Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

fallout152

Brony
 • Content Count

  626
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

fallout152 last won the day on February 29

fallout152 had the most liked content!

Community Reputation

354 Wzorowa

4 Followers

About fallout152

 • Rank
  twój rabin

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Ulubiona postać
  Fluttershy

Recent Profile Visitors

10,198 profile views
 1. fallout152

 2. fallout152

  Twórcy HTF odpisali komuś na wpis na Instagramie, że planują nowe odcinki na platformie strimingowej VRV. Sytuacja miała miejsce rok temu, co jak na mondomedię nie jest dużym odstępem czasu i może być dalej aktualne. VRV podobno jest czymś w rodzaju Netlflixa dla fanów anime, ale nie mogę tego sprawdzić, bo strona informuje mnie, że serwis jest niedostępny w moim rejonie. https://happytreefriends.fandom.com/wiki/Thread:106400
 3. fallout152

 4. Założyłem konto na Behance, takie coś jak Deviantart. Społeczność chyba równie liczna (sadząc po łapkach i wyświetleniach), funkcjonalność taka sama (chociaż nie widzę grup), no i są kategorie.

 5. fallout152

 6. Właśnie zauważyłem jak skasztanili deviantarta, znaczy się usunęli kategorie. Podobno teraz tagi działają jak kiedyś kategorie, ale w praktyce to nie działa. Nie da się np. znaleźć animacji wpisując "animated", bo DA uzna, że chodzi o obrazki z motywami z seriali animowanych. Nie da się znaleźć zasobów do ponownego wykorzystania (textury, etc), bo kiedyś to wszystko było w jednej kategorii (resources and stacks), a teraz to wszysko jest rozwalone po całym devie i nie wiadomo jakie są prawa do użytkowania :rainbowcry:

  1. Show previous comments  3 more
  2. Stracony Nieśmiertelnik

   Stracony Nieśmiertelnik

   Deviancie, co do cholery?

  3. Starlight Sparkle

   Starlight Sparkle

   Kolejny problem, jaki zauważyłem... to poza oczywiście masakrycznym działaniem, to na komórkach jest wręcz nie do przeglądania. Próbowałem kilka razy, ale nawet ja nie jestem takim masochistą, by się tym bawić na telefonie. :twilight5:

  4. MLPFan1984

   MLPFan1984

   Z ciekawości, sprawdziłem na komórce (Redmi Note 9 PRO [wpierw internet po Wi-Fi, następnie mobilny]) i rzeczywiście - ...wicy idzie dostać. Internet po Wi-Fi - download 77,14 Mb/s; upload 73,9 Mb/s; ping 10 ms. Net mobilny - download 40,2 Mb/s; upload 2,41 Mb/s; ping 25 ms

 7. fallout152

  Bardzo fajna animacja, polecam. Mam nadzieję, że będzie więcej odcinków.
 8. fallout152

  Kuce na basenie:
 9. Pamiętam, że jak byłem gimbem i (często) szukałem nsfw, i trafiałem na hentai, to od razu zamykałem kartę, bo głupie to i brzydkie.
 10. fallout152

 11. FB chce ode mnie skanu dowodu, a nie chcę im niczego udostępniać, mam konto anonimowe, z nickiem. Straszą mnie, że za 7 dni nie będę mógł się zalogować. Utworzyłem stronę, bo podobno można mieć konto jako strona. Jeśli mimo to dostanę bana, to trudno. I tak prawie z tego nie korzystam.

  1. zsrrknight

   zsrrknight

   fascynujące 

  2. Salto

   Salto

   Jak zakładałem konto jako "Smutny Szczur" to mieli problem, ale "Król Dżumiec" okazał się w porządku. Może FB nie lubi negatywnych emocji :kappa:

 12. fallout152

 13. fallout152

 14. fallout152

 15. fallout152

  Wyskalowałem i trochę podostrzyłem.
×
×
 • Create New...