Lucas

Brony
 • Content count

  660
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

524 Equestriańska Legenda

About Lucas

 • Rank
  Spriteoholik
 • Birthday 05/01/1998

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Największe miasto węgla brunatnego
 • Zainteresowania
  Książki przygodowe i fantastyczno-naukowe, gry i muzyka
 • Ulubiona postać
  Rainbow Dash, Princess Luna, Derpy

Recent Profile Visitors

9,521 profile views
 1. Na GOG-u jest "Distraint: Deluxe Edition" za darmo.
 2. Ojciec gry zapowiedział, że w następnym tygodniu na PST możemy zobaczyć aktualizację balansu bohaterów i małą niespodziankę. Coś, co dzisiaj mnie rozbawiło: Blizzard zapowiada, że 2019 zobaczymy powrót komiksów, właśnie nad kilkoma pracują i zapewnia, że Archiwa 2019 dostaną nową historię!
 3. Dlatego gra się z własnymi ludźmi, a nie czekasz sprzyjający los. 19 czerwca miały być "Wiadomości od twórców", lecz tak się nie stało. Jeff wyjaśnił niedawno, że to wina niestabilności aktualizacji, i że zespół intensywnie pracuje nad jej naprawą. Wspomniał, że pojawi się w ten piątek, a jeśli nie się nie uporają, to gdzieś w ten weekend.
 4. Wchodzisz na GOG-a, następnie na strona sklepu dla Gwinta i masz tam obok OFERTĘ darmowej beczki z kopią Wiedźmina: Edycji Rozszerzonej.
 5. Kopia Wiedźmina: Edycji Rozszerzonej i paczka kart do Gwinta za darmo na GOG-u!
 6. No, no, niezwykły epizod. Scoot powiedziała, że nie nauczy się latać i to boleśnie w serce Dash. Wreszcie, bo wcześniej tylko pokazywali "macham, lecz coś nie lecę" lub "chciałabym móc latać". Spitfire znowu wrzeszczy. Zaskoczyłaś mnie tu. Najlepsza scena, zdaje mi się. No proszę, stara Lighting Dust leci po trupach. Gratuluję jej pogorszenia reputacji dzieckiem, wracaj jeszcze gorsza. Washouts - wreszcie jakaś konkurencja dla Wonderbolts. A chwila... No i Scoot ocalona przez RD jako przebrana siostra, miło. A teraz kontrowersyjny temat, jaki mogę zauważyć w komentarzach na YT. Dlaczego Scoot pyta się, czy LD i RD naprawdę się znają, kiedy w S7E7 powiedziała rodzicom RD, że LD I RD były rywalkami i RD z dwojga wygrała? Wydaje mi się, że zrobiła tu błąd przez bycie podekscytowaną na tę myśl lub pytała, czy znają się osobiście, nie tylko z widzenia, z walki. Dlaczego Scoot jest zdziwiona, kiedy LD mówi jej, że została wykopana z Wonderbolts przez RD? Sądzę, że Scoot mogła nie wiedzieć, co się stało z LD po wygranej RD. Historia zapomina o przegranych, nie?
 7. Może postacie miały czegoś się nie nauczyć za pierwszym razem, lecz uważam, że wina tego leży w samym Hasbro. Powinni zatrudniać stałych scenarzystów lub żeby ich obecna losowość planowała całe sezony. A tak mamy odcinki, w których w jednym jakaś postać czegoś się nauczyła i przez kolejne nie pamięta lub się powtarza. Niezbyt w pełni wykorzystane lokacje też w tym leżą. I myślę, że to wszystko poprawią w G5 od zera. Lecz ja to tylko ja.
 8. ENG: https://ok.ru/videoembed/722703223516 PL NAPISY: https://sparklesubs.pl/mlpfim/s08e16 PL DUBBING: https://sparklesubs.pl/mlpfim/s08e16?mirror=5 *** Jakby ostatnia australijska premiera wcześniejsza od USA. W każdym razie miłego oglądania!
 9. Myślę, że dobrze byłoby znaleźć polskie odpowiedniki angielskich określeń. Oto moje propozycje:

  Mane 6 - Główna 6 (Szóstka)

  Mean 6 - Zgubna 6 (Szóstka)

  Young 6 - Młoda 6 (Szóstka)

  Co o nich sądzicie?:thonk:

  1. Show previous comments  1 more
  2. Talar
  3. BiP
  4. PervKapitan

   PervKapitan

   Mam lepsze

   Mane 6 - grzywa sześć

   Mean 6 - znaczy sześć

   Young 6 - szósty Yong w rodzinie

    

   :kappa: 

 10. ENG: https://ok.ru/videoembed/722187717340 PL NAPISY: https://sparklesubs.pl/mlpfim/s08e15 PL DUBBING: https://sparklesubs.pl/mlpfim/s08e15?mirror=4 *** Przedwczesne święta na przedwczesnej premierze w Australii. Dzięki Niklas za edycję. A teraz w poniższym spojlerze umieszczę moją opinię na temat tego odcinka.
 11. Kolejne 6 nowych animatików (nie jestem pewien czy ostatni już tu był).
 12. Nie spodziewałem się, że Discord zrobi Szóstkę w konia. Fajny epizod. No to czekamy na kolejny tego samego dnia. @UszatkaTak jest napisane w drugim poście od dołu
 13. Na ComicCon2018 Hasbro zapowiedziało start drugiej połowy sezonu 8 na sobotę, 4 sierpnia o 11:30am/10:30c na Discovery Family. W zapowiedzi ukazali komplikację starych i nowych epizodów, a także pełną piosenkę o Kirinach. Komplikacja ujawnia, że: - Storm King i Lord Tirek wracają do gry - Cozy Glow okazuje się (może?) szpiegiem w planach Kanclerza Neighsay do zemsty na Szkole Przyjaźni. W końcu wrócił wściekły po tym jak przegrał sprawę z Celestią i Twilight o zamknięcie ich szkoły. - Spike ma ojca - Discord i Rockhoof będą mieli swoje epizody
 14. Co za letnia niespodzianka. Odcinek mi się spodobał, taka miła odskocznia. A treść odcinka, no cóż. Nowy element kulturowy u jaków, a także Pinkie bez jowidofonu > Pinkie bez przyjaciół.