Jump to content

eragon333

Brony
 • Posts

  240
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About eragon333

 • Birthday 11/05/2001

Kontakt

 • Skype
  eragon32323

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Radom

Recent Profile Visitors

5627 profile views

eragon333's Achievements

Kucyk

Kucyk (4/17)

56

Reputation

 1. Nie mogłem znaleźć odcinka, o którym myślałem, aczkolwiek jest scena z nią również w "Equestria Games"
 2. Dla mnie, jako osoby zainteresowanej w kreację świata przedstawionego, odcinek wydał się jednym z lepszych pod względem materiału. Wymienić mógłbym zwiększenie naszej wiedzy na temat przeszłości ich kultury. Niby są to legendy, ale należy pamiętać, że legendy muszą być na czymś wzorowane. Chcę zauważyć, że w każdej z legend występują kucyki jedynie swojej "rasy", co może nakierować nas na stwierdzenie, że podane kultury są dla nich rdzenne, gdzie (przykładowo, względem podziału kulturowego na Ziemi) : Jednorożce pochodzą z dalekiego wschodu, pegazy z europy południowo-wschodniej, a Ziemne z północy. Idąc w kosmos, możemy stwierdzić, że Equestria jest jedynie Europą Centralną, gdzie migrujące rasy na siebie natrafiły. Widzieliśmy już przedstawiciela o "azjatyckiej" cerze w poprzednich sezonach, więc mamy pewność, że istnieją. Rasy, natrafiając na siebie, żyły razem i mieszały się przez co zanikały unikalne cechy, jak zagięte rogi, nordycka budowa, pegazia architektura. Pragnąłbym również napomknąć o tym, że widzimy ojca Ember co może wskazywać, że się nie zmienił sprzed założenia Equestrii, co nam mówi, że smoki są długowieczne. No, ale... są to tylko teorie i jest dużo powodów, dzięki, którym mogłyby się one okazać nieprawdziwe.
 3. Z etycznego punktu widzenia chciałbym jedynie zaznaczyć, że nienazywanie płodu człowiekiem to jest tak jak nienazywanie dziecka człowiekiem. Jest to stadium rozwojowe istoty ludzkiej Tak jak i rozwój dziecka. Może w takim razie płód jeszcze nie jest jeszcze człowiekiem? Czymże jednak, jeśli nie człowiekiem?
 4. Choć skrzydło woła o pomstę do nieba to rysunek nie jest zły (bez tego skrzydła) . Jest to rysunek prosty, ale ma swój urok. Wygląda jakby miałby być animowany. Powiem ci też, że nigdy nie rób prace na szybko, ponieważ potem nie uzyskasz tak dużej satysfakcji, co jest przynajmniej dla mnie ważne przy rysowaniu. Co do skrzydła to jedyne co mógłbym ci powiedzieć to zrobić by przylegało do ciała. U ciebie wygląda jakby odstawało.
 5. Najłatwiejszym programem wydaje mi się GIMP gdzie w okienku warstw określa się przezroczystość jednej z warstw. W jednej będziesz rysował, w drugiej, nieco przezroczystej będzie wzór.
 6. Nie podobało jej się to zadania, lecz domyślała się, że to jest jedno z normalnych tego typu zadań na equestriańskich pustkach. Szczerą chęcią jej było to by jej umiejętności medyczne wcale się nie przydały na tej misji, choć wiedziała, że jest to głupia myśl i bez strat nigdy się nie obędzie. - Więc jak jest to kryjówka w górach to czy jest możliwość, że to oni zagonią nas w pułapkę? - Flare zwróciła uwagę na "organizatorkę". - To jest wszystko co wiesz o ich miejscu ukrycia?
×
×
 • Create New...