Jump to content

Merszyt

Brony
 • Posts

  75
 • Joined

 • Last visited

About Merszyt

 • Birthday 04/21/2000

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Zainteresowania
  pisanie rysowanie

Recent Profile Visitors

1854 profile views

Merszyt's Achievements

Mały kucyk

Mały kucyk (2/17)

6

Reputation

 1. Ja jestem gimbusem w Katolickim Gimnazjum i Liceum im. Tomasza z Akwinu w Gorzowie Wlkp.
 2. Jeszcze nigdy nie byłem na ponymeecie, więc nie mogę się doczekac! Z pewnością przyjdę K
 3. Nie, nadal się pojawia ;__; Poza tym, gdy wybieram opcję zapamiętaj mnie, dzień później znowu muszę się logować :/
 4. Mam nadzieję, że uda mi się napisać jakieś romansidło. Nigdy takowego nie pisałem, więc może być ciekawie
 5. Czasami jak próbuję wejść na stronę fanfika lub konto użytkownika (nawet na swoje!) pojawia mi się takie coś: 500 Klasa StoryCategoriesView i jej zachowania nie posiadają metody lub domknięcia "noMature". Co to jest? Mam przeglądarkę Google Chrome.
 6. Merszyt

  Durarara!!

  Teraz jestem w trakcie oglądania (drugie anime zaraz po Vampire Knight) i jest bardzo dobre. Bardzo wciągnęła mnie fabuła (szczególnie wątek z Celty, co widać po awatarze ^^). Kreska jest ładna, a muzyka wpasowująca się do tematyki, ale wg mnie najlepszy jest 1 opening. Ogólnie bardzo dobra seria .
 7. Uwielbiam DRRR :D

  1. Merszyt

   Merszyt

   A która postać ci się podoba najbardziej? Bo mi Celty :)

 8. Proszę mnie dopisać. Bardzo jestem ciekawy, co się działo w dawnych generacjach
 9. - A więc, Violet Star - zaczęła Libro.- Mam do ciebie kilka pytań. Najpierw chciałabym się dowiedzie, co jadłaś?
 10. - Mam je z...eee... książek!-Blue powiedziała, rumieniąc się.- Ale jeśli chcesz, to ty możesz pją przesłuchać. Wystarczy pytać o najważniejsze, rzeczy, zachowując przy tym spokój. To co, wchodzisz w to?-spytała się Blue.
 11. -Lepiej pójdę z wami, bo, co jak co, ale mam doświadczenie w przesłuchiwaniu świadków-odpowiedziała, po czym ruszyła w stronę drzwi.
 12. [Ok, następnym razem tak nie będzie] -Engine to karmelowy ogier mieszkający w laboratorium obok Lasu Everfree.-odpowiedziała Blue.- Co do fioletowego stworzenia, to nie mam zielonego pojęcia. Może changeling, może jakiś gatunek gryfa, ale jeśli gdzieś jest w pobliżu, ruszajmy!
 13. - Dobry pomysł- zgodziła się z Arceusem. Od razu znalazła ścieżkę z okruszków, która prowadziła od blatu w kuchni do okna w bibliotece. Nagle, pod samymi kuchennymi drzwiami, Libro znalazła zwinięty liścik. Pokazała go Arceusowi i zaczęła czytac: "Dziś nie mogę się z tobą spotkac, Roseluck, ponieważ wypadło mi coś ważnego. Jutro do Ciebie przyjdę i umówimy się znowu. Twój kochany, Engine Jo" - Oj nie, Enginie, będziesz znowu musiał zostawic Roseluck - stwierdziła cicho Libro, po czym zwróciła się do towarzyszy.- Chodźmy! Wiem, gdzie on mieszka!
×
×
 • Create New...