fallout152

Brony
 • Content Count

  595
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

310 Wzorowa

5 Followers

About fallout152

 • Rank
  twój rabin

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Ulubiona postać
  Fluttershy

Recent Profile Visitors

7,610 profile views
 1. fallout152

 2. Wszyscy jesteśmy zwierzętami. Bóg chrześcijański w zasadzie nie ma żadnej materialnej postaci, ale zobrazowanie go np. jako krowę czy świnię, ma tyle samo sensu co zobrazowanie go jako homo sapiens.
 3. fallout152

  Żałuję, że oglądałem Gotham. Z początku był to bardzo ciekawy serial kryminalny. Szczególnie postać Pingwina wypadała tu dobrze. Niestety później twórcy przedobrzyli i robili ze wszystkich postaci idiotów, byle by Pingwin mógł robić swoje intrygi. Zarówno Marconi jak i Falcone bardziej budzili politowanie niż strach. Później serial z nudnego stał się głupi. Już nawet nie liczę ożywiania zwłok i wszędobylskich mutantów, bo to akurat powinno być w takim uniwersum, ale logiki nie było nawet tam, gdzie powinna być. Z serialu dowiedziałem się, że: -Seryjny morderca może zostać uniewinniony jeśli psychiatra wyda na to glejt. -Możesz pobić każdego koksa, wystarczy dać mu się okładać przez kilka-kilkanaście minut i czekać aż się zasapie. -Dzieciaki mają więcej siły niż dorośli. -Policja legalizuje wszystkie przestępstwa i chwali się tym w mediach. -Wojsko USA też pozwala zająć przestępcom całe miasto na kilka lat, jeśli ci mają kilka RPG. -Wojsko USA minuje całą przestrzeń wodną dookoła wyspy / miasta, po to by cywile nie pouciekali. -Wojsko USA postanawia zniszczyć całe miasto, uderzając w nie kilkoma konwencjonalnymi rakietami z helikoptera. -Budowanie łodzi podwodnej jest łatwe. -etc, etc... Dodatkowo zgwałcono kanon wszędzie gdzie się dało: -Joker to teraz jakiś Jerome / Jeremiah, który nie ma w sobie nic z tej postaci z "Killing Joke". Jego pierwsze wcielenie jest zwykłym idiotą, a drugie staje się Jokerem dzięki substancji psychoaktywnej. Twórcy podobno obiecali że w końcu pojawi się prawdziwy, kanoniczny Joker, ale nic z tego nie wyszło. -Freeze jest teraz psychopatą który zabija przypadkowych ludzi i generalnie nie ma osobowości. Dla kontrastu polecam Freeze z Batman Beyond. -Bane nie ma kompletnie żadnej historii. -Zsasz jest o dziwo mniej porypany. -Bruce niczego się nie uczy. Ma po prostu plot armour i jakąś dziwną siłę, która pojawia się nie wiadomo skąd, kiedy fabuła tego wymaga. Jeno w ostatnim odcinku leci gdzieś samolotem, po czym widzimy go w jakiejś azjatyckiej wiosce, na tle azjatyckich wieśniaków, a jak dobrze wiemy każdy Azjata zna karate, no więc w kolejnej scenie Bruce nagle jest batmanem. -etc, etc... Ocena ogólna 3/10.
 4. fallout152

 5. fallout152

  Język angielski, jakaś forma czcionki łacińskiej:
 6. fallout152

  Śniło mi się, że byłem pegazem i zwiedzałem prawie idealną (kanoniczną) Equestrię. Latanie to niestety częsty motyw moich snów i zwykle mnie to bardo męczy, ale tutaj było jakoś inaczej, przyjemnie... Latałem bardzo wysoko i bardzo szybko. Widziałem np. Manehattan czy Klugetown, poza tym samo niebo też fajnie wyglądało. Odkryłem, że żeby szybko lecieć pionowo w górę, trzeba najpierw trochę spaść i nabrać prędkości. Byłem też nico zły, że nie zabrałem aparatu i nie narobiłem zdjęć, choć pewnie i tak obudziłbym się bez nich.
 7. fallout152

  Zbyt potężna? Koleś jej wykręcał ręce jak jakiejś małej dziewczynce. Gdyby ktoś ją trafił z jakiegoś karabinu, nim ona by trafiła jego, to byłby koniec pieśni. Nie wiem też gdzie tu by miałby być feminizm czy jakaś inna poprawność. Komuś się pomyliło z Ms. Marvel.
 8. fallout152

  Pracuję nad zrobieniem własnej gierki typu "Canterlot Siege" na wzór tych od Futzi'a. Będę potrzebował grafika, muzyka, dźwiękowca, no i programisty, którzy odwalą całą robotę za mnie (spokojnie, żartowałem). A tak na serio to mam już grywalną betę (jedna plansza, 50 fal), nikogo nie potrzebuję i przyszłość projektu jest spokojna (o ile Hasbro się nie przypierdzieli). Grę można zobaczyć tutaj: https://sta.sh/06dpdvsir03 Jakby ktoś się martwił to od Futzi'a nie "pożyczyłem" ani jednej linki. Uprzedzam, że gra jest bardzo trudna (stworzyłem potwora). Póki co nie ma w niej fail screena, ale każdy bit się przyda w pokonaniu ostatniego bosa, więc lepiej nie przepuszczać wrogów. Poziomy trudności póki co zmieniają jedynie ilość hp, więc w zasadzie nie działają.
 9. fallout152

  Maud wygrała ten odcinek.
 10. fallout152

  Powiem więcej. W odcinku "Winter Warm Up" stwierdzili, że w Canterlocie porę roku ustalają jednorożce, tak więc można by poprosić o pomoc Twi i też by mieli zbiory cały rok. Jeno stwierdzili tam też, że byłoby to wbrew tradycji. Znaczy się magia jednorożca byłaby zła, ale ta sama magia jelenia już byłaby dobra.
 11. fallout152

  Słabo, słabo... W innym uniwersum miałoby to morał. W Equestri bywają dziwniejsze stworzenia niż Siewczy, więc nawet gdyby się pojawił, byłoby tylko takie ech, nic specjalnego... Liczyłem na Autumn Blaze, w końcu jelenie to jeden ze "składników" kirymów. Poza tym fajnie by było ją zobaczyć na Akrach albo w Ponyville.
 12. fallout152

 13. fallout152

  Podobało mi się jak Flaterka nietaktownie spytała się Ember, czy to ona zniosła te wszystkie jajka.
 14. fallout152

  Lubię piosenki w MLP, wręcz uważam że każda z nich ma większą wartość niż cała polska muzyka rozrywkowa w ciągu ostatniego wieku. Po prostu nie lubię tej jednej. Może kwestia gustu, może fakt, że trzeba na ściszonych głośnikach słuchać, bo pora roku zmusza do otwartych okien.
 15. fallout152

  Więc chyba tylko mnie się wydaje, że ta piosenka była trochę słaba i przydługa.