EmoTacoZ

Brony
 • Content count

  422
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Neutral

6 Followers

About EmoTacoZ

 • Rank
  Banana Terracota Pie
 • Birthday 06/17/1998

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 1. nikt nigdy nie udowodnił naukowo, że homoseksualizm to choroba psychiczna, a więc Twój argument jest inwalidą. Środowisko LGBT, które walczy o swoje prawa ma po prostu dosyć bycia uciśnionym, ale według mnie też zaczynają siać nienawiść i sam to potępiam, ale postarajmy się ich zrozumieć - od lat są traktowani jak podludzie. W końcu próbują się buntować, może robią to w zły sposób, ale coś próbują w ten sposób zrobić. Gdyby kobiety nie walczyły o swoje prawa nadal by ich nie miały. Tylko też sprawa z kobietami jest inna, bo one robiły to o wiele lepiej i według mnie LGBT powinno brać z nich przykład.
 2. Co do tego "g jako te wystrojone..." pewnie chodzi Ci o drag queen, którzy w 90% przypadków są hetero. Polecam o nich poczytać. Co do transów - polecam poczytać o gender i o płci biologicznej/psychicznej/społeczno-kulturowej. To nie jest jakieś majstrowanie przy płci typu widzimisię. Błagam, nie nazywaj człowieka "to" już lepiej nazwij ją pedałem, ale nie zniżaj do poziomu rzeczy, bo to chore. Co do tej "normalności". Kto w ogóle ustala jakiekolwiek progi normalności? Dlaczego akurat to co robi większość jest nazywane "normą"? Wg. mnie "norma" to idiotyczne słowo, bo dla pedofila normą może być gwałcenie małych dzieci.
 3. Niby prawidłowa postawa, ale nie można mieć wyrąbane na wszystko, trzeba mieć też jakieś swoje zdanie. Jakoś się ustosunkować chociaż.
 4. aha czyli popierasz mordowanie innych za to, że są innej orientacji niż Ty. Bardzo logiczne i człowiecze, powołałbym się na pewnego pana z przeszłości, który nie lubił żydów, ale jest niepisana zasada w internecie, że jeśli ktoś używa go jako przykład w dyskusji to automatycznie przegrywa, wiec sobie odpuszczę. Napiszę tylko, że takie teksty i ta ogólna nienawiść to dla mnie barbarzyństwo. Co do tego pierwszego rozumiem, że chodzi o parady równości. Wg. mnie to jest jeden wielki niewypał i ma to odwrotny skutek niż zamierzało, ale z drugiej strony są o wiele gorsze i wręcz bestialskie parady, których nikt (no może znajdą się osoby z rozumem) nie neguje. Chociażby marsz niepodległościowy czy jakieś śmieszne procesje mszalne.
 5. rozwiń: chodzi Ci o transseksualistów, tak? Czy o utożsamianie gimbusów w rurkach z gejami? Bo pierwotnie pedał to obraza geja i na gejów się tak mówiło od zawsze, ale teraz jest modnie obrażać też hetero, którzy "wyglądają" jak geje, co jest dla mnie głupie, no ale cóż - jeśli ktoś lubi oceniać kogoś po wyglądzie czy posturze to jego prywatna sprawa, dla mnie debilizm i buractwo. na całe LGBT, czy też np. "nie tolerujesz" "pedałów i dziwaków"?
 6. Krótko i na temat: co sądzicie o tym środowisku, jesteście za czy przeciw, jeśli przeciw to dlaczego itd. Liczę na dobrą dyskusję. Moje zdanie wyjdzie w praniu, jak będę odpowiadał na Wasze posty. Możemy przy okazji zahaczyć o ostatniej akcji z Rafalalą, jeśli ktoś o niej nie słyszał to odsyłam do googluw. <Zasiadł sobie wygodnie w kącie, trzymając karabin snajperski, ładowany amunicją typu Warn Hammer i Ban Hammer i z uśmiechem spojrzał po uczestnikach dyskusji> A niech no któryś przegnie w którąkolwiek stronę... Dookoła siedzi też Inkwizycja. Incognito... Chyba. Jak nie ja, to oni naprawią. Tematu nie zamknę.
 7. No ale ja próbuję cały czas rozmawiać o muzyce tylko Wy offtopujecie z tymi swoimi żalami xD Zapytałem co sądzisz o erasure.
 8. Użytkownik Bonnet zna się na muzyce, polecam go. SYNTH POP FOR EVER

  1. Show previous comments  6 more
  2. EmoTacoZ

   EmoTacoZ

   nadal 2/10 xD try harder

  3. Talar

   Talar

   Dobra, ostatnia rzecz, bo do betonowych bloków ciężko dochodzą informacje. Lepiej uważaj z takim zachowaniem, zwłaszcza, jeśli jest zachowujesz się tak w realu, gdyż istnieje duża szansa, że ktoś w tym czasie rozsmarował by Cię na ścianie.

  4. EmoTacoZ
 9. Dobry zespół w swoim gatunku lecz nie najlepszy oraz hejtowany bo mainstreamowy i słuchają go ludzie, którzy nie znają innych zespołów. Niczym nie zabłysnąłeś. Co sądzisz o Erasure? Czy uważasz, że supergrass to jednostrzałowcy? (naprawdę mam w Tobie nadzieję i liczę na dyskusję, bo sam widzisz co tu się dzieje :( )
 10. O ten pan do góry jest ogarnięty i nie słucha syfu, stwierdzam po jednym poście. Zajrzałem w jego profil, daje okejke. Ty z bulem dupska i anime w avatarze ucz się od niego co to jest muzyka.
 11. Ale ja cały czas czekam, aż ci których "obraziłem (jak ty to nazwałeś) odpiszą mi i uzasadnią, dlaczego ich zespoły nie są syfem, ale jak na razie nie mogę się doczekać XD Ja stwierdzam, że jest syfem, ktoś próbuje mi wmówić czy też uzasadnić, że nie i dyskusja się toczy, a wy tylko umiecie biadolić i płakać, że was obrażam i że o gustach się nie dyskutuje XD Dawaj jakiś zespół, który słuchasz, powiem ci dlaczego jest słaby jeśli tak bardzo cię to interesuje xD Chyba, że mnie zaskoczysz i będzie dobry.
 12. No caly czas czekam na dyskusję, ale nikt tutaj nie umie dyskutować ani bronić swoich racji xD jaka obraza? stwierdziłem tylko, że większość słucha tu syfu i to prawda, nie obraza XD
 13. Ale ty nie masz żadnych argumentów więc racja - ja was tylko obrażam xD pewnie sam słuchasz syfu i nie masz nic, co mogłoby bronić ten syf xD cały czas czekam na dyskusję, ale nikt tu nie ma lepszego argumentu prócz "O GUSTACH SIE NIE DYSKUTUJE;//" XD
 14. To chyba nie rozumiesz mojego rozumowania bo jesteś za głupi na nie i nie umiesz czytać ze zrozumieniem xD Jeśli nie znasz się na muzyce i twoim jedynym argumentem jest "o gustach się nie dyskutuje" to jesteś ograniczony i nie umiesz się wysłowić xD
 15. Co mnie to obchodzi, o gustach się dyskutuje, niektórzy mają gorszy niektórzy lepszy, to jak z wyczuciem mody. Niektórzy ubierają się jak wieśniaki i mam im tego nie mówić, żeby przypadkiem ich nie obrazić? xD błagam