Jump to content

EmoTacoZ

Brony
 • Posts

  420
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by EmoTacoZ

 1. No ale ja próbuję cały czas rozmawiać o muzyce tylko Wy offtopujecie z tymi swoimi żalami xD Zapytałem co sądzisz o erasure.
 2. Użytkownik Bonnet zna się na muzyce, polecam go. SYNTH POP FOR EVER

  1. Show previous comments  6 more
  2. EmoTacoZ

   EmoTacoZ

   nadal 2/10 xD try harder

  3. Talar

   Talar

   Dobra, ostatnia rzecz, bo do betonowych bloków ciężko dochodzą informacje. Lepiej uważaj z takim zachowaniem, zwłaszcza, jeśli jest zachowujesz się tak w realu, gdyż istnieje duża szansa, że ktoś w tym czasie rozsmarował by Cię na ścianie.

  4. EmoTacoZ
 3. Dobry zespół w swoim gatunku lecz nie najlepszy oraz hejtowany bo mainstreamowy i słuchają go ludzie, którzy nie znają innych zespołów. Niczym nie zabłysnąłeś. Co sądzisz o Erasure? Czy uważasz, że supergrass to jednostrzałowcy? (naprawdę mam w Tobie nadzieję i liczę na dyskusję, bo sam widzisz co tu się dzieje :( )
 4. O ten pan do góry jest ogarnięty i nie słucha syfu, stwierdzam po jednym poście. Zajrzałem w jego profil, daje okejke. Ty z bulem dupska i anime w avatarze ucz się od niego co to jest muzyka.
 5. Ale ja cały czas czekam, aż ci których "obraziłem (jak ty to nazwałeś) odpiszą mi i uzasadnią, dlaczego ich zespoły nie są syfem, ale jak na razie nie mogę się doczekać XD Ja stwierdzam, że jest syfem, ktoś próbuje mi wmówić czy też uzasadnić, że nie i dyskusja się toczy, a wy tylko umiecie biadolić i płakać, że was obrażam i że o gustach się nie dyskutuje XD Dawaj jakiś zespół, który słuchasz, powiem ci dlaczego jest słaby jeśli tak bardzo cię to interesuje xD Chyba, że mnie zaskoczysz i będzie dobry.
 6. No caly czas czekam na dyskusję, ale nikt tutaj nie umie dyskutować ani bronić swoich racji xD jaka obraza? stwierdziłem tylko, że większość słucha tu syfu i to prawda, nie obraza XD
 7. Ale ty nie masz żadnych argumentów więc racja - ja was tylko obrażam xD pewnie sam słuchasz syfu i nie masz nic, co mogłoby bronić ten syf xD cały czas czekam na dyskusję, ale nikt tu nie ma lepszego argumentu prócz "O GUSTACH SIE NIE DYSKUTUJE;//" XD
 8. To chyba nie rozumiesz mojego rozumowania bo jesteś za głupi na nie i nie umiesz czytać ze zrozumieniem xD Jeśli nie znasz się na muzyce i twoim jedynym argumentem jest "o gustach się nie dyskutuje" to jesteś ograniczony i nie umiesz się wysłowić xD
 9. Co mnie to obchodzi, o gustach się dyskutuje, niektórzy mają gorszy niektórzy lepszy, to jak z wyczuciem mody. Niektórzy ubierają się jak wieśniaki i mam im tego nie mówić, żeby przypadkiem ich nie obrazić? xD błagam
 10. EmoTacoZ

  Wasze przejścia map

  Nie gówno prawda tylko takie są fakty, nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale obrazki w tle przeszkadzają i przyciemniając je gra się (chociaż minimalnie) lepiej.
 11. zapraszam do działu muzyka, bo się nudzę.

  1. bobule

   bobule

   emoś żyje xD

  2. EmoTacoZ

   EmoTacoZ

   no i sie nudzi

 12. EmoTacoZ

  Wasze przejścia map

  Koniecznie, bo jak chcesz być dobry to grasz na przyciemnionym na maksa.
 13. EmoTacoZ

  Yaoi & Yuri

  Tylko problem w tym, że nie widziałem dobrej chińskiej baki z tego gatunku, dlatego uogólniam, że cały gatunek to kupa XD
 14. EmoTacoZ

  Yaoi & Yuri

  Ej ludziska, ale ja ogladam chińskie bajki i widziałem jakieś yaoi i yuri, nie myślcie, że wypowiadam się i nie mam pojęcia o tym XD
 15. EmoTacoZ

  Styl gry - osu!

  mam tablet wacom bamboo jakiś tam nie wiem, gram alternatingiem.
 16. EmoTacoZ

  Wasze przejścia map

  ej pr0sy tylko wy wiecie, że gra się na "black screenie", a nie z tymi durnymi obrazkami? xD Tak jak tutaj: jakiś staroć, nie chce mi się nic nagrywać od dłuższego czasu.
 17. Czekam na darmową wersję, nie będę płacił 13 euro za wczesny dostęp.
 18. EmoTacoZ

  Yaoi & Yuri

  Chodziło mi bardziej o względy moralne itd. Przecież raz, że te bajki są słabe, to dwa, że są o gejach/lesbijkach (do których nic nie mam, ale oglądać anime o nich to rzenua)
 19. EmoTacoZ

  K-On!

  Nie chce mi się czytać co tam pisaliście, ale K-ON! to najlepszy przykład dobrego slice of life i propsuje ten tytuł od zawsze.
 20. EmoTacoZ

  Last.fm

  http://www.lastfm.pl/group/The+Dumplings Moja grupa, niedawno co powstała, poświęcona świetnie rozwijającemu się, młodemu zespołowi z Polski "The Dumplings". Mają świetlaną przyszłość. A mojego lasta zobaczycie w założycielach. Jeśli ktoś byłby zainteresowany zapraszam do dołączania, przykładowe piosenki są na forum w temacie powitalnym.
 21. Od zawsze 4w3, robię ten test od 4 lat co roku.
 22. EmoTacoZ

  Yaoi & Yuri

  Jak można oglądać te zboczeństwa
 23. Jak zwykle przejrzałem parę stron i samo bagno, a więc macie, może ktoś mądrzejszy skorzysta: knower uffie young wonder stevie wonder the dumplings hot hot heat perseus IAMX david bowie the get up kids crystal castles snowmine kasabian white lies the vaccines radiohead blur johhny cash marillon oasis svans the smiths the killers my bloody valentine the xx placebo To tylko garstka wypisana z pamięci, kompletnie randomowe zespoły i randomowe gatunku, jakieś electro jest, shoegazze, rock, emo, pop
 24. z paru ostatnich stron tylko ten pan reprezentuje cokolwiek, reszta słucha gówna, syfu i bagna poziomu -1. Gratulacje dla tego pana, daje okejke, reszta może schować się w jego cieniu ze swoimi beznadziejnymi wykonawcami.
 25. Z tym avatarem chodzi mi o to, że redaktor musi mieć zdolności i predyspozycję do pisania, tak samo avatar również musi umieć i chcieć pisać opowiadania, zabawy, sesje rpg. Jeśli ktoś źle się w tym czuję nie powinien być avatarem.
×
×
 • Create New...