Jump to content

Rethemorn

Brony
 • Posts

  50
 • Joined

 • Last visited

About Rethemorn

 • Birthday 04/24/1996

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Rethemorn's Achievements

Mały kucyk

Mały kucyk (2/17)

0

Reputation

 1. Dlaczego Twoje imię w niewyjaśniony sposób kojarzy się z moim nickiem? XD
 2. Luuuudzie, ja to forum pomogłem tworzyć i rzuciłem właśnie dla Mass Effecta. Moja czwarta miłość (po Kasi, soku pomarańczowym z Biedronki i Rarity).
 3. DZIESIĘĆ NA DZIESIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĆ (jest Effy, koniecznie jest dyszka. Koniecznie. Effy *-*) To jest niby gra, ale raczej jako interaktywny film. Srsly.
 4. A ja grzesznie nie oglądałem. I teraz Hasbro usunęło odcinek, a ja zostauem na lodzie :|
 5. Dlaczego? Jest świetna. Jest niesamowita, wygrywa, kocha wygrywanie ponad wszystko inne. W życiu jej wychodziło, była zawsze szczęśliwa. To przyciąga uwagę, jest ona zdecydowanie najbardziej przyciągającym uwagę (może sporne z Pinkie Pie, ale zależy od gustu) z kucyków. Kiedyś pewnie jakiś BARAN zauważył, że tęcza - ogólnoświatowy i chyba najbardziej rozpoznawalny znak homoseksualizmu. A przecież Rainbow to tęcza w pełnej krasie, ona jest wręcz awatarem tęczy - zawsze szczęśliwa. I baran ów ruszył ten kamyk, z którego wyszła lawina. W peeeeełnym, słowa tego znaczeniu - poleciały fanfiki i opinia większości bronies o niej ukształtowała się tak, jak wygląda teraz. Później bronies napisali SWOJE fanfiki, co dorzuciło węgla do i tak już płonącego lasu. I to boli, to naprawdę boli. A że jest ofiarą? Ktoś musi. Kto ma być? Twilight, wiecznie w książkach? Applejack, zapracowana, ceni trud i uczciwość ponad wszystko, ma raczej podupadłe poczucie humoru, Pinkie, zbyt wesoła, taka unsensitive trochę się wydaje, Flutter czy Rarity w ogóle odpadają. Zostaje Rainbow. Uwielbia robić innym psikusy, to i pewnie inszy baran wpadł na nieco bardziej "wydumane" psikusy. I tak Rainbow Dash jest moim fav pony zaraz po Arael i Lilith.
 6. Nie będzie mnie...długo....nie wiem....nie rozumiem....co się dzieje....dragon age ii...
 7. W WoW'ie zawsze były puacze o nerf priestów. A oni potem ich i tak buffowali. Ot, Blizzard xD
 8. Wrzesień 2010. Ulubiona pozycja? Anywhere. Aby Katariną. A tak srsly to lubię grać wszędzie poza solo topem. Nie leży mi jakoś. @edit Od kiedy zrozumiałem Akali (a przynajmniej wydaje mi się, że zrozumiałem) lubię solo top. Czyli mogę grać na każdej pozycji. Hot.
 9. @up noob, recalluje przed dodaniem skilli
 10. Witamy, haski! Świetne psy. Ale i tak wolę koty :]
 11. A ja nic nie napiszę, bo nie lubię przepisywać postów innych ludzi a Edziu powiedział wszystko, co powiedzieć było można. Chcieliśmy pomóc, nie udało się, znowu będę cały poniedziałek wyglądał gdzieś tam Mateusza.
 12. Katarina. Kup buty, wracasz do bazy z 1,2k golda, kupujesz małego hextecha i wygrywasz grę.
 13. NO TY CHYBA SIĘ RANO ODLAĆ ZAPOMNIAŁEŚ -.-
×
×
 • Create New...