fallout152

Brony
 • Content count

  581
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

292 Wzorowa

5 Followers

About fallout152

 • Rank
  twój rabin

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Ulubiona postać
  Fluttershy

Recent Profile Visitors

7463 profile views
 1. Tak jak kiedyś wspominałem, lubię nieprzewidywalne zakończenia, więc uznaję ten odcinek za jedną z najlepszych fabuł MLP. Jednakże wątpię by jakieś prawdziwego antagonistę powstrzymały wiatraki, podrzędna magiczna bariera i kilku strażników, tak więc całe te zabezpieczenia Shininga był o kant plota (chyba, że chodziło tylko o tor przeszkód dla Twi). Poza tym gdyby znów zjawiłby się Sombra, to w pierwszym rzędzie uderzyłby na Imperium, a nie na Canterlot. No i jeszcze te wiatraki ogólnie wyglądały zbyt bajkowo, infantylnie... Zresztą w kolejnych odcinkach pewnie nie będzie ani ich, ani gęsi. Tak z innych rzeczy to po pierwsze: zrobiło mi się żal Spikea. Myślałem, że to Twi nim pomiata, ale jednak jej rodzice to dopiero byli zwyrole. Po drugie: zdziwiło mnie, że RD użyła seksapilu. Pomyślałem sobie, że M6 będzie uwodzić strażników, ale zwątpiłem, że to się stanie naprawdę. Po trzecie: fajnie, że Zephyr Breeze został strażnikiem, tylko nie wiem na jak długo. Mam nadzieję, że RD jak wróci do domu, to znajdzie go we swojej wannie.
 2. Takie trochę bez pomysłu. Najpierw pół odcinka malowali i urządzali tą jaskinię, potem to wszystko sprzątali i czyścili. Drewno gdzieś im znikło, na koniec okazało się, że jednak jest. No i szkoda, że nowe drzewo (w zasadzie kolejny niepotrzebny zamek) zniszczyło ruiny zamku sióstr. Tam jeszcze mogły być jakieś księgi inne takie. Fajny był tylko jak zbudowali domek i ktoś stwierdził (chyba Yona), że wygląda jak zbiór niepasujących elementów, zebranych do kupy, a później Silverstream stwierdziła: "to tak jak my".
 3. W końcu obejrzałem, bo już coraz ciężej omijać spoilery. Już od dawna brakowało odcinka z bitwą, tak więc jest jak najbardziej na plus. Szkoda tylko że Starlight nie brała w niej udziału. No i jeszcze coś niedobrego stało się z głosem Sombry, przez większość czasu brzmiał jakoś tak zbyt normalnie. BTW akurat czytam fanfika w którym rozdział z Sombrą był w 80% identyczny. Mógłbym tu wymieniać naprawdę rażące rzeczy, ale nie chcę spoilerować.
 4. Mortal Kombat: Porwanie (1998): Mało znany serial w uniwersum MK. Na razie obejrzałem dwa odcinki i nie żałuję, mimo iż fabuła mało nawiązuje do gier i serial ma na ogół negatywne opinie. Być może po tej fuszerce i idiotyzmach które zobaczyłem w pełnometrażowym Mortal Kombat (1995) i Mortal Kombat 2: Unicestwienie (1997), każdy inny film z tego uniwersum wydaje się być lepszy. Niestety dalej kuleją efekty specjalne, ale są lepsze walki, lepsze scenerie, i bardziej przemyślana fabuła. Final Space (2018): Kreskówka umiejscowiona w kosmosie, trochę przypominam mi Ricka i Morty'ego oraz niektóre randomowe serie z YT. Jak na razie obejrzałem jeden odcinek i myślę, że warto.
 5. Podobało mi się. Jednocześnie było EG, MLP i MLP the movie. Co prawda żadna z tych rzeczy nie została zrobiona dobrze, ale może nie musiały. Dodatkowo było nawiązanie Godzilli, no i jeszcze końcówka przypominała mi "Conversion Bureau".
 6. Uwaga wulgaryzmy.
 7. Zasadniczo się zgadzam, ale podobno są przecieki, że G5 będzie z tymi samymi bohaterkami i że to będzie tak jakby remaster. Jeśli tak będzie, to nie będzie to świeże. Poza tym ogólnie nie podoba mi się taki zabieg z wielu powodów.
 8. Tradycyjnie proszę o pliki z samymi napisami.
 9. Nadchodzi kolejna dyrektywa powiązana z Acta. Nasze wypowiedzi będą filtrowane pod kątem treści terrorystycznych. http://www.wykop.pl/ramka/4873803/acta2-toruje-droge-dla-terreg-unijny-projekt-legalizacji-inwigilacji-i-cenzury/ Czyli teczka na każdego jak za dawnych dobrych czasów. Nie wiem jaki terrorysta planuje zamachy na publicznych forach i portalach.
 10. Są odcinki na Dailymotion, niestety tylko po włosku. https://www.dailymotion.com/bellaisbestfilly
 11. Acta 2 przegłosowano 348 głosów za, 274 przeciw https://www.wykop.pl/link/4864419/acta-2-przeglosowana/ Z góry przepraszam za ton. Niech się tym udławią ci wszyscy debile i skorumpowani Janusze. A tym wszystkim pseudocelebrytom po raz kolejny życzę jak najgorzej. Zobaczymy czy im rzeczywiście wzrosną dochody z disco-polo i innego gówna.