Jump to content

Tisosek

Brony
 • Posts

  226
 • Joined

 • Last visited

About Tisosek

 • Birthday 03/26/1997

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Mysłowice, Górny Śląsk
 • Zainteresowania
  Kolej, fotografia, muzyka, historia Górnego Śląska i rodzinnego miasta, lotnictwo, motoryzacja
 • Ulubiona postać
  Dashie, noajak.

Recent Profile Visitors

5505 profile views

Tisosek's Achievements

Kucyk

Kucyk (4/17)

40

Reputation

 1. No jest dziwnie. Niby jak u siebie człowiek się czuje, ale to już nie to samo. 

  1. Bartis

   Bartis

   Kiedyś to były czasy, teraz to nie ma czasów.

 2. Czego tu szukałeś po walentynkach mordo? Czyżby mnie? :lunahug2:

  1. Tisosek

   Tisosek

   No wiadomo że tak, a kogo innego <3

 3. Moderatorzy kiedyś nie byli tacy źli z pyska. Chyba.
 4. Potwierdzam te słowa, ponieważ Kamila nigdy nie uznawała się w sumie jakoś za otaku czy cuś. Druga sprawa, faktycznie, jest z Kutna, przez moment mieszkała w Chorzowie, aczkolwiek później wróciła znów i obecnie okupuje Szczecin (studia). /edit: wiem, odp z lagiem, ale ostatnio mało czasu tu spędzam: kobieta, prawko, sprawy kolejowe i taki tam stuff xd
 5. Dobre jako podkład do obrabiania sobie zdjęć na szybko, szybkie, dynamiczne, chociaż momentami dźwięki dość irytujące. Jednak skłonny jestem wystawić 7/10. A teraz przenieśmy się o 10 lat do tyłu na Ibizę, kiedy ten utwór został zagrany i podczas nagrywania kompilacji Universal Religion 2004 przez Armina van Buurena. Wracał też kilkukrotnie na serii celebracyjnej A State of Trance już kilka razy. Uwaga: dla zachowania klimatu starych internetów i emetrójków: 240p! (przynajmniej ja to tak kojarzę). W dodatku pozbawione początku i końca (który służy do miksowania) i jest nieco więcej BPM niż w oryginale! Ridgewalkers feat. El - Find (Andy Moor Remix)
 6. Kilka konkretniejszych fotek właśnie z otwarcia wąskiego toru w Parku Śląskich - poniżej w spoilerach.
 7. Traxx'a robi Bombardier Siemensa mamy od Eurosprinterów przecież.
 8. 3. Ustawić sztywnego warna za gore/r34 i będzie z głowy. Przynajmniej nie będzie biadolenia, że "ja miałem 40% za 3 krople krwi, a on za tyle samo już tylko 30%". Wrzucasz - licz się z karą. Bez względu na "siłę" artu. Kwafilikuje się jako gore/r34 = warn. Proste. 4. Jestem za tym, by waga sygnatury bez względu na spoiler była jednakowa. Mam wrażenie, że 1MB wystarczy, krótsze i ciekawsze gify mają mniej. 5. Patrz wypowiedź @mkr 8. jak i w zasadzie 10. Popieram Trica - zakazać kompletnie.
 9. Stary, dobry Foyle. Duże wrażenie na mnie wywołał ten utwór, co mogłem obstawiać w ciemno, jednak są lepsze produkcje z jego nazwiskiem dla mnie. Jednak za całokształt 8/10, bo słucha się bardzo miło. Ode mnie znów trance (nie nowość), tym razem Andy Moor. Kto kojarzy nazwisko ten wie, czego się spodziewać.
 10. Trudno jest mi wymienić w kolejności pięć najlepszych dla mnie utworów, więc zarzucę po prostu nimi bez przypisywania im konkretnych miejsc. Solarstone - Solarcoaster Holden & Thompson - Nothing (93 Returning Remix) Motorcycle - As The Rush Comes (Armin van Buuren Universal Religion Remix) Way Out West - Killa (Orkidea Remix) Armin van Buuren pres. Rising Star - Clear Blue Moon
 11. Nie wiem jaki to gatunek elektroniki ale jest to coś, co do mnie zupełnie nie przemawia. Elektroniczne "pierdzenie", chaos w dźwiękach, ten rodzaj muzyki jeszcze bardziej mi zbrzydł przez ludzi w szkole. Jest jednak kilka pozytywów - różnorodność, kilka "etapów" w utworze. Cóż... sumując to, wystawiam 3/10... Kto miał styczność z trance'm - nie będę przedstawiał tego utworu. Kolejna perełka tamtych lat, rok 2003.
 12. Sprawdzałem im bilety w TLK "Sztygar" jak jechały do Lublina, zagadały, wskoczyły mi do torby i tak wyszło, że je poznałem.
 13. Muzyka z keygen'a... ciekawa "zagrywka". Powiem szczerze, jeżeli już o ten rodzaj muzyki chodzi to jestem zwolennikiem bardziej radosnych i szybszych utworów, jednak ten ma w sobie coś co wytwarza bardzo specyficzny klimat i naprawdę miło się tego słucha. Po kilku odsłuchach z czystym sumieniem daję 6,5/10. Ode mnie przepiękny remix DJ Orkidea do utworu Killa, rocznik 2005. Have fun!
×
×
 • Create New...