adamar44

Brony
 • Zawartość

  248
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

325 Wzorowa

O adamar44

 • Ranga
  Kucyk
 • Urodziny 16.11.1991

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Kielce

Ostatnio na profilu byli

1754 wyświetleń profilu
 1. Móc to mogę, ale nie w najbliższej przyszłości bo jestem zawalony robotą :(
 2. Najmniejsze pluszaki są tego typu: Ale nie lubię robić bardzo małych pluszaków, ludzie oczekują bardzo małej ceny a pracy przy pewnej skali już nie ubywa... Tamta Rarcia miała bardzo skromnie wypchaną grzywę, całość jest przeszyta żeby miała linie na powierzchni i żeby trzymała kształt. Loki są zrobione tak że skręciłem grzywę i przyszyłem w odpowiednim miejscu żeby się nie rozwinęła. Zero drutów.
 3. 30-35 cm wysokości.
 4. Ostatnio zrobiłem pluszaka OCka którego już kiedyś robiłem. Chcecie wiedzieć jak wygląda 2,5 roku doświadczenia? No to patrzcie:
 5. Będziecie wstawiać odcinki w lepszej jakości jak się pojawią?
 6. A ja byłem nieogarnięty przez co nie kliknąłem na mapkę żeby zaznaczyć miejsce gdzie mieszkam a edycja danych nie działa poprawnie i nie mogę nic zmienić. Co mam w takim wypadku zrobić? Dobra, już ogarnąłem.......
 7. Wysłałem wiadomość.
 8. Mam szalik z polaru więc jak najbardziej się nadaje. Czego jeszcze potrzebujesz? Znam kogoś kto się bawił w takie rzeczy i akurat ma więcej wolnego czasu niż by chciała, mogę zapytać czy by pomogła. Tylko pokaż co i jak ma wyglądać.
 9. Czego potrzebujesz do tego cosplayu i jak to wygląda? Jeśli chcesz szalik taki jak masz w avatarze to jeśli może być z polaru to nie widzę żadnego problemu.
 10. Nie słuchaj go! Tutorial to super pomysł!
 11. Dwa pluszaki które zrobiłem jakiś czas temu: Przy okazji chciałem powiedzieć że w sygnaturze dodałem link do mojej listy zamówień. Więc jeśli zamówiłeś pluszaka i chcesz mieć wgląd co mam do zrobienia przed twoim pluszakiem to wystarczy tam zajrzeć. Im jesteś niżej na liście tym dłużej trzeba czekać. Mam wrażenie że niewiele osób tam zagląda z forum więc wolę o tym wspomnieć.
 12. Aktualnie zamówień nie przyjmuję, ale na koniec roku planuję przyjąć kilka. Wystarczy mi napisać wiadomość jaką postacią jesteś zainteresowany oraz jak duży pluszak miałby być. Termin zależy od terminu przyjęcia zamówienia, w porywach czas oczekiwania może wynosić nawet kilka miesięcy :/ Ale to dużo zależy od tego ile mam do zrobienia. Po kilku bardzo nieprzyjemnych sytuacjach wymagam zaliczki lub pełnej wpłaty przy składaniu zamówienia, bez tego nie zacznę pracy. To chyba tyle najważniejszych informacji. Każdy pluszak wymaga indywidualnej wyceny więc warto po prostu się spytać ile by kosztowało to czym jesteś zainteresowany.
 13. Napisałem Ci wiadomość.
 14. Kolejne pluszaki: Ten leżący ma prawie metr długości. Jak na pierwszego leżącego pluszaka w jakimś normalnym rozmiarze to wyszło nie najgorzej.
 15. Wypracowałem znośny wykrój, ogarniam jak używać maszyny do szycia i zdobyłem już troche doświadczenia. Nie wiem jak inaczej mogę to opisać.... Ale i tak jeszcze mam nad czym popracować więc idealnie jeszcze nie jest (i pewnie nigdy nie będzie).