Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Dzyogas

Brony
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

5 Followers

About Dzyogas

 • Rank
  dalalama
 • Birthday 05/03/1996

Informacje profilowe

 • Gender
  Gołąb

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wszystkiegeo naj Dzyogas! Dzięki. za dobre rapsy ^^

 2. Dzyogas

  Nie spodziewałem się takiego długiego komentarza <.< Well, dziękuję bardzo! Co do moich podkładów to nadal jestem ogromnym żółtodziobem i wygodniej mi się nagrywa pod cudze instrumentale ale zacząłem robić własne, ponieważ za granicą robią piosenki fandomowe raczej od podstaw, nie tak jak u mnie, że napiszę słowa i wyszukam sobie jakiś darmowy bit, pod który każda inna osoba może nagrać coś innego. Trochę głupio mi gdy słyszę jakiś kawałek z podkładem, do którego sam rymowałem, nie czuję się oryginalny : x. Jeszcze raz dziękuję x d Tak, Trade Ya jest fandomowe Nooo ten odcinek z handlem wymiennym, książka dla Rainbow and stuff. No to tutaj macie kolejny kawałek tym razem w duecie z Darth'em.
 3. Well, rainbow factory rap PL
 4. Dzyogas

  Okay, no to kolejna pioseneczka, tym razem związana z odcinkiem "Trade Ya".
 5. fak ju kobieto we mnie .-.

 6. Nowy rapseł.
  1. FinixPony
  2. Riddle

   Riddle

   Osobiście wręcz NIENAWIDZĘ rapu. Ale ten kawałek jakimś sposobem mi się podoba, a nawet bardzo.

  3. Dzyogas
 7. Te słuchawki so dobreeee

 8. Dzyogas

  Proszę bardzo, kolejna fandomowa pioseneczka.
 9. Dzyogas

  https://www.youtube.com/watch?v=m6DPA5rrEEA Cześc. Tym razem postanowiłem zrobic podkład i nawet mi się to spodobało. Co Wy sądzicie na temat tego bitu?
 10. Dzyogas

  Powiem Ci absolutnie szczerze, że bardzo mi się to podobało : D. Słowa wymawiałeś wyraźniej ode mnie, to bez dyskusji xd. PRIV
 11. Dzyogas

  coś tam o Flutterbat http://www.youtube.com/watch?v=7KFFyDBcLs4
 12. Dzyogas

  Bardzo dziękuję xp. Dopóki mam ogień będę pisał a niedawno zacząłem to trochę minie zanim się wypale : P.
 13. Dzyogas

  Bejeden krejzolu Dobra, nagrałem dwa kolejne utwory: http://www.youtube.com/watch?v=z0czH4ICUBI - Rainbow Factory (nagrałem po...angielsku...nie bijcie okay? Trzeba eksperymentować) http://www.youtube.com/watch?v=uBCAgSOc4Pg - Raz na 365 - taki tam świąteczny utwór.
 14. Dzyogas

  Kurde xd. Tak wiele osób często pisze "nie lubię rapu ale twoje piosenki są fajne" (w ogóle fajne uczucie takie coś przeczytać ). Lubiąc rocka, dubstep czy co tam jeszcze nie będziesz lubiła każdego, każdego, każdego utworu z tego gatunku . Tak samo ja lubiąc rap nie będę lubił również każdego utworu , dlatego ja np. nie szufladkuję muzyki (i wcale nie dlatego, że nie rozróżniam większości gatunków...w sumie to nie jedyny powód .-. ) na reggae, trance, dance, bla bla bla. Jeżeli jakaś piosenka mi wpadnie w ucho to po prostu ją lubię niezależnie od tego jaki to gatunek . W ogóle do czego ja zmierzam...sam już nie wiem .-. Lubisz rap, tylko musisz znajdywać odpowiednie piosenki, które trafią w Twoje gusta
×
×
 • Create New...