Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

fallout152

Brony
 • Content Count

  613
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

340 Wzorowa

4 Followers

About fallout152

 • Rank
  twój rabin

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Ulubiona postać
  Fluttershy

Recent Profile Visitors

8,213 profile views
 1. Powiało Star Butterfly...
 2. Śniła mi się Raven z Tytanów. Była we swojej szkole i nagle zaczęła unosić się w powietrzu. W końcu ta lewitacja zaczynała być coraz bardziej creepy, wymachiwała rękami w powietrzu, tak jakby rysowała motyla. W końcu wylądowała, ale czuła się niekomfortowo, uznała, że ktoś się nią bawi. W końcu wyrzekła się Trygona i wszystko wróciło do normy, ale nagle okazało się, że nikt jej nie poznaje, bo wszystkie znajomości miała dzięki niemu. Próbowała gadać ze wszystkimi po kolei, ale była tak nieśmiała, że ledwo dało się ją usłyszeć. W końcu wparowała jej matka i powiedziała, że pomoże jej odzyskać Trygona...

 3. fallout152

 4. fallout152

 5. fallout152

  To: Rozdział 2 (2019)
 6. fallout152

  Na film z G5 będziemy czekali krócej niż na film z G4. Jeśli dobrze pamiętam, to na film z G4 czekaliśmy 5 lat od momentu zapowiedzi.
 7. fallout152

  U mnie w domu udało się uratować jedną wilgę, która uderzyła w okno. Niestety wcześniej nie udało się uratować sójki i dwóch wróbli. Z obserwacji pamiętam kilka białych / łaciatych wron (albo kawek, już nie pamiętam). Poza tym widziałem kiedyś kawkę, która wydawała z siebie tak niesamowite odgłosy, że nie jestem tego w stanie z niczym porównać. Na upartego powiedziałbym, że była to mieszanina dziwnej ludzkiej mowy i skrzypienia metalowych zawiasów. Jeszcze przypomniało mi się, że złapałem i wypuściłem gołębia, który wpadł mi do garażu. Trochę musiałem się z tym namęczyć, ale po złapaniu był wyjątkowo spokojny. Poza tym pamiętam, że był bardzo miły w dotyku.
 8. fallout152

 9. fallout152

  Irys (MLP the Bridge)
 10. fallout152

  Gry pozytywnie wpływają na wiele czynników, ale historii bym się z nich nie uczył. W strategiach jest tak, że podbija się każdy możliwy teren, by wszędzie był twój kolorek. Później wyznawcy Wielkiej Lechii spamują internet stwierdzeniami, że skoro Rzym nie zajął terenów nad Wisłą, to tam na pewno było potężne imperium. Poza tym w Empirosie była kampania polska i tam Polacy byli podpisani jak Goci, co również wprowadza w błąd i może później doprowadzić do stwierdzeń jak wyżej.
 11. fallout152

  Kobieta utrzymuje stosunki intymne z modelem samolotu.
 12. fallout152

  Miałem wiele takich snów, kilka opisałem na forum. Na chwilę obecną już nie wiele z tego pamiętam. Ostatnio miałem taki "odcinkowy" sen, ale był z innego uniwersum. Swoją drogą naładował mnie bardzo pozytywną energią. Raz też nawet śnił mi się Hitman na NESa, nawet fajne to było.
 13. fallout152

  Gantz
 14. fallout152

  Xiliens (Invasion of Astro-Monster)
×
×
 • Create New...