Jump to content

adamar44

Brony
 • Posts

  254
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

adamar44 last won the day on July 26 2018

adamar44 had the most liked content!

About adamar44

 • Birthday 11/16/1991

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Kielce

Recent Profile Visitors

4211 profile views

adamar44's Achievements

Kucyk

Kucyk (4/17)

339

Reputation

 1. Sto lat!

  Życzę Ci więcej czasu dla siebie, ponieważ wiem, jak bardzo jesteś zapracowany <3

  (wiem, trochę po czasie ale wybacz mi ten poślizg ^^')

   

 2. Wszystkiego dobrego! :bronies:

   

   

 3. Piszesz tekst, potem dodajesz jakąś ścieżkę a potem w oknie z warstwami klikasz prawym na warstwie z tekstem klikasz prawym i wybierasz opcję "tekst za ścieżką". Potem będąc na normalnej warstwie wybierasz "rysuj wzdłuż ścieżki" i masz tekst którego nie można wtedy edytować i nie możesz użyć fikuśnej czcionki z obramowaniem. Ale jest... Innego sposobu nie znam, nie lepiej to dodać w jakimś innym programie, np do grafiki wektorowej? Powinno być łatwiej.
 4. To będzie kosztowało no tak trochę. Chcecie cen w złotówkach to dajcie wymiary w centymetrach. Tylko nie tutaj, wyślijcie prywatne wiadomości.
 5. SHOO BE DOO!!!!!! A nie, to nie ta generacja...
 6. W sensie jak długo mi zajmuje praca nad czymś takim? Nieco ponad tydzień. Ale sporo wychodzi za materiały, pluszak jest duży to dużo materiału potrzebuje. Szkoda że jej nie zważyłem przed wsadzeniem do pudła, ale z opakowaniem mi wyszło niecałe 11 kg...
 7. Żeby nie było że temat umarł a ja nic nie robię:
 8. Pluszowe włosy to coś jak tutaj: ? Czy te ze sztucznych włosów? W tej chwili zamówień nie przyjmuję, ale na koniec października będę wiedział co będę miał do zrobienia. Wysłałem wiadomość z wyceną.
 9. Móc to mogę, ale nie w najbliższej przyszłości bo jestem zawalony robotą :(
 10. Najmniejsze pluszaki są tego typu: Ale nie lubię robić bardzo małych pluszaków, ludzie oczekują bardzo małej ceny a pracy przy pewnej skali już nie ubywa... Tamta Rarcia miała bardzo skromnie wypchaną grzywę, całość jest przeszyta żeby miała linie na powierzchni i żeby trzymała kształt. Loki są zrobione tak że skręciłem grzywę i przyszyłem w odpowiednim miejscu żeby się nie rozwinęła. Zero drutów.
 11. Ostatnio zrobiłem pluszaka OCka którego już kiedyś robiłem. Chcecie wiedzieć jak wygląda 2,5 roku doświadczenia? No to patrzcie:
 12. Będziecie wstawiać odcinki w lepszej jakości jak się pojawią?
 13. A ja byłem nieogarnięty przez co nie kliknąłem na mapkę żeby zaznaczyć miejsce gdzie mieszkam a edycja danych nie działa poprawnie i nie mogę nic zmienić. Co mam w takim wypadku zrobić? Dobra, już ogarnąłem.......
×
×
 • Create New...