Coldwind

Brony
 • Zawartość

  302
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

326 Wzorowa

3 obserwujących

O Coldwind

 • Ranga
  Podążający na wschód
 • Urodziny 9 Styczeń

Kontakt

 • Discord ID
  Coldwind#1679

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Zainteresowania
  informatyka, matematyka, historia
 • Ulubiona postać
  Rainbow Dash, Applejack

Ostatnio na profilu byli

2548 wyświetleń profilu
 1. Nikt się nie spodziewał nowego rozdziału, hę? Już przezwyciężyłem problem z brakiem czasu i powoli nadrabiam zaległości. Oto sześć kolejnych rozdziałów! Rozdział 15: Kucyki Rozdział 16: Krzemień Rozdział 17: Gust Rozdział 18: Bezkres Rozdział 19: Pychota Rozdział 20: Ogląd Zapraszam do lektury i komentowania!
 2. Szukam chętnych do prereadingu i korekty tłumaczenia fanfika "The Lazy Dragon of Dragonvale". Chętni niech zgłoszą się na pw.
 3. Puk, puk, oto harmonogram kolejnych spotkań: W ten piątek, czyli 8.12, godz. 20 - dyskusja “Opadowy wieczór - czyli Fallout: Equestria i inne fiki z tego uniwersum”. Pogadamy o opowiadaniach z chyba największego fandomu w fandomie MLP. 15.12, godz. 20 - edycja druga “Pisania na setkę”. Poprzednie zawody w pisaniu drabbli możemy uznać za sukces: liczymy, że i tym razem nas nie zawiedziecie. 22.12, godz. 20 - “Wielka Świąteczna Fanfikowa Improwizacja” - czyli wolna amerykanka raz jeszcze, tym razem w klimatach świątecznych 29.12, godz. 20 - “Fanfikowe podsumowanie roku 2017” - tu chyba nie trzeba nic tłumaczyć. Zapraszam do udziału!
 4. Przypominam: już jutro o 20 spotkanie Anonimowych Fanfikopisarzy - w skrócie: nie masz pomysłów na fanfiki? Brakuje ci weny? Masz blokadę twórczą? A może jakieś inne problemy z pisaniem? To spotkanie jest właśnie dla ciebie! Postaramy się ci pomóc, a także zmotywować. Zapraszam!
 5. Przypominam: jutro o 20 w Klubie dyskusja na temat przygodówek. Zapraszam! Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka
 6. Aktualizacja: dodałem prace ze wczorajszej edycji poprawinowej, gdzie poza drabblami można było napisać też dribble - opowiadanie do 50 słów. Zapraszam do lektury!
 7. Tematy: 1. Nie ma ryzyka, nie ma zabawy 2. Szczyt 3. Mary Sue 4. To już jest koniec 5. Dzień nie jak co dzień 6. Setka (w ostateczności pięćdziesiątka) Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka
 8. Tak, jeśli awaria się przedłuży, to będziecie mogli później oddać Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka
 9. Witam was serdecznie. W tym oto temacie umieszczać będę drabble (opowiadania o długości do stu słów) napisane przez członków Klubu Konesera Polskiego Fanfika podczas odbywających się na serwerze zawodów. Kolejne prace umieszczać będę po uprzedniej zgodzie autorów, by nie było żadnych afer czy niedomówień. Spis zawodów i opowiadań: Pisanie na setkę, edycja I: Obietnica [Oneshot][Slice of Life] autorstwa @Poulsen - II miejsce i Laur Publiczności Klub Konesera [Oneshot][Comedy] autorstwa @Kredke - II miejsce Problem [Oneshot][Comedy] autorstwa @Verlax - III miejsce i Laur Publiczności Słońce [Oneshot][Slice of Life] autorstwa @Malvagio - I miejsce Wynalazek [Oneshot][Slice of Life] autorstwa @Midday Shine - I miejsce Alternatywa siebie [Oneshot][Sad] autorstwa @Caluś (publikacja po otrzymaniu zgody od autora) Coś się popsuło... [Oneshot][Dark][Comedy] autorstwa Newcomera (publikacja po otrzymaniu zgody od autora) Wigilia Serdeczności [Oneshot][Slice of Life][Christmas] autorstwa @AnioleeK Pisanie na setkę, edycja 1.5: Dribble (do 50 słów): Lot [Oneshot][Comedy] autorstwa @AnioleeK - I miejsce i Laur Publiczności Szczyt wszystkiego [Oneshot][Slice of Life][Humor][Random] autorstwa @Midday Shine - II miejsce Drabble: 100w [Oneshot][TCB] autorstwa @Sun - III miejsce i Laur Publiczności Ostatnie pożegnianie [Oneshot][Sad] autorstwa @Midday Shine - I miejsce Na szczyt [Oneshot][Slice of Life] autorstwa @AnioleeK Wysoki Sądzie... [Oneshot][Comedy][Random] autorstwa @Verlax - III miejsce Szczyt [Oneshot][Humor] autorstwa Urwanego z choinki - II miejsce Serdecznie zapraszam do lektury, a także do uczestnictwa w kolejnych klubowych zawodach pisarskich (link do serwera), które odbędą się już niedługo.
 10. Zapraszam chętnych na sprawdzenie swoich sił w pisaniu do Klubu Konesera dziś o 20 na zawody w pisaniu drabbli (link do serwera). A nuż ktoś z was wygra...

 11. Przypominam: już jutro o 20 Pisanie na setkę! Będziecie mogli sprawdzić się w pisaniu drabbli - opowiadań o długości do stu słów. Najlepsi zapewnioną będą mieć wieczną chwałę i sławę. Nie czekajcie - może to właśnie jutro rozpoczną się wasze kariery pisarskie? Pamiętajcie, jutro o 20! Zapraszamy!
 12. Wszystkiego najlepszego!

 13. Serdecznie zapraszam wszystkich fanfikopisarzy dziś o 20 na Noc Bezwstydnej Autopromocji w Klubie Konesera! Jeżeli chcecie zareklamować innym swoje opowiadania lub też tłumaczenia, to jest do tego najlepsza okazja. Pamiętajcie, dziś o 20 w Klubie Konesera (link do serwera)