SPIDIvonMARDER

Brony
 • Dodanych treści

  3193
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  14

SPIDIvonMARDER last won the day on June 28 2016

SPIDIvonMARDER had the most liked content!

Informacje o SPIDIvonMARDER

 • Ranga
  Oficer Maremachtu
 • Data urodzenia 14.06.1991

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Wolne Miasto Gdańsk
 • Zainteresowania
  Modelarstwo, pisarstwo, poezja, archeologia, II wojna światowa
 • Coś o sobie
  Amatorski literat i poeta, przyszły (oby!) archeolog, romantyk.
 • Ulubiona postać
  Twilight, gdyż jest taka jak ja. Kujonka, bibliofil. Ale oczywiście kocham też Rarity za bycie damą i Daring Do za bycie archeologiem! :D

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  6164667

Ostatnie wyświetlenia profilu

6537 wyświetleń profilu
 1. Chciałbym w tym tygodniu odświeżyc temat, wstawić nowe - poprawione linki. Prace nad III tomem trwają, mam już ze 120 stron A4.
 2. Widzę, że każdy fandom zbiera się do czegoś takiego Na wstępie muszę zadać Bardzo Ważne Pytanie: jak z fiannsami? To z założenia ma być płatne, symbolicznie płatne czy luźne i bezpłatne?
 3. Tak, planuję ten tom jako najkrótszy. Będzie w nim opowiadanie o U-Bootach, gdyż to najpoważniejsze uzupełnienie fabuły. "Żelazny Księżyc" i "Big Flak" już są integralną częścią II tomu, więc nie ma potzreby ich umieszczać jeszcze raz. Różnice między wersjami są niezbyt istotne. Z innych tekstów, to "Zimniej niż w Piekle" to mały tekścik konkursowy, więc nie jest jakiś wybitny. Może jako ciekawostkę go tam wsadzę... Poza tym powstały jeszcze chyba ze 3 teksty, lecz były to commishe i nie jestem pewny, czy zamawiający chcieliby je rozpowszechniać dalej. Ewentualnie zostałyby mocno przebudowane, lecz i tak musiałbym skonsultować się z klientami.
 4. Oh... ciężka sprawa. Muszę skończyć nie tylko jego samego (mam 100 stron z jakiś 300-400), ale też napisać to opowiadanko o U-Bootach (mam z 15 stron z 70). Może w połowie roku będzie? Wydruk zatem może za rok...
 5. TO ŻYJE! Książka istnieje w formie fizycznej! Zatem zaczynamy dystrybucję! Nakłady? Dodruk tomu I: 31 Wydruk tomu IIa: 102 Wydruk tomu IIb: 103 (jak w "Lekcji Zerowej" - ciasta wyszło więcej, to druknęli dodatkową... a na serio, to zawsze drukuje się z zapasem, jakby coś się popsuło...). Osoby, które jeszcze nie zapłaciły wszystkiego, są proszone o uiszczenie należności. Tak samo warto się pospieszyć z wyborem gadżetów. Im szybciej wszystko do mnie spłynie, to tym szybciej to wyślę Przypominam też o mozliwości łączenia zamowień z "Past Sins" i opowiadaniami od Suna. No i... jak ktoś chce, to nadal można zamawiać dalej https://docs.google.com/forms/d/1OSCKAeSIzbqfnYXjSnHpkNSFrC7rMPv6VjxCjCMwhz4/edit
 6. Sorry, że to tyle trwało:
 7. until

  Startujemy! Przypominam: po oddaniu krwi zróbcie sobie jakieś reprezentatywne zdjęcie, a potem zmontuję z tego kolarz.
 8. W razie czego informuję, że umiem też przerabiać grzywy i robić dodatki, jak np. broń i takie tam
 9. Jak najbardziej wchodzi w grę. Cena zależy od tego, czego sobie życzysz. Za zwykłe przemalowanie wziąłbym z 20-25 zł.
 10. Też chciałbym się pożegnać. Byłem adminem przez rok, a do ekipy dołączyłem na zaproszenie Sipera, aby nieco zreformować umierające forum. To było moje zadanie, a nie sprowowanie typowych obowiązków administracyjno-moderatorskich, jak niektórzy sądzili. Niestety, ale moje pomysły dot. próby podwyższenia poziomu kultury platformy i ocieplenia jejo wizerunku nie zostały zaakceptowane. Równocześnie kwestie techniczne, jak połączenie działów i rezygnacja z systemu avatarów/regentów po początkowej akceptacji reszty ekipy też się nie sprawdziły i zostały cofnięte. Nie będę ukrywał, że moja wizja zarówno organizacji forum, jak i jego prowadzenia bardzo się różni od poglądów innych odpowiedzialnych za to osób. Nie jest to komfortowe i szkoda nerwów nas wszystkich. Niestety, ale nie mogę powiedzieć, aby nasza współpraca była bezkonfliktowa, a na samym forum bardzo źle się czuję. Dlatego dziękuję wszystkim, którzy we mnie wierzyli i z którymi udało się miło współpracować. Do zobaczenia na meetach! SPIDIvonMARDER
 11. Mam wielką nadzieję, że to jaskółka zmian. Czekam na śląskiego meeta zorganizowanego BTW jak najbardziej oferuję współpracę międzystowarzyszeniową.
 12. Stało się! Wymagało odrobinę cierpliwości, lecz bardzo się cieszę, w końcu doszliśmy do tego etapu. Zamówienie na wydruk zostało złożone! Ostateczna cena za książkę to 30 zł, zatem podwójny drugi tom kosztuje 60 zł. Zamówiony nakład: I tom (dodruk): 30 sztuk II tom a: 100 sztuk II tom b: 100 sztuk W ciągu maksymalnie dwóch tygodni powinno pojawić się u mnie w domu. Rozpoczniemy wtedy dystrybucję! Do każdej osoby, która złożyła zamówienie w formularzu, wysyłam maila z dokładnymi informacjami w kwestii wysyłki itd. Jak coś przypominam, że NADAL MOŻNA SIĘ ZAPISYWAĆ. Książek wydrukowałem z zapasem. Jeszcze raz przepraszam, że to tyle trwało. Mam jednak nadzieję, że warto było! Przypomnienie numer dwa: zamówienie na KO można połączyć z zamówieniem na Past Sins i opowiadania do Past Sinsów, które składaliście u Suna. Skleimy paczki i wyjdzie taniej. W razie takiego życzenia prosze o kontakt!
 13. Bardzo przepraszam za zamieszanie, ale źle kliknąłem i usunąłem poprzedni post Pillstera. Chodzi o wiadomość, która znajdowała się przed postem Poreta z 16.11.2016 23:38 Jego treść jest tutaj. Próbowaliśmy z Dolarem to cofnąć, ale nie mogliśmy znaleźć odpowiedniej opcji. Jeśli jednak gdzieś jest taka, to oczywiście post zostanie przywrócony. http://imgur.com/a/emuo2 Jeszcze raz przepraszam.
 14. Aaaa... tak! Tak samo zniknęły obrazki. Wczoraj wysłałem do Suna wersję "do edycji", a Sun ją przygotuje do druku. Jak znajdę chwilę, to przeredaguję i zaaktualizuję linki w I poście, aby pokryły się z wersją drukowaną. Sun wprowadzi jeszcze ostatnie poprawki do tekstu. Mam nadzieję, że wciągu tygodnia pójdziemy do drukarni, a pierwszy post będzie zaktualizowany. Zatem proszę o jeszcze chwilę cierpliwości
 15. @Dayan zgadza się, że nie ma żadnej wymaganej... zgody czy czegoś podobnego. Ale sam kiedyś myślałem, że to dopiero Dolar/opiekun działu może rozpocząć głosowanie. Pamiętam Twoją recenzję I tomu była bardzo bogata i długa. Głos na [Legendary] wymaga o wiele większej argumentacji, i podkreślenia, dlaczego akurat aż tak bardzo dany tekst się wyróżnia. Tak przynajmniej kiedyś mówił mi Dolar, o ile to dobrze pamiętam.