Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

FrozenShade

Brony
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About FrozenShade

 • Rank
  Źrebaczek

Recent Profile Visitors

355 profile views
 1. FrozenShade

 2. FrozenShade

  Witam, Tematem gry jest prowadzenie własnego Prywatnego Gospodarstwa Rolnego. Sianie, zbieranie, handel, rozbudowa gospodarstwa i rywalizacja w rankingach (indywidualnych oraz klubowych) to najważniejsze elementy rozgrywki. Gra idealna do poklikania w szkole na przerwie, w pracy lub wieczorem w wolnej chwili. Jej niewątpliwym atutem jest to, że nie wymaga poświęcania wielu godzin dziennie żeby coś w grze osiągnąć. Ostatnio rozszerzyliśmy rozgrywkę o elementy pvp a w najbliższym czasie pojawią się eventy mass pve/pvp, tym samym czyniąc z PGRa grę jedyną w swoim rodzaju. Kilka screenów: http://s27.postimg.org/q3litmecz/screen1_5.png http://s21.postimg.org/qi5yyry6v/screen2_1.png http://s23.postimg.org/bzq5xtpdn/screen3_2.png http://s9.postimg.org/nzp78ni7j/screen4_1.png http://s23.postimg.org/urw8ts52j/screen5_1.png http://s16.postimg.org/erhfsakut/screen7_1.png Zapraszamy na http://pgr-online.pl
 3. FrozenShade

  Up, nadal aktualne.
 4. FrozenShade

  Kilka screenów z gry: Ogólny widok: Zamówienie składane przez NPC: Opis terenu (z mapy): Było by więcej, ale nadal część grafik to szkice.
 5. FrozenShade

  yy, chyba tak
 6. FrozenShade

  Up + info: Po aktualizacji serwera dostępne jest nowe zadanie oraz system małych, codziennych zadań z nagrodami (handlarz Heniek). Pojawił się też nowy budynek produkcyjny. Zapraszam!
 7. jesli o to chodzi o eragon333/wirus23/[email protected] a kntakt to skpe: eragon33322

 8. FrozenShade

  Wysyłam zaproszeina (login/hasło/adres) na PM. Wyślij mi wiadomość albo podaj jakis kontakt, bo widzę, że PMy masz zablokowane.
 9. Witam, Mam na imię Kamil, od 10 lat zajmuje się programowaniem, głównie dla biznesu i przemysłu. Pracowałem i nadal pracuję jako programista, ale to według mnie trochę za mało - dlatego rozpocząłem własny projekt. Pomysł na grę narodził się jakieś dwa lata temu, kiedy z żoną klikaliśmy sobie w takiej dosyć znanej farmerskiej gierce. Sianie, zbieranie, handel.... Coś co wciąga i pozwala zabić czas. Aktualnie pracuję właśnie nad tego typu grą, po ponad pół roku pracy doszedłem do momentu, kiedy można się tym 'pochwalić' i jednocześnie potrzebna jest pomoc osób z zewnątrz. O co konkretnie chodzi? O zalogowanie się do gry i próbę grania. Ocenę tego co zostało aktualnie zrobione, wytknięcie błędów, próbę popsucia czegoś. Kilka(naście) minut dziennie Waszego cennego czasu. Ta gra jest czymś nowym, w takim sensie, że nie bazowałem na gotowych 'skryptach', silnikach i rozwiązaniach. Nie jest to żadna modyfikacja istniejącego kodu tylko coś co razem z małą grupą przyjaciół piszemy w sumie od zera. Na tym etapie brakuje jeszcze wielu elementów, część grafik to zwykłe szkice w ołówku lub paincie, ale ogólnie nadaje się to do prezentacji. Najważniejsze funkcje działają, podstawowe elementy są grywalne, w niektórych miejscach można zobaczyć jakiej jakości grafiką będziemy ostatecznie dysponować. Osoby zainteresowane pomocą w testach proszone są o odpowiedź w tym temacie lub o prywatną wiadomość na forum. Na chwilę obecą w testach bierze udział ok 60 osób. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...