Coldwind

Brony
 • Zawartość

  336
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

361 Wzorowa

3 obserwujących

O Coldwind

Kontakt

 • Discord ID
  Coldwind#1679

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Zainteresowania
  informatyka, matematyka, historia
 • Ulubiona postać
  Rainbow Dash, Applejack

Ostatnio na profilu byli

2908 wyświetleń profilu
 1. Przeczytane, czas na komentarz. W tym roku temu opowiadaniu stuknie 6 lat. Jak obszedł się z nim czas? Plusy: + fabuła - nie ma dużego stopnia skomplikowania. Tak szczerze, to te zaledwie 58 stron, w dodatku zapisanych nieco większą czcionką, spokojnie wystarcza na rozegranie najważniejszych wydarzeń. Chyba śmiało mógłbym rzec: nic dodać, nic ująć. Serio. + bohaterowie: Mane 6 odwzorowane zostały całkiem dobrze, chyba właśnie tak mogłyby się zachować w podobnej sytuacji. Spektrum - daje się polubić, taki cwany skurczybyk. + opisy - nie nużą, nie są przekombinowane +/- forma: czuć tu takim wczesnym fandomem, w sensie nie jest źle, ale autor nie miał jeszcze wyrobionego pióra, przez co momentami pod tym względem trąciło myszką Minusy: - formatowanie: brak półpauz i justowania - minus ten jednak jest niewielki Ocena: 8,5/10 Pozdrawiam i zapraszam na jutro (23. lutego) o 20 na omówienie tego fika w Klubie Konesera.
 2. Przypominam: jutro o 20 omówienie fanfika "Cena prawdy" (link w harmonogramie spotkań). Zapraszamy!
 3. Dzieńdoberek, kolejny już rozdział nadchodzi! Rozdział 45: Ściana Zapraszam do lektury i komentowania!
 4. Dobry wieczór, oto przybywam z kolejnym rozdziałem. Rozdział 44: Rainbow Zapraszam do lektury i komentowania!
 5. Dobry wieczór, przychodzę z kolejnym rozdziałem! Rozdział 43: Przestrzeń Zapraszam do lektury i komentowania!
 6. Przypominam o najbliższych spotkaniach! Już jutro o 20 obchodzić będziemy pierwsze urodziny Klubu. Dołączcie do naszej imprezy na serwerze. 23. lutego zaś o 20 omawiać bedziemy fanfik "Cena prawdy". Zapraszamy!
 7. Dzień dobry wam wszystkim, przybywam z kolejnym rozdziałem! Rozdział 42: Kopalnie Zapraszam do lektury i komentowania!
 8. Przeczytane. Nie znam pierwowzoru, ale i tak miałem radość z lektury. Fanfik dobry na jakąś krótką przerwę. Plusik za nawiązania do fandomu. Większych uchybień nie zauważyłem, albo nie chciało mi się zauważyć, choć przyznam, że chwilę zajęło mi domyślenie się, co znaczą naliście i szyszkwiety. Ocena: 9,5/10 Pozdrawiam i czekam na kolejne twoje fanfiki.
 9. Czas na komentarz. Moim zdaniem to bardzo dobra komedia. Plusem na pewno jest zachowanie tego, co znamy z serialu, czyli klimatu i kreacji postaci, a także element zaskoczenia, bo muszę przyznać, że takiego obrotu spraw się nie spodziewałem. Co do jakości tłumaczenia, większych czy mniejszych uwag nie mam. Daję okejkę. Ocena: 10/10 Pozdrawiam i czekam na kolejne twoje tłumaczenia.
 10. Wiele osób na forum mówiło już, że fajnie byłoby przywrócić nagrody. Słyszałem, że niby ma być to zrobione po zmianie silnika forum, ale tego to my się dalej nie doczekaliśmy, a sprawa ta ostatnio przycichła. Powiedzmy sobie jasno, te znaczki pod awatarami mogłyby zachęcić użytkowników do brania udziału w różnorakich aktywnościach na forum. Zawsze byłby to jakiś szpan, wiadomo, ludzie lubią łechtać sobie ego takimi pierdółkami. Proszę ekipę forum o rozpatrzenie tej prośby, a użytkowników, którzy też chcą przywrócenia nagród, o udzielenie poparcia. Pozdrawiam, Coldwind
 11. Dzieńdoberek, kolejny rozdział już na forum! Rozdział 41: Entuzjazm Zapraszam do lektury i komentowania!
 12. @Uszatka oryginał tego raka: http://amlm3.blox.pl/resource/rak.jpg
 13. Przypominam: jutro o 20 urodzinowa edycja klubowych zawodów w pisaniu drabbli. Chcesz się szybko sprawdzić w pisaniu? A może w ogóle chciałbyś zacząć pisać? Oto najlepsza do tego okazja! Przyjdź, weź udział, a może znajdziesz się w naszej galerii sław! Pamiętajcie, jutro o 20! Zapraszamy!
 14. Dzień dobry, oto nadchodzi rozdział numer 40. Tym samym jesteśmy już w 20% tej wielkiej przygody! Rozdział 40: Zebranie Zapraszam do lektury i komentowania!
 15. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło