Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Iluzja

Brony
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

1 Follower

About Iluzja

 • Rank
  Źrebaczek

Kontakt

 • Skype
  ilyz.mekra

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Equestria! A niby gdzie?
 • Zainteresowania
  Muzyka (nie chce mi się wymieniać)
 • Ulubiona postać
  Big Mac
 1. Iluzja

  Spokojnie. Czasu mamy sporo, bo to od was zależy czy projekt ruszy. Jak na razie dostałam tylko dwa zgłoszenia, co mnie smuci, bo liczyłam na trochę większy odzew. Cóż, mówi się trudno. Co do sprzętu, jak napisałam wyżej, dobrze by było, ale nie jest niezbędny dobry. Ważne, żeby było cię w miarę słychać :3 I, jeśli mogę prosić, nie nagrywajcie jakichś strasznie trudnych piosenek, bo śpiewanie w a cappella nie polega na zaje****j solówce, ale na współpracy. Zatem, jeśli możecie nagrywajcie w miarę proste piosenki np. Pink Fluffly Unikorn Dancing on Rainbow.
 2. Cześć! Z tej strony Iluzja, która pojawia się na forum równie rzadko jak wskazuje na to jej nick No więc jakiś czas temu wpadłam na pomysł stworzenia grupy bronies/pegasis, która śpiewałaby i tworzyła utwory a-capella. Niektórzy z was pewnie nie wiedzą co to za rodzaj muzyki. No więc jest to muzyka tworzona tylko ludzkim głosem, jednak nie mylcie tego z beatboxem, ponieważ beatbox ma na celu naśladowanie instrumentów perkusyjnych (najczęściej),a a-capella nie. Dla ciekawych daję link do mojego ulubionego utworu: http://www.youtube.com/watch?v=CMNDdnYOjWw A tu trochę ,,ciekawszy utwór" http://www.youtube.com/watch?v=78qEBIKXJqQ Otóż mam zamiar zrealizować ten projekt. Zatem jedyne czego mi potrzeba to wy i wasze głosy. Potrzebuję dobrych wokali, najlepiej z doświadczeniem, które będą miały chęci i może trochę cierpliwości. Każdy kto chciałby wziąć udział w czymś takim niech śle swoje zgłoszenie na mój mail: [email protected] i nagra siebie jak śpiewa coś. Mile widziane mikrofony pojemnościowe, które nadają się do takich rzeczy, ale jeśli będzie was dobrze słychać przez jakieś inne i uznam, że jest okej, to nie ma sprawy. Wybiorę około 19 osób, ponieważ chcę mieć grupę dwudziestu, a muszę wejść jeszcze ja Wszystko zależy od was, bo jeśli zgłosi się mało osób to nie będę miała nawet możliwości. Jeśli natomiast zgłosi się mnóstwo osób, ale ze słabymi głosami czy słuchem, to po prostu obniżę progi i będziemy ćwiczyć. Żeby nie było, nawet jeśli macie świetne głosy, to i tak będziemy razem ćwiczyć co najmniej raz w tygodniu dwie godziny. Podkreślam co najmniej, bo pewnie będzie tego więcej. Jeśli chodzi o to kto mnie sprawdzi... cóż, nikt mnie nie sprawdzi. Co najwyżej wy, kiedy się dostaniecie. Jednak sądzę, że te kilka dyplomów ze śpiewu, recytatorstwa, chodzenie na lekcje śpiewu i szkoła muzyczna zrobiły swoje i was nie zawiodę. Tak więc chwytajcie za mikrofony i śpiewajcie, a prawodopodobnie niedługo ruszymy z projektem. To tyle z mojej strony. Pytanie lepiej ślijcie na maila, bo na forum rzadko zaglądam. Ciao! PS. jeśli wrzuciłam temat nie tam gdzie trzeba, przepraszam, ale niezbyt ogarniam to forum, a SB mi nie działa.
 3. Czy będziecie mieli jakąś oficjalną stronę WWW, czy będziecie tutaj? Echo Ponyville miało swoją stronę, ale to był chyba lekki niewypał. Jestem ciekawa jak to będzie wyglądać.
 4. Iluzja

  Hej, czytałam to opowiadanie! Podoba mi się. Te nazwy książek to chyba specjalnie przekręciłeś xD. I jakoś nie chce mi się wierzyć, że taki ekscentryk i ,,macho" czyta dzieci z Bulerbyn. Choć widziałam wiele, więc mogę się mylić. Ile masz lat? Lubisz podróże?
 5. Iluzja

  Cześć! Miło cię poznać. Jaką konkretnie lubisz literaturę? Może dasz coś ze swojej twórczosci? Jakiej słuchasz muzyki?
 6. Iluzja

  Wiesz, zawsze możesz wrzucić nq YT i ustawić ,,prywatny". W ten sposób będzie go mogło odtwarzać tylko ci, którym dasz link. (od razu się zgłaszam xP)
 7. Iluzja

  Funduby są częste. I każdy korzysta z Audacity.
 8. Iluzja

  Chciałabym się was zapytać co myślicie na temat fundubów. Dlaczego są tworzone? W jaki sposób się je robi? Dlaczego są tak popularne? Moim zdaniem powstają i będą powstawać z kilku powodów. Po pierwsze, dlatego, że ludzie, oglądając odcinki, sami starają się naśladować głosy aktorów i aktorek - tych drugich jest zdecydowana większość, dlatego tworzą je zwyle Pegasis. Do drugie, z nudy Tak, takie jest moje zdanie. Po trzecie, robienie fundubów daje pewną satysfakcję. Tworząc je, ludzie czują, że COŚ robią dla fandomu. Oczywiście w chwili obecnej jest ich już tak dużo, że jeden w tę czy drugą stronę nie robi wielkiej różnicy. No... Wygadałam się Zapraszam do dyskusji.
 9. Iluzja

  Tak, trollingiem. No i aktorstwem. Poza tym ponoć ładnie śpiewam. Basem. xD
 10. Iluzja

  Dokończ to epicko zaczynające się zdanie! Gdybym była administratorem tego forum to miałabym dostęp do fajnych, ukrytych działów.
 11. Iluzja

  Yow. Jestem Iluzja - nie, wcale się tego nie domyśliliście. Co mogę powiedzieć o sobie... lubię Poniacze, lubię gadać... Jestem Pegasis, choć czasem lubię nabierać ludzi, że jestem Bronies. To chyba związane z moją naturą, bo lubię aktorstwo. Lubię udawać, że umiem różne rzeczy, na przykład matematykę albo fizykę. Słucham muzyki prawie cały czas, choć cisza też jest mi bardzo potrzebna. Jeśli ktoś mnie polubił to niech wie, że nie posiadam Skype, GG ani FB xD. Nie potrzebuję ich. Jak macie jakieś pytania to piszcie.
×
×
 • Create New...