zold

Brony
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutralna

1 obserwujący

O zold

 • Ranga
  Ruler of Nature
 • Urodziny 08/29/1993

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miasto
  Kraków
 • Zainteresowania
  Przede wszystkim ja je gamer. Przy okazji metal czytający książki fantasy (głównie), oglądający anime i zajmujący się rzeczami, o istnieniu których normalny człowiek z reguły nie wie.
 • Ulubiona postać
  Pinkie Pie, Luna/Nightmare Moon, Jetstream Sam, Blade Wolf, Solaire, Artorias, Sif, Dante (nie mylić z Donte), Bayonetta, Gamagoori Ira, Uzu Sanageyama, Kiryuin Satsuki, Mankanshoku Mako, Kamina, Deadpool, Deathstroke, mogę tak wymieniać przez kilkanaście najbliższych minut, wiecie?

Ostatnio na profilu byli

501 wyświetleń profilu
 1. Prawdopodobnie powinienem wrócić do pisania tego. Po tym jak nie zdam egzaminów i zostanę wyrzucony z uczelni.
 2. Nie jestem do końca pewien, czy chciałbym mieć taki tytuł. No cóż, pora zostać Skeletorem, eh? Obrazki w tym dziale chowamy w spoiler.~Dolar84
 3. To ja, ten, no... Piszę coś w rodzaju opowiadania, można tak powiedzieć. Nie jest to fanfic, ani nic powiązanego z MLP. To w sumie tylko wstęp, ale równie dobrze mogę to tu dać. Miłego cierpienia dla ewentualnego czytacza. Link - https://docs.google.com/document/d/1FiE8iLx9e7WpEgKhtny61gN16dwmM5tGPuzhsYlX3-A/edit
 4. Done. Chciałbym umieć jeszcze wierzyć w taki świat.
 5. Powinienem był to zaadresować wcześniej. No nic, spróbuję wpleść wytłumaczenie w jakiś gotowy fragment lub dalszą część, zobaczę co będzie lepiej wyglądało. Technicznie, to ja. Nie będę kłamał, robiłem co mogłem, żeby to jakoś w miarę wyglądało i nie mam zamiaru się kłócić. Wychodzi po prostu na to, że w tych kwestiach tępy jestem. Istnieje takowa opcja... Teraz, jak wiem jak, to mogę. Szukałem opcji edycji tematu, ale po nie znalezieniu niczego najnormalniej w świecie zapomniałem.
 6. Chciałem tylko powiedzieć, że dodałem nowy fragment, więc jak ktoś ma ochotę to ten no, on tam jest. Pisanie fanfica MLP o złamanym sercu przy słuchaniu DevilDriver i OST Revengeance, polecam.
 7. Przyznam szczerze, nie byłem tego świadomy. Potraktowałem One-Shot jako jednorazową rzecz, opowiadanie itp.
 8. Umh, tak więc, dzięki wszystkim za rady i opinie, spróbuję się zastosować do wszystkich. Są dwie rzeczy, do jakich chciałbym się odnieść. 1) Powinienem był to w sumie zaznaczyć wcześniej, ale bycie sprytnym to nie moja działka. To nie jest całość. Dostałem "instrukcję" żeby wysłać jeden rozdział, ale nawet nie dzieliłem tego na rozdziały. Mając to na uwadze, postanowiłem wysłać fragment tekstu dostatecznie duży, żeby się nie skompomitować do końca i nie urwać go jednocześnie w połowie. Całość ma na ten moment plus minus 30 stron, celuję w 50 maks. Rozumiem, że jest uczucie bycia urwanym, bo tak w rzeczywistości jest. 2) Uwagi techniczne, nie mam zamiaru się nawet próbować usprawiedliwiać "Bo to je pierwszy fanfik." i whatevs jeszcze się nie mówi w takich sytuacjach. Ylthin już dawno mi poleciła znalezienie korektora, a ja specjalnie nigdy dobry z języka polskiego nie byłem, bo polska trudna język jest. Tak czy siak, zdaję sobie sprawę z zerowości moich umiejętności i wiedzy w tej materii. Poprawiłem błędy wymienione w komentarzach pod dokumentem. Resztą zajmę się, kiedy będę miał w rękach normalny sprzęt, bo póki co ten laptop i jego klawiatura powodują u mnie załączenie się Devil Triggera. Dzięki jeszcze raz za opinie.
 9. Wszelcy bogowie tego świata, nie wierzę w was, ale miejcie mnie w swej opiece, albowiem będę tego prawdopodobnie żałował. Tak więc, ten... Umh... Hej, jestem tu nowy i wrzucam swoje "dzieło", ponieważ pewna znajoma, której nie będę wymieniał z imienia i wcale nie mówię, że to Ylthin, pushowała tę rzecz mocniej, niż ja Revengeance i prawdopodobnie nie dałaby mi zasnąć dzisiaj, gdybym tego nie zrobił. Na pewno nie dała mi pograć w Dark Souls II... Anyway, nigdy w życiu wcześniej nic nie napisałem, a i czytać specjalnie dużo fanfików mi się nie zdarza, ale ktoś mnie podpuścił do stworzenia tego... czegoś i podobno jest to "nawet niezłe". Nie mnie to oceniać. Miłego cierpienia przy czytaniu! PS. Nie jestem pewien tego "[Romans]" w tagach, ale niech sobie tam będzie. Częściowo pasuje. Macie linka