Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

adamar44

Brony
 • Content Count

  253
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by adamar44

 1. adamar44

  Piszesz tekst, potem dodajesz jakąś ścieżkę a potem w oknie z warstwami klikasz prawym na warstwie z tekstem klikasz prawym i wybierasz opcję "tekst za ścieżką". Potem będąc na normalnej warstwie wybierasz "rysuj wzdłuż ścieżki" i masz tekst którego nie można wtedy edytować i nie możesz użyć fikuśnej czcionki z obramowaniem. Ale jest... Innego sposobu nie znam, nie lepiej to dodać w jakimś innym programie, np do grafiki wektorowej? Powinno być łatwiej.
 2. adamar44

  To będzie kosztowało no tak trochę. Chcecie cen w złotówkach to dajcie wymiary w centymetrach. Tylko nie tutaj, wyślijcie prywatne wiadomości.
 3. adamar44

  SHOO BE DOO!!!!!! A nie, to nie ta generacja...
 4. adamar44

  W sensie jak długo mi zajmuje praca nad czymś takim? Nieco ponad tydzień. Ale sporo wychodzi za materiały, pluszak jest duży to dużo materiału potrzebuje. Szkoda że jej nie zważyłem przed wsadzeniem do pudła, ale z opakowaniem mi wyszło niecałe 11 kg...
 5. adamar44

  Żeby nie było że temat umarł a ja nic nie robię:
 6. adamar44

  Pluszowe włosy to coś jak tutaj: ? Czy te ze sztucznych włosów? W tej chwili zamówień nie przyjmuję, ale na koniec października będę wiedział co będę miał do zrobienia. Wysłałem wiadomość z wyceną.
 7. adamar44

  Móc to mogę, ale nie w najbliższej przyszłości bo jestem zawalony robotą :(
 8. adamar44

  Najmniejsze pluszaki są tego typu: Ale nie lubię robić bardzo małych pluszaków, ludzie oczekują bardzo małej ceny a pracy przy pewnej skali już nie ubywa... Tamta Rarcia miała bardzo skromnie wypchaną grzywę, całość jest przeszyta żeby miała linie na powierzchni i żeby trzymała kształt. Loki są zrobione tak że skręciłem grzywę i przyszyłem w odpowiednim miejscu żeby się nie rozwinęła. Zero drutów.
 9. adamar44

  30-35 cm wysokości.
 10. adamar44

  Ostatnio zrobiłem pluszaka OCka którego już kiedyś robiłem. Chcecie wiedzieć jak wygląda 2,5 roku doświadczenia? No to patrzcie:
 11. adamar44

  Będziecie wstawiać odcinki w lepszej jakości jak się pojawią?
 12. adamar44

  A ja byłem nieogarnięty przez co nie kliknąłem na mapkę żeby zaznaczyć miejsce gdzie mieszkam a edycja danych nie działa poprawnie i nie mogę nic zmienić. Co mam w takim wypadku zrobić? Dobra, już ogarnąłem.......
 13. adamar44

  Wysłałem wiadomość.
 14. adamar44

  Mam szalik z polaru więc jak najbardziej się nadaje. Czego jeszcze potrzebujesz? Znam kogoś kto się bawił w takie rzeczy i akurat ma więcej wolnego czasu niż by chciała, mogę zapytać czy by pomogła. Tylko pokaż co i jak ma wyglądać.
 15. adamar44

  Czego potrzebujesz do tego cosplayu i jak to wygląda? Jeśli chcesz szalik taki jak masz w avatarze to jeśli może być z polaru to nie widzę żadnego problemu.
 16. adamar44

  Nie słuchaj go! Tutorial to super pomysł!
 17. adamar44

  Dwa pluszaki które zrobiłem jakiś czas temu: Przy okazji chciałem powiedzieć że w sygnaturze dodałem link do mojej listy zamówień. Więc jeśli zamówiłeś pluszaka i chcesz mieć wgląd co mam do zrobienia przed twoim pluszakiem to wystarczy tam zajrzeć. Im jesteś niżej na liście tym dłużej trzeba czekać. Mam wrażenie że niewiele osób tam zagląda z forum więc wolę o tym wspomnieć.
 18. adamar44

  Aktualnie zamówień nie przyjmuję, ale na koniec roku planuję przyjąć kilka. Wystarczy mi napisać wiadomość jaką postacią jesteś zainteresowany oraz jak duży pluszak miałby być. Termin zależy od terminu przyjęcia zamówienia, w porywach czas oczekiwania może wynosić nawet kilka miesięcy :/ Ale to dużo zależy od tego ile mam do zrobienia. Po kilku bardzo nieprzyjemnych sytuacjach wymagam zaliczki lub pełnej wpłaty przy składaniu zamówienia, bez tego nie zacznę pracy. To chyba tyle najważniejszych informacji. Każdy pluszak wymaga indywidualnej wyceny więc warto po prostu się spytać ile by kosztowało to czym jesteś zainteresowany.
 19. adamar44

  Napisałem Ci wiadomość.
 20. adamar44

  Kolejne pluszaki: Ten leżący ma prawie metr długości. Jak na pierwszego leżącego pluszaka w jakimś normalnym rozmiarze to wyszło nie najgorzej.
 21. adamar44

  Wypracowałem znośny wykrój, ogarniam jak używać maszyny do szycia i zdobyłem już troche doświadczenia. Nie wiem jak inaczej mogę to opisać.... Ale i tak jeszcze mam nad czym popracować więc idealnie jeszcze nie jest (i pewnie nigdy nie będzie).
 22. adamar44

  Wincej pluszakuf!!!!! Zdjęcie akcesoriów dla ostatniego pluszaka: http://sta.sh/01l4w8qyo38w Rewolwer zrobiony ze stali i drewna, nawet bębenek jest ruchomy. Miał wyjść nieco mniejszy ale mój warsztat jest zbyt skromny na bardziej precyzyjnie wykonane zabawki :(
 23. adamar44

  Trzy pluszaki, każdy wykonany w ramach art trade. To teraz mogę spokojnie zająć się normalnymi zamówieniami....
 24. adamar44

  Nie wiem co dokładnie oznacza "wyciumkiwanie" ale pluszak potrafił przeżyć spotkanie z sadystycznym dzieckiem więc szanse jakieś są (choć dzieciak nie ma pazurów i kłów tego rozmiaru...), ale małe. Z minky i haftami mam taki problem że jestem ograniczony w obu kwestiach. Minky w naszym kraju jest dostępne w bardzo ograniczonej liczbie kolorów co podnosi koszty pluszaków przez konieczność sprowadzania minky zza granicy. Znowu hafty robi mi koleżanka której czas cenię i nie daję jej zbyt dużo do roboty bo wiem jak mało ma czasu wolnego. Nigdzie indziej haftów nie opłaca mi się robić więc mogę zrobić bardzo ograniczoną ilość haftów w pewnym okresie czasu. Mam świadomość tego że to jest lepsze, ale czasem muszę iść na kompromis. A naprasowanki wcale tak łatwo nie schodzą i koloru też szybko nie tracą. Trochę je łatwiej ubrudzić przez co nie wyglądają tak fajnie po jakimś czasie ale zrezygnować nie mogę bo nie mam stosunkowo taniej i w miarę prostej do wykonania alternatywy.
 25. adamar44

  Mam masę pracy i pilniejsze zamówienia więc prace nie idą wcale bo nie mogę robić wszystkiego na raz a to wymaga jednak sporo czasu więc jak będę miał coś do pokazania to napiszę. Ale nie spodziewaj się bardzo szybkich postępów bo nie tylko Ty czekasz a ja mam tylko dwie ręce :(
×
×
 • Create New...