Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

eragon333

Brony
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Bardzo dobra

About eragon333

 • Rank
  Rosjanin po stronie Polski
 • Birthday 11/05/2001

Kontakt

 • Skype
  eragon32323

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Radom

Recent Profile Visitors

4125 profile views
 1. eragon333

  Nie mogłem znaleźć odcinka, o którym myślałem, aczkolwiek jest scena z nią również w "Equestria Games"
 2. eragon333

  Dla mnie, jako osoby zainteresowanej w kreację świata przedstawionego, odcinek wydał się jednym z lepszych pod względem materiału. Wymienić mógłbym zwiększenie naszej wiedzy na temat przeszłości ich kultury. Niby są to legendy, ale należy pamiętać, że legendy muszą być na czymś wzorowane. Chcę zauważyć, że w każdej z legend występują kucyki jedynie swojej "rasy", co może nakierować nas na stwierdzenie, że podane kultury są dla nich rdzenne, gdzie (przykładowo, względem podziału kulturowego na Ziemi) : Jednorożce pochodzą z dalekiego wschodu, pegazy z europy południowo-wschodniej, a Ziemne z północy. Idąc w kosmos, możemy stwierdzić, że Equestria jest jedynie Europą Centralną, gdzie migrujące rasy na siebie natrafiły. Widzieliśmy już przedstawiciela o "azjatyckiej" cerze w poprzednich sezonach, więc mamy pewność, że istnieją. Rasy, natrafiając na siebie, żyły razem i mieszały się przez co zanikały unikalne cechy, jak zagięte rogi, nordycka budowa, pegazia architektura. Pragnąłbym również napomknąć o tym, że widzimy ojca Ember co może wskazywać, że się nie zmienił sprzed założenia Equestrii, co nam mówi, że smoki są długowieczne. No, ale... są to tylko teorie i jest dużo powodów, dzięki, którym mogłyby się one okazać nieprawdziwe.
 3. eragon333

  Z etycznego punktu widzenia chciałbym jedynie zaznaczyć, że nienazywanie płodu człowiekiem to jest tak jak nienazywanie dziecka człowiekiem. Jest to stadium rozwojowe istoty ludzkiej Tak jak i rozwój dziecka. Może w takim razie płód jeszcze nie jest jeszcze człowiekiem? Czymże jednak, jeśli nie człowiekiem?
 4. eragon333

  Choć skrzydło woła o pomstę do nieba to rysunek nie jest zły (bez tego skrzydła) . Jest to rysunek prosty, ale ma swój urok. Wygląda jakby miałby być animowany. Powiem ci też, że nigdy nie rób prace na szybko, ponieważ potem nie uzyskasz tak dużej satysfakcji, co jest przynajmniej dla mnie ważne przy rysowaniu. Co do skrzydła to jedyne co mógłbym ci powiedzieć to zrobić by przylegało do ciała. U ciebie wygląda jakby odstawało.
 5. eragon333

  Najłatwiejszym programem wydaje mi się GIMP gdzie w okienku warstw określa się przezroczystość jednej z warstw. W jednej będziesz rysował, w drugiej, nieco przezroczystej będzie wzór.
 6. eragon333

  To będzie mój pierwszy raz z tą serią, ale jak bardzo lubię produkcje Paradoxu to myślę, że się nie zawiodę.
 7. eragon333

  Yakovlev-Vad
 8. eragon333

  Jawor
 9. eragon333

  17.765
 10. eragon333

  17.755
 11. eragon333

  17.745
 12. eragon333

  17.730
 13. eragon333

  Nie podobało jej się to zadania, lecz domyślała się, że to jest jedno z normalnych tego typu zadań na equestriańskich pustkach. Szczerą chęcią jej było to by jej umiejętności medyczne wcale się nie przydały na tej misji, choć wiedziała, że jest to głupia myśl i bez strat nigdy się nie obędzie. - Więc jak jest to kryjówka w górach to czy jest możliwość, że to oni zagonią nas w pułapkę? - Flare zwróciła uwagę na "organizatorkę". - To jest wszystko co wiesz o ich miejscu ukrycia?
 14. eragon333

  17.685
×
×
 • Create New...