Redaveness

Brony
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

1 Follower

About Redaveness

 • Rank
  40% Cooler? You're Doing It Wrong Fluttershy.
 • Birthday 02/04/1992

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Zainteresowania
  Muzyka, grafika, fotografia i medycyna.
 • Ulubiona postać
  Apple Bloom, Fluffle Puff, Chrysalis

Recent Profile Visitors

413 profile views
 1. Redaveness

  mienso
 2. Geopolityczny umysł z Ciebie xD Jako dziecko wyjechałeś z Czechosłowacji na zachód tam pracowałeś w ZZPS, jako analityk statystyk rozgrywek ligowych, następnie na stałe osiadłeś w ZSRR. Zakochałeś się w pięknej Fince, ale II wojna światowa pokrzyżowała wasze plany o ślubie w Saomi. Przykre wspomnienia... :( materac, jasne, trawa, hałas, alkohol
 3. Redaveness

  Tak. Lubisz Fluffle Puff?
 4. Stroiłaś gitarkę, by dać koncert w Brennenburgu, ale w drodzę na scenę dopadła Cię amnestia i zabłądziłaś w komnatach, a do futerału od gitary zamiast mapy spakowałaś rosół w proszku. Jedno jest pewne z głodu nie umrzesz P.S. THE PATCH latarnia, książka, miesiąc, szybko, mops
 5. Tak jak w temacie. Podajemy od jednego do pięciu słów, które pierwsze przyjdą nam na myśl, a następnie druga osoba przedstawia nam to o czym myślimy. Zasady: Po pierwsze primo: Słowa nie mogą układać się w logiczne zdanie i składać się z dwóch członów (np. zamiast "placki ziemniaczane" napisz "placek" i "ziemniak"). Po drugie primo: Piszemy wszystkie słowa w bezokoliczniku. Mogą to być nazwy własne, ale nie słowa wulgarne i obraźliwe. Po trzecie primo: Staramy się zachować kolejność podanych słów przy pisaniu własnej interpretacji, ale to nie jest wymóg. Po czwarte i ostatnie primo: Rozbudźcie swoją kreatywność i miłej zabawy! Wyglądać to ma mniej więcej tak: Pytanie: Odpowiedź:
 6. Redaveness

  ALCYONE: Jakie Ty masz długie nogi... Też mam pół kilometra za domem takie pustostany. Mega lubię tam przebywać, taki spokój i ten postapokaliptyczny klimat... ^_^ Trzeba taki temat zrobić np. "Podaj numer buta, a powiem ci gdzie stoisz"
 7. Redaveness

  Bo Celestia, Luna i Cadence to zupełnie inna rasa jest xD
 8. Redaveness

  1. This Day Aria - przepiękny utwór 2. Smile Song
 9. Redaveness

  Temat można zamknąć.
 10. Redaveness

  Ubrałbym go z powrotem, żeby mi nie zmarzł. :O Co byś zrobił gdyby przez Twoją ubikację przewinęło się stado dzikich, zmutowanych intergalaktycznych pawianów, a w dodatku zostawiło nie opuszczoną deskę od sedesu?
 11. Redaveness

  Ja mam Soboty pracujące, więc i tak Lipton Tea...