Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

filmbrony

Brony
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutral

1 Follower

About filmbrony

 • Rank
  Źrebaczek

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 1. filmbrony

  Wiem, że fragment ten na pewno dla wielu wyda się niepotrzebny czy kontrowersyjny, ale w moim researchu nieraz trafiłem na takie materiały. Poza tym, jeden z rozmówców przedstawił mi różne statystyki na ten temat i wynika z nich, że jest to rzecz na niemałą skalę. Wiem, że tego typu materiały znajdzie się w wielu społecznościach - ale nie jest to wytłumaczenie. Starałem się, żeby wybrane przeze mnie fragmenty wywiadów wskazywały że oglądanie tego typu treści nie dotyczy wszystkich, poza tym spotyka się z oporem np. administracji niektórych serwisów. By jednak materiał miał charakter obiektywny - coś takiego musiało się w nim znaleźć. Myślimy z perspektywy ludzi dorosłych, którzy wiedza jak przeglądać sieć czy selektywnie wybierać treści - nie zapominajmy jednak, że w internecie jest mnóstwo dzieci, może jakiś rodzic po zobaczeniu dokumentu nauczy dziecko jak unikać tego typu rzeczy.
 2. filmbrony

  Po ponad pół roku oczekiwania film w końcu jest online! Wiem, że na pewno wszystkich nie zadowoli - niektóre poruszone wątki się nie spodobają, o niektórych tematach będzie za mało, a o innych za dużo. Chciałem stworzyć coś, co spodoba się i bronym i tym, którzy z tematem mają niewiele wspólnego. W tak krótkiej formie niestety wszystkich się nie zadowoli, ale może mój dokument zainspiruje kogoś do stworzenia czegoś pełnometrażowego Zobaczcie i oceńcie sami: Jeszcze raz pragnę podziękować całemu fandomowi za udzieloną mi pomoc w realizacji dokumentu, a jeszcze bardziej za cierpliwość - bo wiem, że niektórzy potracili nadzieję, że projekt powstanie. Od czasu do czasu zajrzę na forum żeby odpowiedzieć na wasze pytania, ale w najbliższym czasie mogę być trochę niedostępny. SPIDIvonMARDER, dnia 08 Gru 2014 - 11:17 PM, napisał: Na razie nic nie obiecuję, ale możliwe że tak - jednak za jakiś czas.
 3. filmbrony

  Zabijecie mnie, że nie w poniedziałek - ale potwierdzam, że jutro (chyba że potrąci mnie ciężarówka) będzie premiera - najpewniej w okolicach 22-24. Wszystko już gotowe, czekam tylko na dźwiękowca, który obiecał że jutro skończy.
 4. filmbrony

  Opinie na pewno będą podzielone. Oczekujcie raczej klasycznego krótkiego dokumentu, a nie Half-Life'a 3
 5. filmbrony

  Jest reżyserem Tak, początek przyszłego tygodnia (najpewniej pon) - wstępna wersja jest już zmontowana. Zostały drobne poprawki wizualne + czekam już na dźwięk wysłany do dźwiękowca (obiecał wyrobić się do niedzieli).
 6. filmbrony

  Po raz kolejny przepraszam za opóźnienia, ale tym razem mam też dobre wieści. Dokument skończony jest w 80%. Większość materiału jest już zmontowana, zostały poprawki jakości audio i dogranie lektora. Także - coming soon. Żeby nie być gołosłownym, wrzucam fragment dokumentu (będą poprawki, m.in. wyciszenie szumów, jeszcze raz nagrany lektor). https://www.youtube.com/watch?v=-IGu-jy5D40&feature=youtu.be
 7. filmbrony

  Są spore opóźnienia, ale dokument pojawi się we wrześniu
 8. filmbrony

  Mieliśmy moment przerwy, bo ruszaliśmy z trailerem projektu: https://www.indiegogo.com/projects/predator-valhalla-vikings-vs-predator-fan-film/x/1823553 Ale wracamy z pełną siłą. Wszystkie materiały są już nagrane, pozostał montaż
 9. filmbrony

  Tak przypomnę - jeśli ktoś dysponuje nagraniami z meetów/wydarzeń związanymi z Bronies i mógłby je nam udostępić, bylibyśmy dozgonnie wdzięczni. To samo tyczy się artystow - jeśli checie by Wasze prace pojawiły się w naszym filmie - dajcie znać. Pytania do wszystkich chętnych na własne nagrywanie (u siebie) wyślę max. jutro - ale przypomnę, że nie obiecuje że je wykorzystam w filmie. Linds - dzięki za zaproszenie na meet! Na pewno wpadniemy!
 10. filmbrony

  Odpowiadam na pytania: - Kwestia komunikatywności - efekt szybkiego montażu, w całym filmie wypowiedzi będą dłuższe. - Napisy po angielsku - kilka osób mnie o to prosiło, poza tym żyłem trochę na emigracji i chcę pokazać znajomym film. - Kambodża - o samej odnodze za dużo nie wiem, ale w filmie pokazani zostaną nie tylko ci rozmówcy, planujemy nagrania np. na meecie pod koniec maja w Warszawie. Każda perspektywa/podział wsród bronies jest dla nas ciekawy.
 11. filmbrony

  MAMY ZWIASTUN: Jeśli podoba się wam: lajkujcie i share'ujcie - każda promocja się przyda
 12. filmbrony

  Uwaga, uwaga! Zdjęcia jeszcze nieskończone, ale mamy wystarczająco materiałów na pierwszy zwiastun - jego premiera najpóźniej w środę, a najpewniej jutro Jak najbardziej, wyślę Ci taki formularz jeszcze w tym tygodniu
 13. filmbrony

  Świetnie! Dla nas to idealna data i miejsce.
 14. filmbrony

  Kilka osób wspominało nam o dużym spotkaniu w Krakowie na początku czerwca - wiecie może które dokładnie mogli mieć na myśli? Musimy nagrać jakiś wielki zlot, żeby widzowie niezaznani z tematem pojęli skalę fenomenu:)
 15. filmbrony

  Powoli, ale cały czas idą do przodu. Niestety, wszyscy mamy prace/studia i nie możemy poświęcić się tematowi na full-time. Poza tym, osobiście kręce jeszcze jeden krótki film fabularny więc muszę dzielić czas między te 2 projekty. Mamy już jednak kilka godzin materiałów, co na kilkunastominutowy film jest ilością dość sporą. Powiedziałbym że połowa nagrywania już za nami. Jest jeszcze montaż i edycja co na pewno trochę potrwa, poza tym chcemy mieć jeszcze animowane wstawki. Premiera wstępnie na początku/w połowie wakacji.
×
×
 • Create New...