Jump to content

fallout152

Brony
 • Posts

  736
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by fallout152

 1. Chciałem dodać obrazek do ulubionych na Deviantarcie. Dawno mnie tam nie było, i widzę, że popsuli ten portal jeszcze bardziej...

  Kiedyś wystarczyło przesunąć obrazek na górę strony i od razu wyświetlały się kategorie ulubionych. Ktoś nawet pomyślał o animacjach flash i innych multimediach, których nie dało się przesuwać. Wtedy mieliśmy do tego ikonkę, którą można było przesunąć zamiast arta.

  Teraz dodanie do ulubionych jest pod małą bladą ikonką pod artem, tuż obok ikonki do komentowania. W sumie nie wiem po co komu ta ostatnia, jakby nie można było przewinąć na dół strony. Nie wiem też po co mi kolejna ikonka, żeby sprawdzić innych ludzi którzy coś dodali do ulubionych... Samo dodawanie też popsute. Awatary grup są teraz strasznie małe, mimo dobrego wzroku i dużego na całe biurko monitora, musiałem przybliżać głowę, by to komfortowo przeglądać.

  Poza tym strona główna to jest jakiś dramat. Wcześniej były tam popularne lub najnowsze arty. Teraz AI wybiera to, co mogę lubić na podstawie moich preferencji. Wielokrotnie widziałem byle co naskrobanego w paint'cie, albo zdjęcia gołych grażyn, no bo wrzucił to ktoś z Polski.

 2. Zastanawiam się jeszcze, jak to jest możliwe, że u kucyków nie rodziły się (raczej) osobniki innych ras, skoro u ziemniaków Cake urodziły się pegaz i jednorożec.
 3. Wszystko ok, tyle że bardzo liczyłem, że na koniec ziemniaki też dostaną jakąś magię. Jakąś większą siłę, lepsze zdolności uprawy ziemi, albo staną się lepszymi kucharzami, ale niczego takiego nie było. Ewentualnie można by zrobić scenę, w której pegazy albo jednorożce zrobiłyby im deszcz na polach, ale tego też nie było. Można by zrobić z tego fajny morał, a tak to trochę przyznano im rację z tym zamkniętym społeczeństwem.
 4. Według polskiej wiki: Stary znaczek Nurse Redheart jest ocenzurowany w tureckiej wersji. Nie wiem jak nowy. https://mlp.fandom.com/pl/wiki/Nurse_Redheart
 5. Ta kobieta jest niesamowita. Skala ciężkiej pracy i wyrzeczeń które włożyła w pomaganie zwierzętom jest zatrważająca. https://zwierciadlo.pl/lifestyle/scarlett-szylogalis-kobieta-ktora-ratuje-konie

 6. Film zawiera wulgaryzmy. Gostek trochę przesadza, ale daje do myślenia:
 7. Miało być bez uszczypliwości, a się mnie pytasz czy umiem wyłączyć powiadomki. Oczywiście, że mogę i nawet zaraz to zrobię. Po prostu ciekawią mnie czasem wypowiedzi innych osób. Gdyby ten temat nazywał się "Socks pilnie potrzebuje atencji", to nawet bym go nie kliknął. Ta kobieta skrzywdziła własne dziecko, ale rozumiem, że wszystko jest ok, bo powiadomił o tym DM no i jeszcze jakiś portal dla przegrywów z drugiego końca świata. Idąc tą logiką, to też całe LGBT nie ma sensu, bo też często to chwalą na Wykopie. Popierasz kompletną wariatkę, tylko dla tego, że zrobiła coś lewicowego. Zresztą podobnie też bezkrytycznie popierasz np. BLM, i właściwie wszystko co jest "kewl" i postępowe. Napiszę to jeszcze raz... Pogadaj z ludźmi (nie ze mną), popytaj ich się czy obcinanie jajek swojemu synkowi to fajna zabawa. Życzę też więcej krytycyzmu (też wobec rzeczy które popierasz). Nie oczekuję, że to do ciebie teraz dotrze, ale może za parę lat.
 8. Ja to tylko tu zostawię: https://www.revolver.news/2020/08/james-georgulas-transition-new-ruling/ W skrócie: matka (podobno niebiologiczna) ubzdurała sobie, ze jej ośmioletni syn będzie teraz dziewczynką o imieniu Luna (szkoda, że nie kucykiem). Weszła we spór prawny z ojcem chłopca (który się na to nie godzi) i sąd odebrał mu prawa rodzicielskie, i nakazał sfinansowanie terapii hormonalnej oraz "operacji". Tak btw: link trochę dziwny (bo z Wykopu), ale sprawdzałem w google i miałem inne linki. Tu jeszcze wywiad z chłopcem: jestem dziewczynką, bo mi tak matka powiedziała: https://www.dailymail.co.uk/embed/video/2033482.html
 9. Czy ja np. zakładam takie tematy w celu dyskredytowania LGBT? Nie jestem na żadnym froncie walki z tęczowymi, tak jak pisałem - temat mnie nie angażuje. Jedynie fascynuje mnie, np. to, że zostałem tu zawołany po 2 latach. Osobiście wolałbym pogadać na tym forum o czymś innym. I jeszcze raz. Tak przyznałem się do (jednego) błędu. Sama też gadasz rzeczy bez sprawdzania, jak np. że "transy to najładniejsze kobiety". Pisałem już żebyś ze mną nie gadała, tylko popytała innych ludzi o tę kwestie, a jak to cię nie interesuje, to przestań mnie wołać (chyba będę musiał wyłączyć powiadomnki). Tak btw: gdyby to odemnie zależało, to bym zamknął ten temat, bo to faktycznie nie ma sensu.
 10. Tak dla jasności, faktycznie podałem błędne liczby odnośnie procenta osób w Polsce popierających związki partnerskie. Przyznałem się do tego już dawno temu i była to jedyna rzecz w tym temacie, z którą nie miałem racji. Przepraszam, zwyczajnie nie angażuje mnie ten temat, jest dla mnie wiele ciekawszych rzeczy niż LGBT i zwyczajnie nie miałem motywacji do zaktualizowania swoich danych. Chcę tylko dodać, że dyskusja ożyła dlatego, że dwa lata temu wspomniałem, że żaden heteroseksualny człowiek nie będzie we związku z transem. To jest oczywiste i tutaj zdania nie zmienię, może niech ktoś jeszcze się wypowie stricte w tej kwestii. Polecam też pogooglować w internecie, porozmawiać na ten temat z ludźmi, etc, bo mnie się nie chce robić za "rzecznika" wszystkich heteroseksualnych osób na tym umierającym forum. Socks miała dwa lata, by wymyślić mi na to sensowną odpowiedź, ale zamiast tego palnęła sobie slogan o "transfobi". Czy odpowiedź była agresywna? Nie wiem, nie poczułem się atakowany. Fascynuje mnie wręcz taka argumentacja...
 11. Dlaczego zostałem jedynie transfobem? Przecież dałem do zrozumienia jasno, że jestem jeszcze homofobem i faszystą. Proszę używać wszystkich tych terminów jednocześnie (po przecinkach). Dziękuję...
 12. Twórcy HTF odpisali komuś na wpis na Instagramie, że planują nowe odcinki na platformie strimingowej VRV. Sytuacja miała miejsce rok temu, co jak na mondomedię nie jest dużym odstępem czasu i może być dalej aktualne. VRV podobno jest czymś w rodzaju Netlflixa dla fanów anime, ale nie mogę tego sprawdzić, bo strona informuje mnie, że serwis jest niedostępny w moim rejonie. https://happytreefriends.fandom.com/wiki/Thread:106400
 13. Założyłem konto na Behance, takie coś jak Deviantart. Społeczność chyba równie liczna (sadząc po łapkach i wyświetleniach), funkcjonalność taka sama (chociaż nie widzę grup), no i są kategorie.

 14. Właśnie zauważyłem jak skasztanili deviantarta, znaczy się usunęli kategorie. Podobno teraz tagi działają jak kiedyś kategorie, ale w praktyce to nie działa. Nie da się np. znaleźć animacji wpisując "animated", bo DA uzna, że chodzi o obrazki z motywami z seriali animowanych. Nie da się znaleźć zasobów do ponownego wykorzystania (textury, etc), bo kiedyś to wszystko było w jednej kategorii (resources and stacks), a teraz to wszysko jest rozwalone po całym devie i nie wiadomo jakie są prawa do użytkowania :rainbowcry:

  1. Show previous comments  1 more
  2. Talar

   Talar

   Do wyglądu idzie się przyzwyczaić, ale strona działa masakrycznie. Bardzo często nie wyświetla artów itd. i trzeba cofnąć się i wejść jeszcze raz albo np. u mnie niektóre paski losowo się odwijają bądź wchodzi mi do czegoś, choć klikam ten zasrany, mały krzyżyk aby to usunąć.

  3. Stracony Nieśmiertelnik

   Stracony Nieśmiertelnik

   Deviancie, co do cholery?

  4. Starlight Sparkle

   Starlight Sparkle

   Kolejny problem, jaki zauważyłem... to poza oczywiście masakrycznym działaniem, to na komórkach jest wręcz nie do przeglądania. Próbowałem kilka razy, ale nawet ja nie jestem takim masochistą, by się tym bawić na telefonie. :twilight5:

 15. Bardzo fajna animacja, polecam. Mam nadzieję, że będzie więcej odcinków.
 16. FB chce ode mnie skanu dowodu, a nie chcę im niczego udostępniać, mam konto anonimowe, z nickiem. Straszą mnie, że za 7 dni nie będę mógł się zalogować. Utworzyłem stronę, bo podobno można mieć konto jako strona. Jeśli mimo to dostanę bana, to trudno. I tak prawie z tego nie korzystam.

  1. Salto

   Salto

   Jak zakładałem konto jako "Smutny Szczur" to mieli problem, ale "Król Dżumiec" okazał się w porządku. Może FB nie lubi negatywnych emocji :kappa:

×
×
 • Create New...