Coldwind

Brony
 • Dodanych treści

  124
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

Informacje o Coldwind

 • Ranga
  Dyżurny nekromanta działu opowiadań
 • Data urodzenia 09.01.1999

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Zainteresowania
  informatyka, matematyka, historia
 • Coś o sobie
  Kim jest ten chłopiec, piękny i młody?
  No dobra z tym pierwszym to akurat żartowałem.

  W fandomie siedzę od listopada 2015 r. Głównie udzielam się w literackim półświatku, nawet udało mi się odnieść parę sukcesów w konkursach na forum:
  - Moja Mała Kreatywność - I miejsce
  - Pod Gradobiciem Fików, edycja V - I miejsce
  - Konkurs Literacki "For an Angel" - III miejsce
  - Konkurs poetycko-prozatorski "Zwierciadło pęka w odłamków stos" - I miejsce

  W realnym życiu jestem szarym licealistą, żyjącym gdzieś w województwie łódzkim.

  Moją główną pasją jest informatyka, programuję w kilku językach.

  Poza tym często spędzam wolny czas czytając., najczęściej oprócz literatury fandomowej książki SF i przygodowe, rzadziej komiksy, głównie paski komiksowe takie jak Garfield i komiksy Marvela.

  Kolejną moją pasją jest historia, w szczególności okres II wojny światowej.

  Poglądy polityczne - konserwatywny liberalizm, korwinizm.

  That's all folks!
 • Ulubiona postać
  Rainbow Dash, Applejack

Ostatnie wyświetlenia profilu

1209 wyświetleń profilu
 1. @Verlax Na razie mam już dwóch modów, ale mogą być czasami niedysponowani. Myślę, że poczekam jeszcze na jedną lub dwie chętne osoby. Cały projekt jest w fazie mocno roboczej i przynajmniej do końca miesiąca z niej nie wyjdzie. Sprawdzę, jak to wszystko będzie działać i poszukam odpowiedniej formuły dla spotkań.
 2. Puk, puk! Chętni do ekipy wciąż poszukiwani. Im nas więcej, tym lepiej. Nawet, jeżeli ktoś nie dysponuje dużą ilością czasu, może pomóc tak, jak potrafi. Każda cegiełka włożona w projekt to spora pomoc. Chętnych proszę o kontakt na priv. Pozdrawiam, czekając na wiadomości.
 3. Kolejny temat do dyskusji: Czego brakuje wam w polskich fanfikach? Co może przynieść powiew świeżości? Tradycyjnie już zapraszam do dyskusji.
 4. Jak idzie sprawdzanie? Kiedy wyniki?
 5. Nie, chodziło mi o najcenniejszą walutę, jaka może być.
 6. Uwaga! Klub Konesera Polskiego Fanfika poszukuje chętnych do ekipy. Więcej informacji pod tym linkiem.

 7. @Mordecz Wielkie dzięki za krytykę, bo wiem, co mam poprawić. To była taka ćwiczeniówka, napisana w ciągu kilku wolnych godzin, w czasie zapieprzu, jakim jest koniec semestru. Jakbym miał więcej czasu, to z chęcią stworzył bym dłuższy kryminał. Teraz jednak mam na oku inne projekty, ale może kiedyś... Pozdrawiam, mając nadzieję, że napiszę coś, co ci się spodoba.
 8. Już zgłaszają się powoli pierwsi chętni. Wciąż jednak czekam na zgłoszenia. Nie wstydźcie się, tylko zgłoście się. W razie wątpliwości odpowiem na wszelkie pytania.
 9. @Dolar84 Proponuję całość "Polacy są wszędzie" (jeszcze gdzieś ta abominacja istnieje).
 10. Jakby co, możesz negocjować indywidualne warunki zatrudnienia. Właśnie dlatego jednak zdecydowałem się jednak na więcej moderatorów, by nie obciążać ich obowiązkami. Teraz tylko czekam na pierwsze zgłoszenia.
 11. @Accurate Accu Memory Na początku w zaplanowanych dyskusjach chciałbym się skupić na polskich fanfikach, ale kto wie... Na pewno będzie kanał do swobodnej wymiany poglądów na temat różnych dzieł, na którym będzie można rozmawiać cały czas, więc tam możesz podjąć tą tematykę. Ale głównym celem jest popularyzacja polskich dzieł. I ostatni raz proszę, skończcie offtopować, bo do takich dyskusji jest odpowiedni dział. Tu rozmawiamy tylko na temat projektu.
 12. @Ylthin Maruda Namiary będą, jak wszystko dopnę na ostatni guzik i oficjalnie wystartuję projekt. Miło mi, że jest jakieś zainteresowanie. Przypominam, że jeśli ktoś jest chętny, to niech się do mnie zgłosi na priv. Mogę przyjąć trochę więcej modów, którzy mogliby się zmieniać, gdy część jest niedysponowana. Aha, i nie offtopujcie. Do dyskusji na temat opowiadań służy dział opowiadań i w przyszłości Klub.
 13. @Sun, spoko, nie będzie żadnego przymusu. Oprócz zaplanowanych dyskusji będą też te ponadprogramowe, na jednym z czatów.