Content Count

  228
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Good

About Tisosek

 • Rank
  Stara Gwardia (ex. super-moderator)
 • Birthday 03/26/1997

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Mysłowice, Górny Śląsk
 • Zainteresowania
  Kolej, fotografia, muzyka, historia Górnego Śląska i rodzinnego miasta, lotnictwo, motoryzacja
 • Ulubiona postać
  Dashie, noajak.

Recent Profile Visitors

4412 profile views
 1. Tisosek

  Moderatorzy kiedyś nie byli tacy źli z pyska. Chyba.
 2. Tisosek

  Potwierdzam te słowa, ponieważ Kamila nigdy nie uznawała się w sumie jakoś za otaku czy cuś. Druga sprawa, faktycznie, jest z Kutna, przez moment mieszkała w Chorzowie, aczkolwiek później wróciła znów i obecnie okupuje Szczecin (studia). /edit: wiem, odp z lagiem, ale ostatnio mało czasu tu spędzam: kobieta, prawko, sprawy kolejowe i taki tam stuff xd
 3. Tisosek

  Dobre jako podkład do obrabiania sobie zdjęć na szybko, szybkie, dynamiczne, chociaż momentami dźwięki dość irytujące. Jednak skłonny jestem wystawić 7/10. A teraz przenieśmy się o 10 lat do tyłu na Ibizę, kiedy ten utwór został zagrany i podczas nagrywania kompilacji Universal Religion 2004 przez Armina van Buurena. Wracał też kilkukrotnie na serii celebracyjnej A State of Trance już kilka razy. Uwaga: dla zachowania klimatu starych internetów i emetrójków: 240p! (przynajmniej ja to tak kojarzę). W dodatku pozbawione początku i końca (który służy do miksowania) i jest nieco więcej BPM niż w oryginale! Ridgewalkers feat. El - Find (Andy Moor Remix)
 4. Kilka konkretniejszych fotek właśnie z otwarcia wąskiego toru w Parku Śląskich - poniżej w spoilerach.
 5. Traxx'a robi Bombardier Siemensa mamy od Eurosprinterów przecież.
 6. Tisosek

  Tiseł jak Tiseł.
 7. 3. Ustawić sztywnego warna za gore/r34 i będzie z głowy. Przynajmniej nie będzie biadolenia, że "ja miałem 40% za 3 krople krwi, a on za tyle samo już tylko 30%". Wrzucasz - licz się z karą. Bez względu na "siłę" artu. Kwafilikuje się jako gore/r34 = warn. Proste. 4. Jestem za tym, by waga sygnatury bez względu na spoiler była jednakowa. Mam wrażenie, że 1MB wystarczy, krótsze i ciekawsze gify mają mniej. 5. Patrz wypowiedź @mkr 8. jak i w zasadzie 10. Popieram Trica - zakazać kompletnie.
 8. Tisosek

  Stary, dobry Foyle. Duże wrażenie na mnie wywołał ten utwór, co mogłem obstawiać w ciemno, jednak są lepsze produkcje z jego nazwiskiem dla mnie. Jednak za całokształt 8/10, bo słucha się bardzo miło. Ode mnie znów trance (nie nowość), tym razem Andy Moor. Kto kojarzy nazwisko ten wie, czego się spodziewać.
 9. Tisosek

  Trudno jest mi wymienić w kolejności pięć najlepszych dla mnie utworów, więc zarzucę po prostu nimi bez przypisywania im konkretnych miejsc. Solarstone - Solarcoaster Holden & Thompson - Nothing (93 Returning Remix) Motorcycle - As The Rush Comes (Armin van Buuren Universal Religion Remix) Way Out West - Killa (Orkidea Remix) Armin van Buuren pres. Rising Star - Clear Blue Moon
 10. Tisosek

  Nie wiem jaki to gatunek elektroniki ale jest to coś, co do mnie zupełnie nie przemawia. Elektroniczne "pierdzenie", chaos w dźwiękach, ten rodzaj muzyki jeszcze bardziej mi zbrzydł przez ludzi w szkole. Jest jednak kilka pozytywów - różnorodność, kilka "etapów" w utworze. Cóż... sumując to, wystawiam 3/10... Kto miał styczność z trance'm - nie będę przedstawiał tego utworu. Kolejna perełka tamtych lat, rok 2003.
 11. Tisosek

  Sprawdzałem im bilety w TLK "Sztygar" jak jechały do Lublina, zagadały, wskoczyły mi do torby i tak wyszło, że je poznałem.
 12. Tisosek

  Muzyka z keygen'a... ciekawa "zagrywka". Powiem szczerze, jeżeli już o ten rodzaj muzyki chodzi to jestem zwolennikiem bardziej radosnych i szybszych utworów, jednak ten ma w sobie coś co wytwarza bardzo specyficzny klimat i naprawdę miło się tego słucha. Po kilku odsłuchach z czystym sumieniem daję 6,5/10. Ode mnie przepiękny remix DJ Orkidea do utworu Killa, rocznik 2005. Have fun!
 13. Tisosek

  Meh. Okulary nie moje. Nie wiem, co mnie podkusiło, Dowód na to, żeby nie ufać ludziom z klasy.
 14. Dzięki wszystkim za wspaniałego meeta, było świetnie! Jeszcze tego wieczora uporałem się ze zdjęciami, które możecie już teraz przeglądać. 246 sztuk, have fun! https://plus.google.com/photos/117294721836663095168/albums/5933948074002304817
×
×
 • Create New...