Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

fallout152

Brony
 • Content Count

  625
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

fallout152 last won the day on February 29

fallout152 had the most liked content!

Community Reputation

353 Wzorowa

4 Followers

About fallout152

 • Rank
  twój rabin

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Ulubiona postać
  Fluttershy

Recent Profile Visitors

9,853 profile views
 1. fallout152

  Kuce na basenie:
 2. Pamiętam, że jak byłem gimbem i (często) szukałem nsfw, i trafiałem na hentai, to od razu zamykałem kartę, bo głupie to i brzydkie.
 3. fallout152

 4. FB chce ode mnie skanu dowodu, a nie chcę im niczego udostępniać, mam konto anonimowe, z nickiem. Straszą mnie, że za 7 dni nie będę mógł się zalogować. Utworzyłem stronę, bo podobno można mieć konto jako strona. Jeśli mimo to dostanę bana, to trudno. I tak prawie z tego nie korzystam.

  1. zsrrknight

   zsrrknight

   fascynujące 

  2. Salto

   Salto

   Jak zakładałem konto jako "Smutny Szczur" to mieli problem, ale "Król Dżumiec" okazał się w porządku. Może FB nie lubi negatywnych emocji :kappa:

 5. fallout152

 6. fallout152

 7. fallout152

 8. fallout152

  Wyskalowałem i trochę podostrzyłem.
 9. fallout152

 10. fallout152

  Sonic Szybki Jak Błyskawica Film poprawny, z dobrą fabułą, ciekawymi postaciami, momentami wzruszenia, etc, ale niestety jest to kolejny film o ludziach. Co prawda Sonic i Robotnic są na ekranie przez prawie cały czas i fabuła kręci się w okół nich, ale mimo wszystko zadaję sobie pytanie: co by było gdyby całkowicie skasować tego policjanta i jego rodzinkę? Trochę to w sumie boli (nawet bardzo), że jest taki trend, by teraz wszystko jest o ludziach. Filmy o Godzilli mogę jeszcze z wielkim trudem wybaczyć, bo te potwory nie umieją mówić, ale mieliśmy już beznadziejne Transformersy (pozbawione osobowości) czy nawet Żółwie Ninja, które mimo praktycznie ludzkiej budowy i tak były w dużej mierze zastąpione przez ludzi. Mieliśmy też Detektyw Pikachu, który był świetny, ale... Były też Smerfy które akurat musiały się przenieść do ludzkiego świata. No i nawet MLP zrobiło mniej więcej to samo jako EG. Teraz przyszła pora na kolejne uniwersum przeniesione do świata ludzi, i zastanawiam się kiedy trend się w końcu skończy. Chyba nigdy, bo dziś filmy to poważne inwestycje i nikt nie wyłoży kilkuset milinów na film o gadających zwierzętach, albo innych stworkach. Trochę to dziwne, bo jak kiedyś próbowano nakręcić Mario, albo Himena w ludzkim świecie, to podobno wyszło jeszcze gorzej (muszę kiedyś te filmy nadrobić). Może dla tego, że kiedyś była "era kiczu" i ludzie lubili fantastykę, a dziś jest era czegoś innego i filmy przyciągają dobrym aktorstwem.
 11. fallout152

  Wersja 4.0 - finalna: https://www.deviantart.com/fallout152/art/Canterlot-Siege-Resurgence-832539951?ga_submit_new=10%3A1583270420 Plik exe (nie wymaga wtyczki Flash) : https://www.deviantart.com/users/outgoing?https://www.dropbox.com/home?preview=cs+resurgence.exe -nowa mapa: Crystal Empire -nowy boss -bugfix'y -poprawki -optymalizacje Dużo wydarzyło się w miedzy czasie: koniec G4, koniec flasha, etc... Aczkolwiek nie żałuję czasu poświęconego na robienie tej gry, umiejetności (zwłaszcza programowanie) jakich nabyłem są dla mnie nie do ocenienia. Żałuję natomiast czasu jaki potrzebowałem na optymalizację fal. Na każdej planszy znajduje 62 typów jednostek + 5 bossów, co przy dwóch poziomach trudności (nie licząc easy) daje 134 upierdliwe parametry do skonfigurowania. Futzi obszedł ten problem robiąc mapy o tej samej długości ścieżek, bez potrzeby dodawania osobnych modyfikatorów dla każdej z nich. Chciałem, by moje plansze były bardziej zróżnicowane i zapłaciłem za to dużą cenę. Nigdy więcej nie zrobię gry Tower Defence , chyba że będę miał armię testerów. W tym czasie mógłbym spokojnie zrobić przyzwoitą grę 3D.
 12. fallout152

  Ciekawy komiks:
 13. fallout152

 14. fallout152

  To by musiałby być ktoś z tych samych czasów co Celestia, ktoś inteligentny i uzdolniony magicznie. Starswirl odpada, bo jest za stary (również biologicznie), poza tym był jej mentorem / opiekunem, więc by to było trochę niezręczne. Zostaje Stygian i to chyba nawet ma sens. Chyba nawet był w podobnym wieku co Celestia, nim go wcięło do innego wymiaru.
 15. fallout152

  Nadrobiłem serię filmów o Harrym Potterze. Nie wszystko mi się w tych filmach podobało, wiele rzeczy było dla mnie wręcz denerwujących, ale motyw Lorda Voldemorta był wręcz genialny. Znaczy się nie sam Voldemort, bo w zasadzie w filmach po pierwsze nic konkretnego nie robił, a po drugie nic nie dowiadujemy się o jego motywach (polecam zapoznać się z jego opisem na fanowskiej wiki, jeśli ktoś nie zna go z książek), ale po prostu pomysł, by jeden antagonista spinał wszystkie filmy. Tego strasznie mi brakowało w filmach z Avengers. Tam każdy antagonista to jakiś żart. Na to co zrobili z Mandarynem po prostu brak mi słów. Trochę lepiej wyszedł Ultron, ale i tak słabo. Jedynie Thanos wyszedł dobrze, ale to też właśnie dla tego, że dostał dwa filmy i mógł się rozwinąć.
×
×
 • Create New...