Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Kusarz

Brony
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

2 Followers

About Kusarz

 • Rank
  We are the Harbinger.

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Podkarpacie
 • Zainteresowania
  WAR!!!
 • Ulubiona postać
  Space Marine, Master Chief, Shepard Commandor, Prime, Megatron, Geralt z Rivii,

Recent Profile Visitors

691 profile views
 1. Obrazek tytułowy: https://drive.google.com/file/d/0B_N5eKMXSoYfNzdIcXVuZEx5bjQ/edit?usp=sharing UWAGA!!! Zawiera sporą ilość randomu i śladowe ilości orzechów arachidowych. Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skontaktuj się z psychologiem lub farmaceutą, gdyż każdy tekst niewłaściwie stosowany może szkodzić zdrowiu twojemu oraz bliskich w twoim otoczeniu. Czytasz na własną odpowiedzialność. Link: https://docs.google.com/document/d/1-n2mJQqKSD9-3KI9VfREGNZOo0DClKOpXQ6GZdxLEBg/edit?usp=sharing
 2. Można czytać bez strachu. Prolog i tak nic nie wnosił, tylko niepotrzebnie gmatwał. Dlatego poszedł do przeróbki.
 3. Jakby nie patrzeć wyboru zbyt wielkiego nie ma nasza czarodziejka, a do tego łóżka w Equestrii są nieprzystosowane dla ludzi ;p A upiększacze zostawiła w torebce, nie była przygotowana na przeniesienie się do świata kolorowych kucyków
 4. Powiedzieć nie mogę. Ale mogę napisać Yagern jest oparty ogólnie na krasnoludach, głównie tych z wiedźmina (szczególnie Yarpen Zigrin z gry komputerowej), ale też mam zamiar pokazać jego drugą stronę związaną z pewną postacią z Ogniem i Mieczem (z racji że do tego jeszcze daleko, nie będę mówił do jakiej). Whisle miała być trochę inna, ale wyszła mi typowa czarodziejka z wiedźmina (tylko bez ciągłego spiskowania). Jeśli chodzi o Zecorę to wampir Regis był "podstawką". Aadrin na początku miał być odpowiednikiem Legolasa, ale potem sprawiłem że zbyt zdziecinniał (co wg. mnie wyszło nawet fajniej). Jeśli chodzi o Kratosa to na niczym się nie wzorowałem, bo do końca nie wiedziałem jaki ma być. A tak z ciekawostek to na samym początku miałem jeszcze przygotowane dwie postacie, które ostatecznie usunąłem. Pierwszą był zabójca Cahir (wzorowany na assasynach), a drugą bezimienny wojownik, który przeniósł się do Equestri kilka lat temu i przez ten czas nauczył się walczyć z tutejszymi potworami (wzorowany na postaci wiedźmina, a jakże). Do tego wiele postaci jeszcze się ukaże w przyszłości, mam też zamiar rozpisać poszczególnych przywódców, szczególnie Ganstla i Ardawakana Dwunastego (jeszcze się nie pojawił, ale powiem tylko że będzie po stronie diamentowych psów).
 5. OCty są różne. Niektóre całkiem wymyślone, niektóre bezczelnie zerżnięte, ale większość oparta na już istniejących postaciach (niekoniecznie z MLP). Po prostu niektóre nazwy są chwytające i wpadające w ucho i szkoda żeby się "marnowały"
 6. Aktualizacja. Od razu ostrzegam że rozdział jest chaotyczny i ma błędy. Nie wiem kiedy będzie następny bo musze kilka spraw przemyśleć i ułożyć, żeby nie było tak jak z tym rozdziałem, nad którym męczyłem się niemiłosiernie. Do tego możliwe że będę w nim coś zmieniał, ale o tym w razie czego poinformuję w osobnym poście.
 7. Aktualizacja. Rozdział siódmy gotowy. Część druga wyjdzie pod koniec miesiąca (przy odrobinie szczęścia i chęci).
 8. Aktualizacja. Rozdział szósty gotowy. Tradycyjnie ostrzegam przed błędami, głównie interpunkcyjnymi. Ze szczególnymi pozdrowieniami dla tych którym kończą się wakacje. Popijając wieczorkami zimne piwko łączę się razem z wami w bólu
 9. Kusarz

  Jeśli chodzi o Transformers Prime to każda postać jest świetna, i tak na prawdę ciężko wyróżnić jedną najlepszą. Szczególnie że prawie każda postać ma swój odcinek po którym jej akcje wzrastają ;p. Ja zresztą uważam że Transformers Prime to najbardziej epicki serial z Transformerami. Jedyne czego mi szkoda to że finał trzeciego sezonu był jednoodcinkowy. Później są Beast Wars, bo też wymiatają, szczególnie że to bajka mojego dzieciństwa (czyli że nowa to ona nie jest). Szczególnie od drugiego sezonu gdzie akcja mocno się rozkręca, za sprawą pewnego wydarzenia. A z filmów jedynka najlepsza, bo potem to już takie odcinanie kuponów (co nie zmienia faktu że na czwórkę na pewno się wybiorę). Z gier przeszedłem wojnę o cybertron i uważam że fajnie zrobiona geneza tego wszystkiego. A przy okazji. Jakby ktoś chciał pliki do wojny o cybertron z oryginalną (angielską) ścieżką dźwiękową, to niech pisze. Bo z polskim dubbingiem to się popłakać można.
 10. Aktualizacja. Rozdział piąty gotowy. Kolejny pewnie pod koniec miesiąca.
 11. Aktualizacja. Rozdział czwarty gotowy, tylko nie zdążyłem całego poprawić. Mogą być błędy. Rozdział V w przygotowaniu.
 12. Poprawione. Pierwszy raz korzystam z dysku google i jeszcze nie za bardzo go ogarniam, więc jak coś to pisać.
 13. Nazwa jest bardziej robocza, bo nie mogłem wymyślić nic ciekawszego. Jedyny tytuł który mi pasował już jest zajęty. Jeśli zobaczycie jakieś błędy lub niedomówienia, albo macie pomysły dotyczące zmiany czegoś piszcie w komentarzach, albowiem mam zamiar wydać poprawioną edycję. O czym jest fanfic? Zdradzę tylko że o dosyć nietypowej grupie towarzyszy. A reszta wyjaśni się do 5-6 rozdziału. Albo później. Prolog Rozdział I Rozdział II Rozdział III Rozdział IV Rozdział V Rozdział VI Rozdział VII Rozdział VIII W ramach promocji u Victusa! Link do tematu na FGE gratis.
×
×
 • Create New...