Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Riconish

Brony
 • Content Count

  247
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Riconish

 1. Przepraszam za nieobecność, ale jestem na wyjeździe. Przepuszczam, że jak wrócę to będzie 3 do 5 kolejnych części Niestety nauka pochłonęła moje wakacje i nic z tym nie zrobię. Wracam 3 sierpnia, więc możecie się przygotować na kolejny rozwój akcji.
 2. Riconish

  Multicam jak mogę powiedzieć, na nasze lasy jest jasny ale od czegoś są polskie główki Jest multicam w edycji Polskiej, o wiele ciemniejszy i nie posiada tylu białych plam. Już pokazuję o czym mówię. http://allegro.pl/nowy-mundur-multicam-i4396357146.html .
 3. Riconish

  Kupiłem Kaburę do colta 1911 Dałem 48 zł za IMI Defense
 4. Riconish

  Stoi tam Polska jednostka i mówi: -Ty Wiesiek mamy kozoje*ce -Ale Zbychu ja tu tylko sprzątam -Weźmy go, będziemy mieli z kim się bawić w up tralalala. -Ale co dowódca powie -Ja powiem, że dobrego ostatnio Kebaba jadłem, taki dorodny baran... podajże z generała.
 5. Riconish

  A dowódca mikołajów by przyjechał na saniach z 2 minigunami Wojsko podleciało zrobiło desant i by było cudownie
 6. Riconish

  Jak zrobimy strzelankę Świąteczną Wigilijną proponuję scenario taki: Święci mikołajowie Kontra Wojsko xD
 7. 2 rozdział jest już wypuszczony miłego czytania https://docs.google.com/document/d/1YR7OpROdNSJJERQReaAL4lAx7XIqotIB0wWpt_gt_WU/edit?usp=sharing
 8. Riconish

  Ja już powiedziałem, ale i tak miłej zabawy Foley. Moja impreza urodzinowa nie wypali, ktoś nie dostarczył informacji choć prosiłem i ręczyłem... teraz muszę przekładać na sierpień.
 9. Riconish

  Toć to nie ma sensu xD
 10. Riconish

  Ok postaram się ogarnąć na parę wariantów
 11. Riconish

  http://fabi337.deviantart.com/art/Chaos-Division-461815024 Jak wam się podoba taka opcja naszywki? Jak jest wystarczalna (nie przyjmuje wiadomości typu inna pozycja broni ) to zaczynam z zbieraniem chętnych na nią .
 12. Riconish

  Fiu-Fiu. MEDYK !!! Tak bym się pewnie czuł, jak bym łupał do czołgu który nie mówi dostałem xD
 13. Riconish

  Hahaha, ten ruski Tak przy okazji, ten czołg nie strzela tylko wydaje imitacje strzałów
 14. Riconish

  Byłbym chętny to postrzelić jak by wjechało na moją linie xD A co do Partiznana, jest to zastępstwo. Jeśli będzie jakaś akcja, jakieś coś co będzie. Zakładam Partizana i znikam z pola widocznego Będę wtedy pewnie w krzakach z emką. (ten ból, bo emka u ruska )
 15. Riconish

  Niestety ja mam Partizana i musi mi wystarczyć
 16. Riconish

  Amolek, jak chcesz to możesz kupić colta z wmasg, lecz niestety może to być loteria. Jak swojego kupiłem za 200zł, to każdy się na niego chapał! Musisz zastanowić się grubo nad wyborem, bo jak mi się znudzi colt (NIE SZYBKO, NIE SZYBKO!!!), To przejdę na glocka 19 albo 17 od WE, prawdę mówiąc jest to pistolet najmniej awaryjny. Co do Emek, polecam mieszanie Tana z Czarnym, jak i camo zielone digital tak zwany grass. Strzelanka za tydzień nie cały, a ja dalej kulek nie mam :l
 17. Dzięki foley za to, że to czytasz. Preorder zawsze jest dobrym początkiem
 18. Tagiem obowiązkowym jest [NZ], przepraszam za te moje pomyłki. Taki po prostu mam taki dzień .
 19. Witam was, oto ja Rico. Od długiego czasu nie potrafiłem się zachęcić do pisania FF, ale się udało. Nie stwierdzam, że jestem mistrzem, jestem leniem i chętnie was pognębię słowami . Wypuszczam na tą chwilę pierwszy rozdział (drugi w produkcji). https://docs.google....i-Rkcd9_jk/edit Proszę, mam nadzieje, że ktoś to przeczyta Jest już 2 rozdział. https://docs.google.com/document/d/1YR7OpROdNSJJERQReaAL4lAx7XIqotIB0wWpt_gt_WU/edit?usp=sharing Niestety, ale ciągle się uczę i nie bijcie za stronę techniczną. Ciągle się uczę
 20. Riconish

  Może raczej nie osłonę chwytu, a okładzinę ? Boju czy ja napisałem 2 razy to samo NIE NO _>
 21. Riconish

  ŁAŁ MAKAROW
 22. Riconish

  A telefonu nie łaska odebrać
 23. Riconish

  Ognisko w sobotę, za tydzień. Robimy pewnie strzelanie, a po nim ekipa będzie święcić naboje...
 24. Riconish

  UPC uniwersalny, fajna kpina ale kupić ten mundur się opłaca do 100zł xD Siedzę nad myślą kupna torby zrzutowej, iż od nie dawna używam pasa Policyjnego. Jakie polecacie torby? Jakieś propozycje ? Kolorystyka Dark earth, czarny i Multicam.
 25. Riconish

  Mam propozycję, niech to zostanie jak jest. Inaczej będziemy to tysiące razy zmieniać i do niczego nie dojdziemy...
×
×
 • Create New...