Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

MannequinGesture

Brony
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

4 Followers

About MannequinGesture

 • Rank
  Nieoficjalny avatar Nurse Redheart
 • Birthday 11/23/1999

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Zainteresowania
  Modeling, rysowanie, pisanie, kucyki <3, derpowanie, (Belluś powoli zaczyna wciągać mnie...w wir uwielbienia do kolei) kolej, czytanie, medycyna, motoryzacja (tak...jestem fanką TopGear, ale...wciąż jeszcze nie ogarniam tych serii i marek xD)
 • Ulubiona postać
  Wielką sympatią darzę...wiele postaci. Wśród grona Księżniczek najbardziej cenię...Twilight Sparkle i...Lunę. Twilight lubi naukę...i książki, czyli to, co ja. Lunę lubię, gdyż...jest Księżniczką Nocy, a ja...jastem nocnym markiem. Z postaci pobocznych...<3 Derpy. Jednak mam dwie klacze...., które szczególnie doceniam. To...Fluttershy i Rarity. Fluttershy jest jak...ja. Nieśmiała...oraz dobra. A jeśli...chodzi o Rarity to...dzięki niej mam ogromne zamiłowanie do mody i projektowania. A tak poza Equestrią to... Na forum jest taka osoba...takie dwie...Bellamina i Melody. Ta pierwsza zaproponowała mi to forum...pomogła w ignorowaniu uszczypliwych komentarzy...na temat kucyków autorstwa ludzi ze szkoły. Melody zaś...pomagała
  mi z decyzją...podawała mnóstwo argumentów...dlaczego mogłabym...chociaż spróbować...i mamy w tym samym dniu urodziny...Poza tym...obie są moimi BFF. Ale właściwie to...Bellaminę powinnam umieścić w...kategorii `Ulubiony użytkownik` xD.

Recent Profile Visitors

960 profile views
 1. MannequinGesture

  Dwie ważne sprawy: 1. Odpowiem na pytania, gdy będzie ich nieco więcej, albo po prostu kiedy przez dłuższy czas nikt nie odpowie. 2. Jak napisałam w statusie, nie będzie mnie przez parę dni, więc w ciągu przynajmniej tygodnia nie oczekujcie odpowiedzi.
 2. Przez parę dni może mnie nie być, choć co jakiś czas będę zaglądać ._.

 3. MannequinGesture

  Umm...Myślę, że po paru poprawkach wiersz się nada...Ma 111 wyrazów...a skoro nie ma limitu słów to myślę, że się przyjmie ^.^ . Może nie jest strasznie długi, ale nie mam ostatnio za wiele czasu. Myślę, iż za niedługo to się poprawi, ale na pewno nie do 15 października...Umm...Więc taki wiersz chyba wystarczy: Przepraszam, jeśli wciąż nie jest dobrze .
 4. MannequinGesture

  Umm...Ale chyba nie musi mieć 300, prawda ? Myślałam, że 300 słów to tylko limit...czyli najwyżej do tej ilości słow...Um...Czy będę musiała napisać to od nowa, albo przedłużyć?
 5. MannequinGesture

  Umm...Czy ja też mogłabym zgłosić swój udział?
 6. MannequinGesture

  Umm...W takim razie się zgłaszam
 7. MannequinGesture

  Umm...Rozumiem, że temat dowolny? (Umm...pomijając fakt, że to ma być związane z mlp)
 8. MannequinGesture

  Umm..Też mogłabym się zgłosić? Jasne! ^^ ~Discors
 9. MannequinGesture

  Witam Cię, Szariku! 1. Hmm...lubię wiele kolorów, ale do moich ulubionych kolorów chyba zaliczę...biały. Tak, z tym kolorem najczęściej spotykam się w pracy. W końcu, szpital jest prawie cały biały. 2. Uwielbiam muffinki i babeczki popijając je kawą. Może kawa nie jest potrawą, ale codziennie w pracy ją piję. 3. Nie mam czasu na zwierzątko. Prawie cały czas jestem w szpitalu. 4. Znam przynajmniej większość kucyków mieszkających w Ponyville, szczególnie, kiedy często trafiają do naszego szpitala. Tak, znam Roseluck. Parę razy była w naszym szpitalu. 5. Chciałabym zwiedzić Canterlot i mieć przyjemność poznać Księżniczki. To byłoby takie wspaniałe! 6. Tak, często Ditzy Doo przysyła mi je pocztą, chociaż nie wiem dlaczego. Ale mimo to są przepyszne! 7. Kocham! Jest taka ekscytująca! 8. Owszem, mane 6 bardzo pomagało mi ostatnimi czasy, przeważnie Twilight Sparkle. 1. Tak, jest to jeden z częstszych przypadków, zwłaszcza u dzieci. Musimy pilnować, żeby wtedy Pinkie im nie dawała tzw."koszyka pocieszenia" z babeczkami. 1. Kiedy Rainbow Dash miała u nas złamane skrzydło i leżała w szpitalu, w tym samym czasie leczyliśmy szczekającego kucyka. Mieliśmy naprawdę duży problem, bo klacz zachowywała się jak pies i nie potrafiła nawet powiedzieć jak ma na imię. Była bardzo dziwnym kucykiem. Miała bardziej rozwinięty słuch, węch i wzrok, ale psychikę całkiem zaburzoną. Nie wiedzieliśmy, co z nim zrobić. I dotąd nawet nie wiemy. Wysłaliśmy ją do psychiatryka w Manehattanie. 2. Do strzykawek, owszem, mam. Ale na pewno nie pozwolę, żeby je ktoś nieupoważniony skonfiskował. Chociaż... 3. Tak, ale tylko w tzw. "cydrowym okresie". Oczywiście, cydr nie ma alkoholu, ale niektórzy lubią kombinować. Łączą cydr z alkoholem. Tylko raz próbowałam, żeby sprawdzić, co tych pacjentów ciągnie do tego "cydru alkoholowego". Okazuje się, że jest nawet smaczniejsze od normalnego cydru! Ale i tak nie radzę próbować. Już po pierwszym łyku miałam nudności.
 10. MannequinGesture

  Również Cię witam! 1. Tak! To wspaniałe zajęcie. Wiele kucyków trafia do naszego szpitala, którymi trzeba się troskliwie opiekować. Każdemu trzeba czego innego, żeby wyzdrowiał. Dla mnie nie ma nic ciekawszego od tej pracy. Tyle przypadków do wyleczenia... 2. Owszem, opieka nad dziećmi to jedno z moich głównych obowiązków. A często sama muszę pracować, wiëc owszem, pracy jest mnóstwo. 3. Znam Pinkie bardzo dobrze. Nie jest mile widziana podczas mjej pracy, ale mimo to naprawde dobrze się dogadujemy. 4. Chciałabym. Jestem pielęgniarką, nie lekarzem. Jedyne, co mogę zrobić z tym środkiem, to podać go lekarzowi, podczas operacji. 5. Nienawidzę cierpienia, zwłaszcza wśród dzieci. __________________ Umm...Przepraszam, że to tak długo trwa. Nie mam zbyt wiele czasu, więc na resztę pytań odpowiem dziś po południu.
 11. MannequinGesture

  Um...Witam wszystkich! Chciałabym Was zapoznać z moją nową przyjaciółką - Pielęgniarką Redheart! - Witam! Z wielką chęcią odpowiem Wam na wszystkie pytania. Umm...Tak, pielęgniarka na pewno powie Wam wszystko, co chcecie wiedzieć! Ale pamiętajcie, że cierpliwość szybko jej się kończy, więc powtarzane pytania, albo takie, które ją urażą, mogą się skończyć czymś takim: Więc zadawajcie pytania, a nasza Redheart na pewno odpowie!
 12. Umm...Czasem czuję się jak babeczka...Taka krucha...Tak łatwo ją zjeść...Tak szybko może zniknąć...

 13. MannequinGesture

  Umm...Ja bardzo cenię Fluttershy za...wszystko. Za jej dobroć i miłość do wszystkich zwierzątek. Jej natura i sposób bycia bardzo mi się podoba. Mimo delikatności i nieśmiałości potrafi przezwyciężyć strach i wszystko inne, co stanowi "barierę" do celu, aby pomóc pupilowi, czy jakiemuś kucykowi. Uwielbiam jej słodkość i czułość. Fluttershy to bez dwóch zdań najsłodszy, najlepszy (pod względem jej dobroci przede wszystkim) i najbardziej wyjątkowy kucyk, jaki stąpał po Equestrii.
 14. MannequinGesture

  Umm...A może Bellamina? To taki ładny kwiat, a ona jeszcze żadnego nie dostała . A dla mnie mleczak jest sam w sobie wyjątkowy, mimo że pospolity. Poza tym, później jest dmuchawcem, a Belluś dla mnie jest tak podobna do dmuchawców! Umm...może dlatego, że właśnie dla mnie jest wyjątkowa, tak samo jak ten specyficzny kwiat .
 15. MannequinGesture

  Um...A może jastrząb? Albo...sokół?
×
×
 • Create New...