Jump to content

Violett

Brony
 • Posts

  583
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Posts posted by Violett

 1. Ogłaszam wszem i wobec, że kucyki na skuterkach przyszły!

  Daisy Dreams (fioletowego kuca) podarowałam młodszej siostrze (bo by mi spokoju nie dała ), a ja wzięłam całą resztę, czyli Rarity, skuter od niej, kolorowankę i naklejki.

  Twilight POP nie dawała mi już spokoju (SO MUCH WANT ), więc mama zgodziła się mi ją zamówić za moje pieniądze. Oczywiście młoda też coś chciała, więc ona będzie miała swoją upragnioną Spitfire.

   

  BTW Podali dzisiaj wyniki konkursu z angielskiego (wojewódzki etap) i mam 4 miejsce egzekwo z ponad 140 osób. To jest coś :twilight8:

   

  Kucyki na skuterkach prześliczne! <3 Gratuluję wysokiego wyniku, też btw. brałam udział w konkursie z anglika, ale nie dostałam się  :yay:

 2. Aaaaaaa, metrowa Pinkie!  :pinkie2: Obdarowana tym wyjątkowym pluszakiem na pewno była, jest i będzie bardzo szczęśliwa  :pinkie4: I dodatkowo prześwietnie uszyte, podziwiam cię za taką robotę. Odnośnie plagiatu, to jest tak bezczelnie podłe, że ty narobiłeś się, a jakieś dziecko wrzuca i się podszywa. Mam nadzieję, że poza zamknięciem wątku, zostanie ukarana. Nawet za takie coś :stare:  

×
×
 • Create New...