Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Khornel

Brony
 • Content Count

  318
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Good

About Khornel

 • Rank
  Lord Czytelnik
 • Birthday November 25

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  9413908

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Warszawa Bemowo
 • Zainteresowania
  Informatyka, historia, biologia
 • Ulubiona postać
  Całe mane 6, ale przede wszystkim Fluttershy
  Discord
  Większość postaci drugoplanowych

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W końcu wziąłem się za nadrabianie fików i za ostatnie dwa rozdziały Wysp. Rozdział IV wiele zyskał na zmianach (wcześniej nie było źle, ale na pewno zbyt schematycznie), zarówno ważniejszych jak podzielenie go na dwie części i napisanie większości przez jednego autora (pozostali też są zajebiści, ale Bot wrzuca masę naprawdę absurdalnego randomowego humoru, który uwielbiam), jak i bardziej kosmetycznych (nowa okładka). Z chęcią kiedyś zaśpiewałbym piosenkę Find a Gun (kto wie, może jak kopnę mojego znajomego, to może to nagramy ^^). Jeśli będziecie pisać rozdziały w tych samych odstępach czasu, to żeby nie było mniej tekstu, to moglibyście napisać rozdział takiej długości jak wcześniej, a potem podzielić go na mniejsze (to tylko moja sugestia. Nie wiem jak tam robicie). Poza tym wzięliście się za na tyle duży projekt, że mam delikatne wątpliwości, czy uda się wam go skończyć. Jednak wciąż uważam, że ten fik jest genialny i polecam każdemu (zwłaszcza jeśli ma dużo wolnego czasu)
 2. Szkoda, że o takim konkursie dowiaduję się dwa dni przed deadline. Może jeszcze jakoś się zbiorę by coś napisać, ale wątpię Nie ma to jak nagle przypomnieć sobie, że istnieje MLPPolska
 3. Wszystkiego najlepszego! Spełnienia marzeń, mnóstwa słodzyczy i przede wszystkim szczęścia.

 4. Khornel

  Cmętarz Zwieżąt? Nie znam. Za to czytałem coś podobnego - "Cmentarz dla Zwierząt" Stephena Kinga
 5. 1. Kiedy była OP? Po zamianie w Nightmare Moon? Teoretycznie Luna z pierwszego i drugiego odcinka też była OP, bo "znikła" Celestię 2. Do tego kryterium pasują również Celestia, Luna i Cadance. W dodatku w historii Nyx było to w miarę dobrze wytłumaczone. 3. Tylko jako Nightmare Moon i nie bardziej niż wspomniana Klacz w Księżycu z początku I sezonu. 4. Taki jest jej talent, ale pod tym zwględem i tak przebija ją Twalot ze swoim "o, znam zaklęcie, które uratuje Equestrię"
 6. Nie mam nic przeciwko alicornowym OC, jeśli mają dobrą fabułę (a o to ciężko). Przede wszystkim musi być uzasadnione jak postać stała się alicornem. Oczywiście trzeba się wykazać kreatywnością, bo przecież tysiąfe skrzydlatych jednorożców nie może być uczniami Księżniczki Celestii. Jedną z najlepiej napisanych historii OC alicorna (jeśli nie najlepszą) jest historia Nyx z Past Sins. Całość była opisana, wytłumaczona i przedstawiona tak, jak mogłoby to zostać przedstawione w serialu (może bez pewnych scen). Co więcej, akcja tego fanfika przedstawia historię alicorna, która jest nawet lepsza od kanonowych (nie czytałem o całej historii Kredensji, ale od Twalota historia Nyx jest o wiele lepsza). Więc jak wielu już pisało wszystko zależy od tego, czy autor wymyśli w miarę spójną fabułę dla swojego OCka.
 7. Khornel

  Wiadomo może, co ze zdjęciami?
 8. Zapowiada się ciekawie, może to być jeden z niewielu dobrych polskich clopów. Moar
 9. Ciało już dawno przestało mnie interesować, co więcej zerwałem z nim jakiekolwiek połączenie. Zwłoki regenerowały się po atakach Solara i demon znów zaczął atakować. Głowa się zintegrowała i potwór, którym dawniej byłem zaczął wytwarzać nową. Zaś za moim przeciwnikiem znów pojawił się sześcian. Nie jestem pewien, czy mój przeciwnik zrozumiał, że teraz ja nim jestem, a moje dawne ciało jest kontrolowane przez twór chaosu. Przybrałem ludzką formę. Poza ciałem nie mogę używać magii chaosu, ale mogę ją przekazywać. Zebrałem całe swoje siły, by przekazać mroczną moc moim zwłokom, te zaś w kontakcie ze złą siłą zaczeły mutować. Na plecach kuca pojawiły się macki stworzone z czystej ciemności. Cztery z nich były zakończone paszczami, które miały zęby, które rozrywały stal. Sierść zwierzęcia zmieniła swój kolor na fioletowy. Od razu po tym jak chaos zaczął działać istota rzuciła się na Solara raniąc go swymi mackami. Zdezorientowany przeciwnik próbował się bronić, lecz cztery zębate paszcze wbijały się w jego kończyny i łamiąc kości, co skutecznie go unieruchamiało. W końcu demon wybił wroga w powietrze dając mi możliwość ataku. Zamieniłem się w wiązkę czystej energii, która przechodząc przez ciało przeciwnika sprawiała mu ból i zabierała energię. Po serii kilkunastu takich ataków rzuciłem nim o ziemię i wróciłem do ludzkiej postaci, lecz z pewnym dodatkowym szczegółem - miałem na twarzy złotą maskę dającą mi władzę nad światłem. Wchłonąłem całe światło z okolicy, która stała się teraz nieprzeniknionym mrokiem. To samo zrobiłem ze światłem, które emitował Solar. Zamieniłem je w energię cieplną, którą otoczyłem Solara. Temperatura wokół niego zaczynała rosnąć. Wstałem i udałem się w mrok widząc, że zmutowany kuc czai się w budynku, który po stracie światła stał się cały czarny, a była to czerń, której nic nie było w stanie rozproszyć.
 10. Khornel

  Alder, brzmisz jak ktoś, kto swoje poglądy bierze z Kwejka. Dla ciebie 90% rusków to biedacy, którzy chleją wódę i myślą, że nadal rządzi car, a przynajmniej tak to wygląda. Skoro twoim zdaniem Specnaz jest tak słaby, to zorganizuj atak terrorystyczny w Rosji, jak nie dostaniesz kulki w łeb, to ja jestem papieżem. Jestem wciąż ciekaw udziału Polski w tym konflikcie. Obecne działania Kaczora i Tuska wskazują na to, że mogą nas w to wciągnąć. Niemal oczywiste jest, że po dupie dostaniemy, a co ciekawe chyba sami rządzący o tym wiedzą, bo każą poborowym dupy ruszać
 11. Khornel

  Tak, Avast! Znajduje wirusy wszędzie, ale nie tam, gdzie naprawdę są. Najlepsze wyjście, to jednak zmiana antywirusa na jakiś bardziej porządny (polecam Comodo).
 12. Khornel

  Wie ktoś, co się dzieje u naszych wojowniczych kozaków zaporoskich? Ponoć uzbrajają cywili i szykują się do wojny. Dojdzie do tego? Polska się włączy? Co o tym sądzicie?
 13. Khornel

  Co ma bieganie za flagą Kambodży i późniejsze szukanie Gabrysia do Dzielnej Do, nie mam pojęcia. Ale było świetnie, poznałem wielu ludzi i bawiłem się dobrze. Mam nadzieję, że kiedyś znów będę miał możliwość udania się na jakiś meet w Trójmieście. Podobała mi się Twoja prelekcja, Spidi, gratuluję tego, że policzyłeś wszystkie domki w Crystal Empire.
 14. Skoro cząstka osoby, w którą się wcielamy ma w nas zostać, to chyba o wiele lepiej byśmy ją przyswoili zmieniając własny charaktercharakter na ten podobny do postaci z serialu. Co do fanfika warto wszystkie wrzucić do jednego tematu np. "Wirtualna Equestria [seria][inne tagi]” zaś w samym temacie dać tylko nicki autorów i tagi o ile różnią się od tych w nazwie tematu. Sam jednak do projektu nie zamierzam napisać nic własnego, inne plany pisarskie mi przeszkadzają. W 2039 będziemy MOGLI przenieść się do Wirtualnej Equestrii, co nie znaczy, że to się stanie. Zacznę od tego, że w ciągu najbliższych 25 lat może wydarzyć się wiele złego od końca świata zaczynając, a kończąc na postapokalipsie. Dalej, na dzień dzisiejszy Hasbro ma prawa do MLP i je skutecznie wykorzystuje przeciwko fanom. Wiele projektów związanych z kucami padło, bo prawa autorskie, zaś Hajsybro jak na razie nie planuje żadnych gier z kucami nie licząć tego szmelcu na Androbiedy i ijosy. Bronies się zestarzeją i większość kuce porzuci. Zdążą pojawić się ze trzy nowe generacje MLP i, widząc dokąd Ha$bro zmierza, będą tylko po to, by produkować zabawki dla stale produkowanych małych dziewczynek, a fandom upadnie i świat oraz 4chan o nim zapomni. Zaś same nanoboty... Jak ludzie przestaną umierać nastąpi przeludnienie Ziemi, chyba, że skolonizujemy Księżyc, Marsa, czy innego Snickersa. Kolejną sprawą jest to ile takie cuda będą kosztować, zarówno kupno jak i produkcja. Co do tworzenia samej gry - musi być ona przewidziana i nie mieć prawie żadnych błędów. Twórcy muszą się spodziewać, że ludziom różne rzeczy do głowy przyjdą, nawet z ograniczeniami charakteru postaci (bo jak bycie Twalotem ma zaszkodzić w spacerze do Canterlot, piechotą, kiedy nasze przyjaciółki mogą nas potrzebować), zaś jeśli sama gra bez zapisów i zapowiedzi zacznie się usuwać, czy wykrzaczać, to nie wróżę jej świetlanej przyszłości. A jeśli Hasbro ma się tym zajmować, to raczej na coś genialnego nie ma co liczyć
×
×
 • Create New...