Tisosek

Brony
 • Zawartość

  228
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

40 Dobra

O Tisosek

 • Ranga
  Stara Gwardia (ex. super-moderator)
 • Urodziny 03/26/1997

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miasto
  Mysłowice, Górny Śląsk
 • Zainteresowania
  Kolej, fotografia, muzyka, historia Górnego Śląska i rodzinnego miasta, lotnictwo, motoryzacja
 • Ulubiona postać
  Dashie, noajak.

Ostatnio na profilu byli

3311 wyświetleń profilu
 1. Moderatorzy kiedyś nie byli tacy źli z pyska. Chyba.
 2. 1. Tak, bo każdego młodzika można odpowiednio wychować i nauczyć zachowań. Rejestrowałem się mając skończone ledwo 14 lat, a parę miesięcy później kończąc lat 15 miałem rangę moderatora, który dość długo pracował na tym forum, nawet skutecznie. Wpadki się zdarzały, ale nikt nie jest idealny. Można? Można. Trzeba chcieć. 2. Nie, nie powinniśmy, gdyż patrz punkt 1. Należy ich upominać - nie gnoić, ale upominać. Poprawiać ich błędy, mówić co robią nie tak, majac nadzieję, że wyciągną wnioski. Kto będzie chciał - nauczy się. 3. I tak i nie. Z jednej strony można znaleźć 13 letnią osobę, która swoim poziomiem wypowiedzi zmiecie nie jednego dorosłego. Z drugiej strony poglądy takiej osoby są często nietknięte złem dorosłego świata. Siłą rzeczy wiek ma znaczenie, bo przyjęło się mieć z góry ustalone podejście do człowieka znając fakt ile ma on lat. Wtedy można się już albo pozytywnie zaskoczyć, albo stwierdzić: "nah, kolejny..." i zapodać mu soczystego bana, ewentualnie wcześniej jakieś śliczne ostrzeżenie, czy też z 8. Ja tak robiłem, działało.
 3. Dobre jako podkład do obrabiania sobie zdjęć na szybko, szybkie, dynamiczne, chociaż momentami dźwięki dość irytujące. Jednak skłonny jestem wystawić 7/10. A teraz przenieśmy się o 10 lat do tyłu na Ibizę, kiedy ten utwór został zagrany i podczas nagrywania kompilacji Universal Religion 2004 przez Armina van Buurena. Wracał też kilkukrotnie na serii celebracyjnej A State of Trance już kilka razy. Uwaga: dla zachowania klimatu starych internetów i emetrójków: 240p! (przynajmniej ja to tak kojarzę). W dodatku pozbawione początku i końca (który służy do miksowania) i jest nieco więcej BPM niż w oryginale! Ridgewalkers feat. El - Find (Andy Moor Remix)
 4. Tiseł jak Tiseł.
 5. 3. Ustawić sztywnego warna za gore/r34 i będzie z głowy. Przynajmniej nie będzie biadolenia, że "ja miałem 40% za 3 krople krwi, a on za tyle samo już tylko 30%". Wrzucasz - licz się z karą. Bez względu na "siłę" artu. Kwafilikuje się jako gore/r34 = warn. Proste. 4. Jestem za tym, by waga sygnatury bez względu na spoiler była jednakowa. Mam wrażenie, że 1MB wystarczy, krótsze i ciekawsze gify mają mniej. 5. Patrz wypowiedź @mkr 8. jak i w zasadzie 10. Popieram Trica - zakazać kompletnie.
 6. Stary, dobry Foyle. Duże wrażenie na mnie wywołał ten utwór, co mogłem obstawiać w ciemno, jednak są lepsze produkcje z jego nazwiskiem dla mnie. Jednak za całokształt 8/10, bo słucha się bardzo miło. Ode mnie znów trance (nie nowość), tym razem Andy Moor. Kto kojarzy nazwisko ten wie, czego się spodziewać.
 7. Trudno jest mi wymienić w kolejności pięć najlepszych dla mnie utworów, więc zarzucę po prostu nimi bez przypisywania im konkretnych miejsc. Solarstone - Solarcoaster Holden & Thompson - Nothing (93 Returning Remix) Motorcycle - As The Rush Comes (Armin van Buuren Universal Religion Remix) Way Out West - Killa (Orkidea Remix) Armin van Buuren pres. Rising Star - Clear Blue Moon
 8. Nie wiem jaki to gatunek elektroniki ale jest to coś, co do mnie zupełnie nie przemawia. Elektroniczne "pierdzenie", chaos w dźwiękach, ten rodzaj muzyki jeszcze bardziej mi zbrzydł przez ludzi w szkole. Jest jednak kilka pozytywów - różnorodność, kilka "etapów" w utworze. Cóż... sumując to, wystawiam 3/10... Kto miał styczność z trance'm - nie będę przedstawiał tego utworu. Kolejna perełka tamtych lat, rok 2003.
 9. Muzyka z keygen'a... ciekawa "zagrywka". Powiem szczerze, jeżeli już o ten rodzaj muzyki chodzi to jestem zwolennikiem bardziej radosnych i szybszych utworów, jednak ten ma w sobie coś co wytwarza bardzo specyficzny klimat i naprawdę miło się tego słucha. Po kilku odsłuchach z czystym sumieniem daję 6,5/10. Ode mnie przepiękny remix DJ Orkidea do utworu Killa, rocznik 2005. Have fun!
 10. Meh. Okulary nie moje. Nie wiem, co mnie podkusiło, Dowód na to, żeby nie ufać ludziom z klasy.
 11. Dzięki wszystkim za wspaniałego meeta, było świetnie! Jeszcze tego wieczora uporałem się ze zdjęciami, które możecie już teraz przeglądać. 246 sztuk, have fun! https://plus.google.com/photos/117294721836663095168/albums/5933948074002304817
 12. Jeżeli chodzi o moje - lato 2001.
 13. Zamykam i przenoszę do archiwum.
 14. http://puu.sh/4AE2g/ff4455f1b4.png - tutaj na przykład rozbijasz wiadomość. Bez problemu mogło to wyglądać tak: To nie działa, a link jest poprawny [link] albo [link] - To nie działa, a link jest poprawny Jednak napisałeś to inaczej, rozbijając wiadomość na 3 posty. Poza tym, nadal spierasz się używając tego przykładu w regulaminie. Który jest tylko przykładem jak coś wygląda mniej-więcej, a nie konkretnie. Jak już ktoś wspomniał, chodzi o STYL wypowiedzi, a nie konkretne zachowanie. Bo z tego wynika, że jak na przykładowe np. 7 wiadomości z rzędu napiszę 6, to już jest wszytko okej. Nie, nie jest okej.