Riconish

Brony
 • Content count

  247
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Neutral

About Riconish

 • Rank
  Uskrzydlony
 • Birthday 06/24/1996

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

1511 profile views
 1. Przepraszam za nieobecność, ale jestem na wyjeździe. Przepuszczam, że jak wrócę to będzie 3 do 5 kolejnych części Niestety nauka pochłonęła moje wakacje i nic z tym nie zrobię. Wracam 3 sierpnia, więc możecie się przygotować na kolejny rozwój akcji.
 2. Multicam jak mogę powiedzieć, na nasze lasy jest jasny ale od czegoś są polskie główki Jest multicam w edycji Polskiej, o wiele ciemniejszy i nie posiada tylu białych plam. Już pokazuję o czym mówię. http://allegro.pl/nowy-mundur-multicam-i4396357146.html .
 3. Kupiłem Kaburę do colta 1911 Dałem 48 zł za IMI Defense
 4. Stoi tam Polska jednostka i mówi: -Ty Wiesiek mamy kozoje*ce -Ale Zbychu ja tu tylko sprzątam -Weźmy go, będziemy mieli z kim się bawić w up tralalala. -Ale co dowódca powie -Ja powiem, że dobrego ostatnio Kebaba jadłem, taki dorodny baran... podajże z generała.
 5. A dowódca mikołajów by przyjechał na saniach z 2 minigunami Wojsko podleciało zrobiło desant i by było cudownie
 6. Jak zrobimy strzelankę Świąteczną Wigilijną proponuję scenario taki: Święci mikołajowie Kontra Wojsko xD
 7. 2 rozdział jest już wypuszczony miłego czytania https://docs.google.com/document/d/1YR7OpROdNSJJERQReaAL4lAx7XIqotIB0wWpt_gt_WU/edit?usp=sharing
 8. Ja już powiedziałem, ale i tak miłej zabawy Foley. Moja impreza urodzinowa nie wypali, ktoś nie dostarczył informacji choć prosiłem i ręczyłem... teraz muszę przekładać na sierpień.
 9. Toć to nie ma sensu xD
 10. Ok postaram się ogarnąć na parę wariantów
 11. http://fabi337.deviantart.com/art/Chaos-Division-461815024 Jak wam się podoba taka opcja naszywki? Jak jest wystarczalna (nie przyjmuje wiadomości typu inna pozycja broni ) to zaczynam z zbieraniem chętnych na nią .
 12. Fiu-Fiu. MEDYK !!! Tak bym się pewnie czuł, jak bym łupał do czołgu który nie mówi dostałem xD
 13. Hahaha, ten ruski Tak przy okazji, ten czołg nie strzela tylko wydaje imitacje strzałów
 14. Byłbym chętny to postrzelić jak by wjechało na moją linie xD A co do Partiznana, jest to zastępstwo. Jeśli będzie jakaś akcja, jakieś coś co będzie. Zakładam Partizana i znikam z pola widocznego Będę wtedy pewnie w krzakach z emką. (ten ból, bo emka u ruska )
 15. Niestety ja mam Partizana i musi mi wystarczyć