Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

fallout152

Brony
 • Content Count

  621
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

fallout152 last won the day on February 29

fallout152 had the most liked content!

Community Reputation

349 Wzorowa

4 Followers

About fallout152

 • Rank
  twój rabin

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Ulubiona postać
  Fluttershy

Recent Profile Visitors

9,315 profile views
 1. fallout152

  Sonic Szybki Jak Błyskawica Film poprawny, z dobrą fabułą, ciekawymi postaciami, momentami wzruszenia, etc, ale niestety jest to kolejny film o ludziach. Co prawda Sonic i Robotnic są na ekranie przez prawie cały czas i fabuła kręci się w okół nich, ale mimo wszystko zadaję sobie pytanie: co by było gdyby całkowicie skasować tego policjanta i jego rodzinkę? Trochę to w sumie boli (nawet bardzo), że jest taki trend, by teraz wszystko jest o ludziach. Filmy o Godzilli mogę jeszcze z wielkim trudem wybaczyć, bo te potwory nie umieją mówić, ale mieliśmy już beznadziejne Transformersy (pozbawione osobowości) czy nawet Żółwie Ninja, które mimo praktycznie ludzkiej budowy i tak były w dużej mierze zastąpione przez ludzi. Mieliśmy też Detektyw Pikachu, który był świetny, ale... Były też Smerfy które akurat musiały się przenieść do ludzkiego świata. No i nawet MLP zrobiło mniej więcej to samo jako EG. Teraz przyszła pora na kolejne uniwersum przeniesione do świata ludzi, i zastanawiam się kiedy trend się w końcu skończy. Chyba nigdy, bo dziś filmy to poważne inwestycje i nikt nie wyłoży kilkuset milinów na film o gadających zwierzętach, albo innych stworkach. Trochę to dziwne, bo jak kiedyś próbowano nakręcić Mario, albo Himena w ludzkim świecie, to podobno wyszło jeszcze gorzej (muszę kiedyś te filmy nadrobić). Może dla tego, że kiedyś była "era kiczu" i ludzie lubili fantastykę, a dziś jest era czegoś innego i filmy przyciągają dobrym aktorstwem.
 2. fallout152

  Wersja 4.0 - finalna: https://www.deviantart.com/fallout152/art/Canterlot-Siege-Resurgence-832539951?ga_submit_new=10%3A1583270420 Plik exe (nie wymaga wtyczki Flash) : https://www.deviantart.com/users/outgoing?https://www.dropbox.com/home?preview=cs+resurgence.exe -nowa mapa: Crystal Empire -nowy boss -bugfix'y -poprawki -optymalizacje Dużo wydarzyło się w miedzy czasie: koniec G4, koniec flasha, etc... Aczkolwiek nie żałuję czasu poświęconego na robienie tej gry, umiejetności (zwłaszcza programowanie) jakich nabyłem są dla mnie nie do ocenienia. Żałuję natomiast czasu jaki potrzebowałem na optymalizację fal. Na każdej planszy znajduje 62 typów jednostek + 5 bossów, co przy dwóch poziomach trudności (nie licząc easy) daje 134 upierdliwe parametry do skonfigurowania. Futzi obszedł ten problem robiąc mapy o tej samej długości ścieżek, bez potrzeby dodawania osobnych modyfikatorów dla każdej z nich. Chciałem, by moje plansze były bardziej zróżnicowane i zapłaciłem za to dużą cenę. Nigdy więcej nie zrobię gry Tower Defence , chyba że będę miał armię testerów. W tym czasie mógłbym spokojnie zrobić przyzwoitą grę 3D.
 3. fallout152

  Ciekawy komiks:
 4. fallout152

 5. fallout152

  To by musiałby być ktoś z tych samych czasów co Celestia, ktoś inteligentny i uzdolniony magicznie. Starswirl odpada, bo jest za stary (również biologicznie), poza tym był jej mentorem / opiekunem, więc by to było trochę niezręczne. Zostaje Stygian i to chyba nawet ma sens. Chyba nawet był w podobnym wieku co Celestia, nim go wcięło do innego wymiaru.
 6. fallout152

  Nadrobiłem serię filmów o Harrym Potterze. Nie wszystko mi się w tych filmach podobało, wiele rzeczy było dla mnie wręcz denerwujących, ale motyw Lorda Voldemorta był wręcz genialny. Znaczy się nie sam Voldemort, bo w zasadzie w filmach po pierwsze nic konkretnego nie robił, a po drugie nic nie dowiadujemy się o jego motywach (polecam zapoznać się z jego opisem na fanowskiej wiki, jeśli ktoś nie zna go z książek), ale po prostu pomysł, by jeden antagonista spinał wszystkie filmy. Tego strasznie mi brakowało w filmach z Avengers. Tam każdy antagonista to jakiś żart. Na to co zrobili z Mandarynem po prostu brak mi słów. Trochę lepiej wyszedł Ultron, ale i tak słabo. Jedynie Thanos wyszedł dobrze, ale to też właśnie dla tego, że dostał dwa filmy i mógł się rozwinąć.
 7. fallout152

  Spoiler z G5
 8. Dostałem wiadomość na DA. Oferują mi 100$ za kliknięcie w link, YAY!

 9. Nie chcę spoilerować (ale muszę), ale w finale IX sezonu Spike urósł do rozmiarów dorosłego smoka i pozagryzał wszystkie kucyki oprócz Rarity, więc wątpię, by dało się to jakoś kontynuować. Jest co prawda samozwańczy X sezon w komiksie, ale jego akcja toczy się przed finałem IX sezonu, więc on również nie pokazuje dalszych losów (nie za bardzo jest co pokazywać).
 10. fallout152

  Terminator: Mroczne przeznaczenie Podobno najgorzej zarabiający film o terminatorze, głównie z powodu feminizacji uniwersum. Czy jednak naprawdę było tak źle? Otóż było różnie... Z początku i owszem pojawiła się silna kobieta, która walczyła z terminatorem, ale ona sama była kimś w rodzaju cyborga, więc było to całkowicie OK. Nie rozumiem tylko jak w warunkach syfu, głodu i ogólnie post apo, nagle ludziom udało się opracować taką technologię. Później jednak było gorzej, i to znacznie gorzej. Była jeszcze jedna damska bohaterka, tym razem zwykła nastolatka i przez większość filmu wszyscy (postacie w filmie) zastanawiali się czemu ona jest taka ważna (miał ją zabić terminator). Nad tym samym zastanawiałem się też ja i pewnie wszyscy inni, którzy ten film oglądali, i wiecie co twórcy wymyślili? No nic mądrego... Nagle ta sama nastolatka mogla powalać rosłych chłopów jednym klepnięciem, czy nawet walczyć z terminatorem, ot tak bez żadnego wytłumaczenia. Zwyczajnie brak mi słów na tę końcówkę. Jeśli to oznacza, że jestem mizoginem, to ok, ale nawet (co już pisałem) postacie w filmie tego nie zakładały, więc chyba ktoś na pewnym etapie zrąbał scenariusz. Ocena ogólna 4/10, bo było kilka lepszych wątków.
 11. fallout152

 12. fallout152

  Bojack Horseman Serial wydaje się być nudny i pozbawiony akcji, i tak w rzeczywistości jest. Postacie głównie stoją / siedzą i gadają ze sobą, ale zaskakujące jest ile prawdy jest w tym serialu. Mimo tych wszystkich zwierząt serial jest krytyką społeczeństwa, głównie popkultury, ale też i wielu innych zjawisk. Główny bohater przejawia całe spektrum zachowań od idiotyzmu, aż po swego rodzaju geniusz, co upodabnia go zarówno do Petera jak i do Ricka, co jest ciekawe, bo chyba zależy to od jego aktualnych procentów. Bywa też poczucie humoru, chociaż serial nie jest komedią.
 13. fallout152

  Metalowy remix Ninja Gaidena:
 14. Postanowiłem pochwalić Gameloft za to jak wspaniałą tworzą grę. https://forum.gameloft.com/viewtopic.php?f=432&t=694183

  1. Decaded

   Decaded

   Zamiast "donejtować" kup kilka kryształów. Wyjdzie na to samo.

  2. fallout152

   fallout152

   Cały tamten temat jest sarkazmem.

  3. Decaded

   Decaded

   Jak i moja odpowiedź :drurrp:

 15. fallout152

×
×
 • Create New...