Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Geralt of Poland

Brony
 • Content Count

  406
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Geralt of Poland

 1. Geralt of Poland

  Rozdział 13: Ku hańbie wszystkich ludzi
 2. Chyba pierwszy jaki widziałem crossover w (dość bliskim mi ostatnio) klimacie westernowym. Jak dla mnie, dobry pomysł i całkiem udane ukazanie charakterów bohaterek w bandyckich wersjach.
 3. Geralt of Poland

  TO ŻYJE! Rozdział 11: Las goryczy Rozdział 12: Samobójstwo Niemiec Snapshot: Berlin: A mury runą
 4. Geralt of Poland

  Zabieram się ostatnio za reaktywację.
 5. Nie tak dawno temu (w końcu) przeczytałem to legendarne dzieło, a teraz się okazuje, że mógłbym je mieć na półce? Oj, kusisz
 6. Geralt of Poland

  Tłumaczenie jeszcze nie zakończone, nadal została połowa całości do tłumaczenia
 7. Geralt of Poland

  Paczka rozdziałów nadciąga: Rozdział 9: władcy zimy (część 3) Rozdział 10: Władcy zimy (epilog) Snapshot: Armia otchłani Snapshot: Jałta: splamiony pokój
 8. Geralt of Poland

  Tak, to wciąż żyje! Po długim oczekiwaniu powracamy z kolejnym rozdziałem! Rozdział 8: Władcy zimy (część 2)
 9. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 10. Geralt of Poland

  Ostatnio głośno zrobiło się o Call of Chernobyl, który łączy wszystkie mapy z danej serii (plus kilka dodatkowych z wczesnych wersji SoC), do tego powstaje do niego ogromna ilość addonów, dzięki którym można dostosować sobie grę do własnych upodobań (sam mod nie ingeruję zbytnio w podstawową mechanikę). Jeśli komuś brakowało w Stalkerze całej Zony dostępnej w jednym miejscu i moda nastawionego na eksplorację (bo na konkretną fabułę czy dodatkowe zadania nie ma tu co liczyć) warto się zainteresować.
 11. Geralt of Poland

  Niespodzianka! Oto dzięki szybkiej ofensywie prereaderskiej niezawodnego DolaraTM kopytkuje ku wam kolejny rozdział. Miłej lektury i do zobaczenia w nowym roku! Rozdział 7: Władcy zimy (część 1)
 12. Geralt of Poland

  Oto po dłuższej przerwie spowodowanej na zmianę brakiem czasu i motywacji, A Great Endeavor powraca! Na tę chwilę oddaję w wasze ręce kolejny snapshot, zaś pełnoprawny rozdział przy dobrych wiatrach pojawi się być może w najbliższych dniach, a jeśli nie, wkrótce po Nowym Roku. Snapshot: Bogowie i Generałowie
 13. Nie widzę powodu, czemu miałbym komuś bronić, żeby nagrał sobie mojego fica
 14. To miłe uczucie, kiedy widzi się, że ktoś w jakiś sposób adaptuje czy wykorzystuje twoją twórczość
 15. Jak najbardziej możesz, nie mam nic przeciwko
 16. Geralt of Poland

  Rekonstruktorem (mam nadzieję, że jeszcze) nie jestem, ale jest to coś, za co bardzo chciałbym się w najbliższym czasie zabrać - przypadku moich zainteresowań byłaby to rekonstrukcja II- wojenna (choć co do konkretnej strony konfliktu i grupy nie jestem zdecydowany). Niestety, jedyne co mnie na ten moment powstrzymuje to kwestia braku budżetu
 17. Dwa ostatnie rozdziały II tomu są w trakcie wprowadzania poprawek przez autora (+ epilog, który jeszcze nie został dany do korekty), potem publikacja książkowa całego tomu, a później lecimy z tomem trzecim (proszę Spidiego o potwierdzenie, czy się nie mylę )
 18. Geralt of Poland

  Mam ogólny koncept na fabułę jednego opowiadania które ma na razie wstępne 500 słów, i jeden ogólny motyw który mógłby się pojawić w drugim (choć na razie bez konkretnej fabuły). Co z tego wszystkiego wyjdzie, zobaczymy.
 19. Geralt of Poland

  Uff, zdaję sobie sprawę, że minęło trochę czasu, ale oto jest: Rozdział 6, w którym to autor ponownie odnosi się polskiej historii, wplatając weń losy jednej z bohaterek. Zapraszam do lektury!
 20. Geralt of Poland

  A czy czysto hipotetycznie dopuszczalne byłoby opowiadanie w którym łączyłyby się dwa tagi przewodnie ( w założeniu, że nie powtarzałyby się w ew. innych opowiadaniach)?
 21. Geralt of Poland

  Czyli można, dajmy na to, napisać jedno opowiadanie na 100 000 słów, ale publikując dwa, każde ma maksymalny limit 50 000, dobrze rozumiem? Czy można napisać dwa opowiadania o tym samym tagu przewodnim? Cóż, nie jestem pewien, jak się odnajdę w xyz-punkowych klimatach, ale przy braku weny na inne konkursy może choć tutaj coś do końca roku ulepię.
 22. Geralt of Poland

  Oto świeżo przetłumaczony Rozdział 5.
 23. Geralt of Poland

  Aktualizacja, a w niej rozdziały 3 i 4.
 24. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 25. Geralt of Poland

  Drugi rozdział i kolejny snapshot przetłumaczone. Tym razem przyjdzie nam towarzyszyć Rarity, jak i poznać wojenne losy Wielkiej i Potężnej Trixie.
×
×
 • Create New...