Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Dadudałe

Brony
 • Content Count

  464
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Dadudałe last won the day on October 10 2015

Dadudałe had the most liked content!

Community Reputation

327 Wzorowa

About Dadudałe

 • Rank
  Etatowy Czarnowidz
 • Birthday 04/05/1990

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  7019134

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Kraków
 • Ulubiona postać
  Rainbow Dash - nie truje studni w miastach i jej arysjkie rysy wskazują na coś więcej, niźli tylko robotniczo-chłopskie pochodzenie.

  "Oi! Oi! Oi! Biała Equestria!"

Recent Profile Visitors

4,691 profile views
 1. Dadudałe

  Z początku sprawiało mi to przyjemność. Po n-tym czyszczeniu miałem serdecznie dosyć. Tym bardziej, że stan sprawdzają oficerowie a jak to oni sami mówią: "broń nigdy nie jest czysta". Podpierdalania na poligonie nie ma bo zbyt poważnie do tego wszyscy podchodzą (no chyba, że w formie ćwiczeń - żebyś się nauczył jej pilnować bardziej jak własnej dupy). No i zgadzam się z tobą całkowicie... Sprawiłbym sobie kiedyś własnego, porządnego gnata, to pewnie czyściłbym go z przyjemnością. No ale w takich warunkach jakie mam to wolałbym w tym czasie pokimać na wyrku.
 2. Dadudałe

  Czasem trzeba ;d A. No i dodatkowa przewaga pistoletów: mniej broni do czyszczenia :^)
 3. Dadudałe

  Broń krótka ma swój urok. Osobiście wolę ją bardziej, choć wolałbym się nie znaleźć w sytuacji wymiany ognia na 20 metrach ;p
 4. Dadudałe

  Ja to głównie z pistoletów do 25m i z broni długiej na 100+m. Wrażenie... Ciekawe. Cel jest wprawdzie nieruchomy, więc to niemożliwie ułatwia sprawę, ale... Nie da się nie trafić z broni. Kiedyś myślałem, że taki kałaszek to ma nie wiadomo jaki odrzut i tragiczną celność. No a tutaj proszę: wszystkie pociski w celu i praktycznie nie czujesz gdy strzelasz ;d. Nie wiem czy się bardziej tym zawiodłem czy zachwyciłem. Beryla mam, ale niestety nie miałem jeszcze okazji z niego strzelać. Ostatecznie to pewnie niewiele się różni.
 5. Dadudałe

  Takie pytanko: Często strzelacie z normalnej broni? Prawdę mówiąc nie byłem jeszcze nigdy na cywilnej strzelnicy i zastanawiam się jak to u nich wygląda. Dostaje się jakieś proste instrukcje, wykonuje je i ładuje do tarczy, czy trzeba mieć cały wręcz rytuał podejścia do broni i łącznych czynności przy niej zanim nawet spojrzy się na cel? I na jakie odległości zazwyczaj sobie strzelacie? Chciałbym porównać wrażenia.
 6. Dadudałe

  Ale to chodzi już o normalną broń czy nadal o ASG? Nie spotkałem się z osobą mówiącą, że prawo dotyczące dostępu do broni za komuny było lepsze niż teraz, bo chyba się niewiele w praktyce różniło.
 7. Dadudałe

  Hej

  Cześć cześć
 8. Dadudałe

  Arług kurde bele. Bys strzylol z dzemem czy tam kims i nami
 9. Dadudałe

  Arług dziś cs łajzo
 10. Dadudałe

  Nie pamiętam czy to zarzucałem, ale zakochałem się w tym kawałku: https://youtu.be/C86Po9B8DkQ
 11. Dadudałe

  pograłbym chyba w LoLa
 12. Dadudałe

  Nie pyskuj argłog. Dzisiejszy dzień przejdzie do legendy. Chorąży nakazał wystąpić z szyku parze żołnierzy, a następnie ich pochwalił przed całą kompanią za dobrze wykonaną służbę. NIE OPIERDOLIŁ ICH! A tak z innych spraw. Ja nadal z dnia na dzień nie wiem co za zajęcia mam mieć xd. Wciąż robią nam dziesiątki roszad.
 13. Dadudałe

  zwiększone wydatki na wojsko xd mogę się z tym wozić.
 14. Dadudałe

  mogę z tobą zagrać w Diablosa i opowiedzieć swym słodkim głosikiem o kopaniu okopów w glinie.
 15. Dadudałe

  Naszą kompanią dowodzi porucznik. Stopień zbyt niski jak na funkcję, więc powinien w krótki czasie dostać awans na kapitana właśnie. Ciekawe czy będzie gruba impreza i czy nas zaprosi na chlanie ;-;. W końcu jesteśmy jego wojsko ;-;/
×
×
 • Create New...