Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

fallout152

Brony
 • Content Count

  618
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

346 Wzorowa

4 Followers

About fallout152

 • Rank
  twój rabin

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Ulubiona postać
  Fluttershy

Recent Profile Visitors

8,455 profile views
 1. fallout152

  Bojack Horseman Serial wydaje się być nudny i pozbawiony akcji, i tak w rzeczywistości jest. Postacie głównie stoją / siedzą i gadają ze sobą, ale zaskakujące jest ile prawdy jest w tym serialu. Mimo tych wszystkich zwierząt serial jest krytyką społeczeństwa, głównie popkultury, ale też i wielu innych zjawisk. Główny bohater przejawia całe spektrum zachowań od idiotyzmu, aż po swego rodzaju geniusz, co upodabnia go zarówno do Petera jak i do Ricka, co jest ciekawe, bo chyba zależy to od jego aktualnych procentów. Bywa też poczucie humoru, chociaż serial nie jest komedią.
 2. fallout152

  Metalowy remix Ninja Gaidena:
 3. Postanowiłem pochwalić Gameloft za to jak wspaniałą tworzą grę. https://forum.gameloft.com/viewtopic.php?f=432&t=694183

  1. Decaded

   Decaded

   Zamiast "donejtować" kup kilka kryształów. Wyjdzie na to samo.

  2. fallout152

   fallout152

   Cały tamten temat jest sarkazmem.

  3. Decaded

   Decaded

   Jak i moja odpowiedź :drurrp:

 4. fallout152

 5. Terminator Resistance Polska gra w uniwersum Terminatora, co już samo w sobie powinno zasługiwać na jakiś rozgłos. Niestety tytuł zbojkotowany przez większość polskich youtuberów, prawdopodobnie przez niski nakład na marketing. Gra jest dosyć udana. Fabuła trochę mało oryginalna, bo jednak część uniwersum (nie mówię, że kanon), ale daje radę. Jeno SI trochę słabe.
 6. Te dziwne kuce co niektórzy nazywali G5 lub G4.5 zostały anulowane. Filmiki znikały z oficjalnych kont Hasbro na YT, FB i Instagramie. https://www.equestriadaily.com/2019/12/pony-life-videos-removed-from-mlp.html
 7. fallout152

  Victor Freeze
 8. fallout152

  Druga część odhaczona. Jak zwykle urzekła mnie architektura. Miasto owiec znacznie się rozrosło, do tego wilki (tym razem inne plemię) miały już własną zabudowę zamiast kilku gołych skał. Tylko, że jak się coś takiego widzi drugi raz, to już mimo wszystko wrażenie jest mniejsze. Może kiedyś powstanie jakaś gra i będzie to pozwiedzać. Fabuła moim zdaniem dużo lepsza niż w części pierwszej. Zamiast prostej bijatyki, praktycznie co chwilę stawało się coś nieprzewidywalnego (no może poza upadkiem fortu). Poza tym postacie uległy znacznemu progresowi. Szary nie był już fajtłapą, ale za to stał się miejscowym bohaterem, z własnymi problemami i przemyśleniami. Mami stała się wygadana i w zasadzie była jedną z głównych postaci, wcześniej była tylko po to, by warzyć eliksiry. No a gdy sytuacja sojuszu owiec i wilków stawała się coraz gorsza, te w najmniejszym stopniu nie zaczęły oskarżać się nawzajem. Było też trochę zabawnych scen, głównie za sprawą wspomnianej Mami oraz podczas budowy fortu. Momotami fabuła była dosyć nawiana, ale nigdy nie głupia. Zdecydowanie zabrakło jednak mroku... W takiej Zootopi pod początkiem mieliśmy scenę jak lis zadrapał królika. Tu wpadła cała armia zabijaków i nikomu nie wyrządzili krzywdy. Powinno być jakieś znęcanie się, więcej grożenia śmiercią (ewentualnie bardziej opisowe), czaszki i skóry (tak jak w części pierwszej), świnie powinny być w klatkach, obok powinny być uszykowane jakieś grille, albo kotły. Z innych rzeczy rozbawiła mnie polonizacja tej produkcji. Studio dubbingowe nazwało się PRL i w trakcie napisów ktoś z tej ekipy gadał o pracy socjalistycznej Wiem, że to rosyjska animacja, co już samo w sobie prowokuje do jakiś żartów, ale na to po prostu nie byłem gotów. A skoro o napisach mowa, to zobaczyłem tam takie pozycje jak: designer futer, czy ekspert od fizyki futer. Tak więc widać, że twórcy podeszli do tego aspektu bardzo profesjonalnie, co zresztą chwaliłem już w części pierwszej. A co do kanału Brody z Kosmosu, to mam wrażenie, że gostek nie ogląda filmów, które recenzuje. Polecam np. jego recenzję Jokera i poczytanie sobie komentarzy pod filmem. Część 2 oceniam na 9/10. Bardzo bym chciał część 3, być może owce + wilki tym razem będą walczyły z ludźmi. W sumie w części 1 chyba był szkielet człowieka w szafie, więc jest nadzieja.
 9. Gra: Big Drunk Satanic Massacre (BDSM) - strzelanka top-down reklamuje się filmami i grafikami z kucykami. Jak na razie niewiele wiem o tej grze, ale grafiki kucyków z minigunami sugerują, że możliwa jest gra jako kucyk. Wstawił bym trailer, ale była tam np. scena jak kuce miliły człowieka w maszynce do mięsa.
 10. fallout152

  Joker Moim zdaniem ten film jest arcydziełem. Trochę szkoda, że nie opowiada historii z "Killing Joke", ale tak samo jak tam mamy tu transformację zwykłego człowieka w psychopatę, co po prostu nadaje głębię tej postaci. Jednocześnie nie jest to typowy nudny film psychologiczny, ze względu na odpowiednio dawkowaną przemoc i różne dziwne sytuacje. Niektórzy mówią, że film jest pochwałą przemocy, że usprawiedliwia zabijanie przez to jak ciężkie życie miał Joker. Według mnie to jest kompletna bzdura, gdyż prawie każdy prawdziwy znany seryjny morderca miał jakieś problemy w dzieciństwie lub w późniejszym życiu, i nikt ich przez to nie usprawiedliwia, więc tym bardziej nie rozumiem, czemu fikcyjna postać miałaby tu być gorsza od prawdziwych zwyroli.
 11. fallout152

  Coś tam udało mi się wyśnić o MLP. To była ta nowa generacja, zwana chyba 4,5. Akcja działa się w świecie ludzi, ale kuce przybywały portalami. Ludzi atakowały jakieś badziewne maskotki w stylu Smarty Pants, a kuce z nimi walczyły. Śniło mi się to właśnie tak jakbym to oglądał jako odcinek i uważałem to za straszny badziew.
 12. fallout152

  Poległem na Watchmen'ach, obejrzałem 5 odcinków i mam dość. Niestety ale serial zabiła poprawność polityczna i nie mam tu na myśli nadreprezentacji mniejszości, jak to ma miejsce obecnie w każdym serialu, ale to, że tam wręcz nie ma Watchmen'ów... Znaczy się jest to film o superbohaterach z którego wycięto superbohaterów... I żeby to jeszcze byłoby by w ich otoczeniu, tak jak na Gotham i Kryptonie, to byłaby jakaś nadzieja, ale tam nawet tego nie ma. Czasem się pojawi jakiś bohater jako postać epizodyczna, ale tak naprawdę jedynym bohaterem w serialu jest społeczność Afroamerykanów cierpiąca prześladowania od rasistów, a z całego uniwersum został jedynie tytuł. Poza tym całość jest masakrycznie nudna, pamiętam jak przyłapałem siebie na emocjonowaniu się pomidorami rosnącymi na drzewie w jednej scenie.
 13. fallout152

  Pamiętajcie, by zabezpieczać kamery porządnym hasłem.
 14. fallout152

  Światy równoległe najprawdopodobniej są, dowodzi tego fizyka kwantowa. Portalami prawdopodobnie są czarne dziury, ale należy przez nie przejść z prędkością większą niż prędkość światła: Gdzieś jeszcze słyszałem, że takie przejście zaprowadzi nas do świata 2D, gdyż skoro nie można się wydostać z dziury, no to ubywa jeden wymiar.
 15. Tym razem we śnie totalny random. Pennywise, kilka rożnych wersji Godzilli, etc... Chwilami to nawet miało fabułę, ale przypominanie sobie tych wszystkich głupot jest męczące.

×
×
 • Create New...