Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Leonidas

Brony
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

1 Follower

About Leonidas

 • Rank
  Źrebaczek

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Ulubiona postać
  Octavia Melody, Twilight

Recent Profile Visitors

780 profile views
 1. Leonidas

  Jemu chyba chodziło o rodzaj, a nie rozmiar. Times New Roman, 14
 2. Leonidas

  Argh, zacznijmy od nowa, bo przypadkowo cofnąłem stronę ._. . SPOILERY! Raz - beznadziejny wygląd opowiadania. Powinieneś zmniejszyć i zmienić czcionkę, dorobić akapity, odstępy oraz poprawić błędy stylistyczne - w wielu miejscach brakuje słowa, tudzież jest ono ucięte + literówki. Dwa - fabuła. Cóż, moim zdaniem jak na pierwszy fanfic postawiłeś sobie poprzeczkę dość wysoko, ale nie mi to oceniać. Fabuła jest w porządku, chociaż wykonanie mogłoby być lepsze. Za dużo dialogów, za mało opisów. Powinieneś w szczególności skupić się na opisywaniu emocji bohaterów. Trzy - moim zdaniem powinieneś nieco spowolnić czas akcji i nieco bardziej rozpisać zachowanie RD w czasie po dowiedzeniu się o ciąży, a przed dniem, w którym planowała popełnić samobójstwo. Na przykład jak się czuła, co robiła, jak o sobie myślała. Finalnie, fanfic ma sobie wiele do życzenia, jednak na pierwszy raz nie jest taki zły (a propos, przypomniało mi się jakieś stare opowiadanie "Czarny pegaz" czy jakoś tak xD), jednakże ani trochę nie zasmuca czytelnika. W każdym razie, jak już mówiłem, popracuj trochę nad opisami, a wszystko będzie dużo lepsze.
 3. Ostatni rozdział trochę za krótki moim zdaniem, ale oprócz tego cały fanfic mi się podoba. Czekam na więcej.
 4. E tam, jak go banuje co mecz to w ogóle ten kucyk nie ma szans zagrać na Summoner's Rift. @Topic:
 5. Zbyt chaotyczne, akcja rozwija się zbyt szybko, pomysł dość mało oryginalny... 1/5, to moja ocena.
 6. Leonidas

  Jedynka z jakimś kucem.
 7. Szczerze, wybacz, ale rozdział dupy nie urywa ;/ . Spodziewałem się czegoś więcej po prologu. I tak, jak napisał up: Luna śpi?
 8. Mam dostęp do rozdziałów I-VI, które właśnie czytam ^^. Czuję się trochę jak jakiś hacker, który wykradł tajne dane kontrwywiadowcze.
 9. Po co usuwasz rozdziały tutaj, skoro fanfik jest jeszcze na fge?
 10. Leonidas

  Grałem dawno temu, jednakże koło dwóch tygodni temu już mi się znudziła. Mam większość bohaterów, 32lvl, koło ~1150 elo (rekord: ~2250). Nick w grze: x.Endelo, gdyby ktoś nie wierzył. Główna talia - Twierdza, konkretnie Kelthor 5-1-1. Szczerze, gra jest bardzo fajna, ale po dłuższym czasie zaczyna się nudzić. Szczególnie, gdy masz już tyle kart, że po otwarciu 20 paczek z kartami zyskujesz jedynie 1-2 dobre karty, a reszta to useless sh t.
 11. Leonidas

  My Little Twinkie autorstwa Verarda Nightmare
 12. Leonidas

  A czy można zrobić recenzję/przegląd np. kilku wybranych fanficów? Gdzieś już czytałem w Brohoofie recenzję całej serii Past Sins, ale chciałbym się spytać, czy coś takiego wypali.
 13. Leonidas

  Serio? A ja myślałem, że będę pierwszy :c . A tak poza tym, imo to nie jest żaden spoiler, tylko data wydania sezonu IV.
×
×
 • Create New...