Jump to content

Dadudałe

Brony
 • Posts

  463
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by Dadudałe

 1. Dadudałe

  Airsoft

  Z początku sprawiało mi to przyjemność. Po n-tym czyszczeniu miałem serdecznie dosyć. Tym bardziej, że stan sprawdzają oficerowie a jak to oni sami mówią: "broń nigdy nie jest czysta". Podpierdalania na poligonie nie ma bo zbyt poważnie do tego wszyscy podchodzą (no chyba, że w formie ćwiczeń - żebyś się nauczył jej pilnować bardziej jak własnej dupy). No i zgadzam się z tobą całkowicie... Sprawiłbym sobie kiedyś własnego, porządnego gnata, to pewnie czyściłbym go z przyjemnością. No ale w takich warunkach jakie mam to wolałbym w tym czasie pokimać na wyrku.
 2. Dadudałe

  Airsoft

  Czasem trzeba ;d A. No i dodatkowa przewaga pistoletów: mniej broni do czyszczenia :^)
 3. Dadudałe

  Airsoft

  Broń krótka ma swój urok. Osobiście wolę ją bardziej, choć wolałbym się nie znaleźć w sytuacji wymiany ognia na 20 metrach ;p
 4. Dadudałe

  Airsoft

  Ja to głównie z pistoletów do 25m i z broni długiej na 100+m. Wrażenie... Ciekawe. Cel jest wprawdzie nieruchomy, więc to niemożliwie ułatwia sprawę, ale... Nie da się nie trafić z broni. Kiedyś myślałem, że taki kałaszek to ma nie wiadomo jaki odrzut i tragiczną celność. No a tutaj proszę: wszystkie pociski w celu i praktycznie nie czujesz gdy strzelasz ;d. Nie wiem czy się bardziej tym zawiodłem czy zachwyciłem. Beryla mam, ale niestety nie miałem jeszcze okazji z niego strzelać. Ostatecznie to pewnie niewiele się różni.
 5. Dadudałe

  Airsoft

  Takie pytanko: Często strzelacie z normalnej broni? Prawdę mówiąc nie byłem jeszcze nigdy na cywilnej strzelnicy i zastanawiam się jak to u nich wygląda. Dostaje się jakieś proste instrukcje, wykonuje je i ładuje do tarczy, czy trzeba mieć cały wręcz rytuał podejścia do broni i łącznych czynności przy niej zanim nawet spojrzy się na cel? I na jakie odległości zazwyczaj sobie strzelacie? Chciałbym porównać wrażenia.
 6. Dadudałe

  Airsoft

  Ale to chodzi już o normalną broń czy nadal o ASG? Nie spotkałem się z osobą mówiącą, że prawo dotyczące dostępu do broni za komuny było lepsze niż teraz, bo chyba się niewiele w praktyce różniło.
 7. Arług kurde bele. Bys strzylol z dzemem czy tam kims i nami
 8. Nie pamiętam czy to zarzucałem, ale zakochałem się w tym kawałku: https://youtu.be/C86Po9B8DkQ
 9. Nie pyskuj argłog. Dzisiejszy dzień przejdzie do legendy. Chorąży nakazał wystąpić z szyku parze żołnierzy, a następnie ich pochwalił przed całą kompanią za dobrze wykonaną służbę. NIE OPIERDOLIŁ ICH! A tak z innych spraw. Ja nadal z dnia na dzień nie wiem co za zajęcia mam mieć xd. Wciąż robią nam dziesiątki roszad.
 10. zwiększone wydatki na wojsko xd mogę się z tym wozić.
 11. mogę z tobą zagrać w Diablosa i opowiedzieć swym słodkim głosikiem o kopaniu okopów w glinie.
 12. Naszą kompanią dowodzi porucznik. Stopień zbyt niski jak na funkcję, więc powinien w krótki czasie dostać awans na kapitana właśnie. Ciekawe czy będzie gruba impreza i czy nas zaprosi na chlanie ;-;. W końcu jesteśmy jego wojsko ;-;/
 13. https://www.youtube.com/watch?v=YUMHy0y6wUM
 14. k, idę spać. Dobranoc /sb/.
 15. Ech... W wojsku nie ma demokracji. Już kilka razy odczułem to na własnej skórze ;p. Regulaminy i prawa jedno, a chorąży i rzeczywistość drugie. Jak przyjdzie rozkaz to pojadę.
 16. Jak przyjdzie rozkaz to wezmę. Nie, żebym miał tu wiele do gadania
 17. no tak. Jest sporo opcji. Możesz od szeregowego się wyrabiać, a możesz też po różnych szkołach oficerskich czy innych takich. Na pewno masz Lotniczą, Marynarki, Medyczną, WAT i Wrocław.
 18. Tak czy siak: kasa będzie. Sprzętu ofc nie mamy tyle ile byśmy chcieli, ale serio zaczyna to już wyglądać całkiem sensownie.
 19. Akurat o pieniądze w woju to się nie martwię :^). Prędzej podniosą ci podatki albo wiek emerytalny.
 20. Znaczy my ogólnie przerobimy wszelkie typy pojazdów, ale chyba nas głównie nastawiają na Leopardy i Rosomaki xd. Nasze szkolenie zakończy się za 5 lat i wtedy dopiero jesteśmy rozsyłani po jednostkach.
 21. No k**wa. Traktorem - Dowódcą xD. Numer 500 był oznaczeniem dowódcy drużyny w tym przypadku.
×
×
 • Create New...