Coldwind

Brony
 • Zawartość

  452
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

502 Equestriańska Legenda

3 obserwujących

O Coldwind

 • Ranga
  Podążający na wschód
 • Urodziny 9 Styczeń

Kontakt

 • Discord ID
  Coldwind#1679

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Zainteresowania
  informatyka, matematyka, historia
 • Ulubiona postać
  Rainbow Dash, Applejack

Ostatnio na profilu byli

3637 wyświetleń profilu
 1. Przypominam: już w ten piątek o 20 dyskutować będziemy o "Biurach Adaptacyjnych - Pracy Wspólnej" - jednym z klasyków polskiego TCB. Warto przyjść, ponieważ swoją obecnością zaczycą nas autorzy tegoż dzieła. Zapraszamy!
 2. Podbijam temat, bo już w ten piątek o 20 w Klubie Konesera Polskiego Fanfika będziemy dyskutować na temat Pracy Wspólnej. Warto przybyć, zwłaszcza że swój udział zapowiedziała większość składu autorów. Zapraszamy!
 3. Uwaga, uwaga! Już w przyszły piątek, czyli 14 grudnia o godz. 20 tematem kolejnej dyskusji w Klubie będzie fanfik "Biura Adaptacyjne - Pracza wspólna" - jeden z najbardziej znanych w fandomie. Swoją obecnością zaszczycą nas autorzy. Zapraszamy!
 4. Kolejna aktualizacja: Dodałem tu fiki z ostatnich edycji Pisania z Klubem i Pisania na setkę. Zapraszam do lektury!
 5. Jutro o 20 "Furmanką przez konkursy", czyli omówienie opowiadań z pierwszej edycji Dolarowego konkursu literackiego dostępnych pod tym linkiem. Zapraszamy!
 6. Wszystkich chętnych na pisarskie zmagania, którzy wczoraj z jakichś powodów nie mogli uczestniczyć we wczorajszym "Pisaniu na setkę", zapraszamy na dziś o 20 na edycję poprawinową.
 7. Zapraszam na dziś na godz. 20 do Klubu Konesera Polskiego Fanfika, gdzie odbędzie się "Pisanie na setkę" - zawody w pisaniu drabbli (opowiadań do 100 słów). Link do serwera.

  1. PervKapitan

   PervKapitan

   Myślałam, że za darmo alkohol dają. A to nie... 

 8. Już w ten piątek o godzinie 20 odbędzie się szósta edycja "Pisania na setkę" - znanych i lubianych zawodów w pisaniu drabbli (opowiadań do 100 słów). Serdecznie zapraszamy do udziału zarówno doświadczonych pisarzy, jak i tych debiutujących. Każdy ma szansę odnieść sukces!
 9. Już jutro o 20 odbędzie się wielki finał Starcia Fików: Kresy zmierzą się z Save Me. Zapraszamy!
 10. Przypominam: jutro o 19 odbędą się pojedynki: Zegary vs Save Me i Kresy vs Tajemnice. Zapraszamy!
 11. Dobry wieczór, przychodzę tu z harmonogramem kolejnych spotkań! W ten piątek, czyli 26.10 o 20: “Dobrzy, źli i cała reszta - czyli o kreacji postaci” 28.10, godz 19: kolejne pojedynki fików: klasyki: Zegary vs Save Me nowości: Kresy vs Tajemnice 02.11, godz. 20 - Wielki Finał Starcia Fików 09.11, godz. 20 - Pisanie na setkę, edycja VI 16.11, godz. 20 - Furmanką przez konkursy, odcinek 1 - omówienie fików z I edycji Dolarowego Konkursu Literackiego (link) Pozdrawiam i zapraszam do udziału!
 12. Przypominam o jutrzejszych pojedynkach fików: klasyki: Equetrip vs Save Me nowości: Sześcioro vs Tajemnice Zapraszamy o 19!
 13. Ok, zaczęły się studia i póki co nie mam zbyt wiele czasu, bo jeszcze nie do końca ogarniam życie. Dodatkowo nałożył się jeszcze na to taki mały kryzys związany z tym, że nie otrzymywałem zbyt wiele feedbacku jeżeli chodzi o moją działalność w fandomie. Powoli wracam jednak do tłumaczenia i niedługo powinny pojawić się kolejne rozdziały. Za daleko z tym wszystkim zabrnąłem, by to ot tak porzucić.
 14. W ten piątek o 20 przełożony pojedynek Kresy vs Efekt Draconequusa. W niedzielę o 20: klasyki: Equetrip vs Save Me nowości: Sześcioro vs Tajemnice Niedługo podamy wam harmonogram kolejnych spotkań. Zapraszamy!
 15. Przypominam o jutrzejszych pojedynkach, które zaczną się o 19.Zapraszamy!