Jump to content

Avro

Brony
 • Posts

  388
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Avro

 1. Avro

  Akame Ga Kill

  Jeżeli ktoś jeszcze nie ogląda to gorąco zachęcam do naprawienia tego błędu. Seria opowiada o losach Tatsumiego, który aby uratować swoją wioskę przed nędzą postanawia rozpocząć karierę w armii stolicy. Jak się prędko okazuje życie nie jest tak sprawiedliwe a rząd nie jest taki dobry jak myślą prości ludzie. I w tym momencie wkracza antyrządowa grupa "Night Raid", której członkinią jest między innymi tytułowa Akame. Seria jest shounenem z bardzo przyjemną kreską, animacją i soundtrackiem a walki stoją na naprawdę wysokim poziomie.
 2. Oprócz tego, że nie przeszedł żaden żart językowy z oryginału i brzmi to większość czasu dziwnie sztucznie. Co do samego serialu - jak dla mnie aktualnie jest o wiele lepszy i bardziej przystępny od MLP. Część techniczna wykonana świetnie - zarówno w aspektach wizualnych jak i dźwiękowych. Postacie są bardzo przyjemne, żarciki językowe zabawne, fabuła lekka acz przyjemna. Zwłaszcza dzięki klimatowi tajemniczości. Jak dla mnie (którekolwiek to było) studio disneya odwaliło kawał niezłej roboty.
 3. Moje kochane konie, 8 lutego odbywa się już trzydziesty meet w Zjednoczonych Republikach Wyngiellandu ze stolicą w Sosnowsi. Zebranie stada jak zwykle na Placu Letnim (świątyni amerykańskiego żarcia) w Silesii o 12. Czyli jak zwykle. Jak zwykle domyślam się, że nie ma żadnego planu. Zapraszam.
 4. Skoro jest jakiś maraton to wypadałoby puścić odcinek na końcu. Po pierwsze wytrwali zostaną nagrodzeni a po drugie wtedy powinien już być ( po tych kilku godzinach) w lepszej jakości.
 5. Praca ukończona ;__;
 6. Można jeszcze w internetach dostać beta buildy Fightning is Magic.
 7. Dawno mnie nie było, jutro lista zostanie zaktualizowana.
 8. Same te bitwy drużynowe były bardzo przyjemne, więc szkoda byłoby rozwiązywać.
 9. Avro

  Holly dash

  W sumie do niedawna nie wiedziałem o istnieniu takiej postaci. Dowiedziałem się o jej istnieniu z tego fanfica http://www.fimfiction.net/story/126409/strawberry-muffins'>http://www.fimfiction.net/story/126409/strawberry-muffins Postać kolorystycznie miła dla oka. W imieniu nie rozumiem członu Dash ale ogólnie podoba mi się sama postać. Bonus: "Piękny" art. (chyba nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie malują kucyki w realistycznym stylu ;__: )
 10. Jej chyba chodziło tylko o temat a nie dział, o ile się nie mylę. W każdym razie nawet ktoś taki jak ja, którego ulubioną postacią jest Raindrops ("Kto to jest? To jest w ogóle postać z serialu czy OC?"~bobul) nie kojarzy tej postaci. Sprawdziłem na deviantarcie i ta postać nie otrzymuje praktycznie żadnej uwagi fanów - znalazłem tylko 2 wektory i nic więcej ciekawego.
 11. Poproszę jeszcze raz o zaproszenie bo na tym, które dostałem minęła ważność :3
 12. Jak ktoś gra na tier'ach 4-6 to jestem chętny do gry w plutonie czy innych formach. Nick w grze - Avroshiro. Gram aktualnie więc jak ktoś chce to zapraszać mnie.
 13. Wow, zaktualizować (trochę) opis po półtorej roku.

 14. Avro

  Kill la Kill

  Dziwie się, że jeszcze nie ma tematu dla jednego z ważniejszych anime tego sezonu, Wprost spod ręki reżysera Tengen Toppa Guren Lagann, Hiroyuki Imashi'ego. Jest epickość, jest fan service i jest wiele innych rzeczy. Dziwnych, mogących się kojarzyć z FLCL. Shounen akcji, Polecam.
 15. Ja nie lubię tych typowych dla ecchi cycków. Samo anime podoba mi się ze względu na humor, jeden z lepszych w tym sezonie.
 16. Ok. Będę na następnym krwiodawczym, skoro nie potrzeba nic więcej.
 17. Było nieźle. Discord, który na szczęście nadal jest sobą, czarna magia i fajne retrospekcje. Nieźle jak na start sezonu bajki dla dzieci .
 18. Przyszłościowo : Czy można iść oddawać bez niczego? Czy może jakieś papiery trzeba?
 19. Cały album jest dobry, ale rzeczywiście Get Lucky nie jest tam najlepszy. Ja stawiałbym na Touch. Jest najbardziej skomplikowanym i dopracowanym utworem na albumie.
×
×
 • Create New...