Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Anrizo

Brony
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Anrizo

 1. Anrizo

  Nie, poprzednie Sylwki miałem planowane. Tym razem daruję sobie presję dla spokoju. Czy porwał cię szał świątecznych zakupów?
 2. Anrizo

  Chętnie przyjmę wasze zaproszenia
 3. I tutaj dopuszczę się do autoplagiatu jednego z posów pod tematem o niemalże identycznej tematyce: W tym momencie jestem przesycony kucami, na fandom bardziej patrzę z boku niż w nim aktywnie uczestniczę. W serii pojawiło się już tyle rzeczy, że zakończenie jej da mi dodatkowe uczucie ulgi. Tu już nie chodzi o samą jakość kolejnych sezonów, a o ilość. W tym momencie serial stanowi całkiem kompletną całość, wystarczy tylko wszytko zamknąć w satysfakcjonujący sposób. W sumie ja też jestem wielbicielem feelsów (tych nieprzesadzonych oczywiście). Jeżeli scenarzystom uda się nie przekroczyć cieńkiej granicy dobrego smaku, to wspomnienia po zakończeniu mogą pozostać w nas na dłuższy czas. Pewnie, spodziewam się nieco innego doświadczenia niż tego, którym mnie uraczyło zakończenie FMA:B. Przecież wciąż gadamy o serialu animowanym robionym głównie dla dzieci.
 4. Anrizo

  Niezłą mam grzywę, co nie?
 5. Anrizo

  Jeszcze tylko tło ... (auć!)
 6. Anrizo

  @PervKapitan Wielkie dzięki.
 7. Anrizo

  Nowy system wgrany, a wraz nim nowy pulpit. @PervKapitan Mogłabyś dać linka do tapety z Black Hatem? Wygląda kozacko. :>
 8. Anrizo

  Zapodaj mi beat'a.
 9. Anrizo

  Znalazłem to ciekawe dziwactwo oglądając YT w nocy. Jest to animacja gościa o nicku Ben Wheele. Jego twórczość można zaliczyć jako dosyć specyficzną, więc niektórych może ona nieco przerazić, jak i zafascynować. Polecam też obejrzeć jego inne materiały.
 10. @Vezz Tyle tu tego fajnego, że nie wiem co wybrać. Najbardziej podobają mi się koszule z Vinylką (i Octavią). Szkoda, że wcześniej nie poznałem tego sklepu. Dzięki!
 11. Wowow... ładne nogi... znaczy się... bluza. Ta sexy Twilight (nie, żebym gustował w clop artach) tak dobrze wpasowuje się w nogi wraz z podkolanówkami, że można spokojnie wybaczyć tą niefortunną nazwę tematu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety, jeszcze nie mam żadnej kucowej bluzki, a chętne bym jakąś sobie ogarnął.
 12. Anrizo

  "Mogem.... obejrzeć... ten... mecz?"
 13. Hmm... Fajne te ikony działów forum. :fluttershy4:

  1. Show previous comments  4 more
  2. Uszatka

   Uszatka

   @Michalski9 No nie mów, że nie zauważyłeś :spike: 

  3. Michalski9

   Michalski9

   No teraz już tak xD. Wybacz @Uszatka, niezbyt często bywam na głównej, a jak już to skupiam się konkretnie na znalezieniu czegoś, więc mało mam okazji zauważyć takie rzeczy :). Przepraszam :/

    

  4. Uszatka

   Uszatka

   @Michalski9 Nie no, nie ma problemu. Po prostu zaskoczona jestem, że ktoś główną tak rzadko odwiedza xD

 14. Anrizo

  Siema. Miłego pobytu na forum!
 15. Anrizo

  Z Team Fortress 2 czy Counter-Strike 1.6 nie miałbym żadnych problemów, z innymi darmówkami tak samo. I tak patrząc po relacjach różnych osób z mojego otoczenia TF2 się wszystkim przejadł. Jakby co, jestem bierny na propozycje.
 16. Anrizo

  W pierwszą część Gravity Rush nie miałem okazji zagrać, jednak chętnie bym ogarnął kontynuację wraz z remasterem jedynki. Mam nadzieję, że gra będzie warta swojej ceny.
 17. Anrizo

  "Paczaj w moje oczy." 0-0
 18. Anrizo

  Gołębie zrobiły mi dziś dzień. Właśnie parę godzin temu czytałem artykuł o fobii przed nimi w Proroku Codziennym. XD Magia niestety na to nic nie zaradzi.
 19. Anrizo

  @MasterOfRainbows Tak jak mówił WilkU, to tylko przykrywka, by odwrócić uwagę społeczeństwa od spraw wyższej wagi. Po co polityków miałyby obchodzić kwestie moralności, ich bardziej obchodzą kwestie biznesowe. Jesteśmy po prostu naiwni. @Po prostu Tomek Akurat ten pogląd również szanuję. Rozumując logikę ludzi, którzy są za ogólnym zakazem aborcji można stwierdzić, że w wypadku zagrożenia życia matki to ona musi poświęcić swoje, by dziecko się narodziło. Jednak kobieta wtedy straci więcej niż potomstwo, które niczego jeszcze nie osiągnęło. Ciekawe, co przeciwniczki aborcji by zrobiły, gdyby los postawił je w tej samej sytuacji?
 20. Anrizo

  Problem w tym, że są osoby, które kładą swoją etykę ponad prawo jak i takie, które wsadzają paluchy w życie innych ludzi. Z mojego punktu widzenia aborcja jest zabraniem przyszłemu człowiekowi możliwości życia i najlepiej byłoby, gdyby była używana jedynie w uzasadnionych przypadkach, żeby typowe "puściary" nie zabijały płodów, bo antykoncepcja nie zadziałała. Jednak jest to sprawa indywidualna, a moment wstąpienia życia w nienarodzony organizm nie został określony naukowo, więc aborcja powinna być wykonywana wedle woli kobiety do momentu zaawansowanego rozwinięcia płodu. Każdy ma swoje zasady i niech postępuje według nich, dopóki nie narusza prawa. I tak za moment będzie ono przeciwne w drodze wyboru przez durne decyzje PiS'u ... Dobra... przestaję... wnosząc zbyt dużo polityki do tematu mogę wywołać ostry shitstorm, czego bym nie chciał. O tym się nie da gadać na spokojnie.
 21. Anrizo

  @Rory Mercury To chyba post idealny dla ciebie! Och, jak ja w dzieciństwie uwielbiałem Ratcheta. Co prawda, nie miałem wtedy własnego PS2, ale zawsze w niego cisnąłem, gdy przyjeżdżałem na wieś do kolegi. Już nie pamiętam, która to była część. Nawet nie pamiętam już 90% mechanik w grze, miałem wtedy ok. 5 lat, więc w mojej pamięci pozostał co najwyżej fakt ogrywania. Mimo tego sam świat gry bardzo mi się podobał. Niestety później kontakty z kolegą się urwały, bo ten skupił się na pływactwie, tym samym kończąc mój kontakt z jakimikolwiek konsolami (akurat w 2011 kupiłem X360, ale to już temat na inną historię). Gdzieś w 2014 roku dorobiłem się PSP, jednakże grałem na nim najbardziej w GTA i emulowane gry, więc odsłonami Ratcheta na tą konsolę nie zaprzątałem sobie głowy. Dopiero po dwóch latach przypomniała mi się seria, a to z powodu remake'u na PS4 (który mam zamiar wkrótce kupić). Pełny portfel w tym momencie mi nie sprzyjał, to zacząłem szukać alternatywy. Akurat PSP zaczynał się trochę kurzyć, toteż dowiedziałem się o grze R&C:SM. Od razu wziąłem się za ogrywanie tytułu i muszę przyznać, że bardzo przypadł mi do gustu, chociaż odczuwałem pewne braki. Teraz planuję ograć Ratcheta na PS4 jak i najstarsze części na PS2, którą dostałem mniej więcej trzy lata temu. Mam oczekiwać czegoś więcej względem odsłony na PSP?
 22. Anrizo

  Witamy nowego starego użytkownika na forum, który nawet przede mną zdążył napisać post powitalny. Jednak lepiej późno niż wcale.
 23. Mistrzostwo po prostu.

   

   

  1. Generalek

   Generalek

   Gdyby chociaż się rymowało ;-;.

 24. 24. I tak postów nie nabijecie.
 25. Anrizo

  Choć obraz nie wygląda najładniej, to jednak czuję tu potencjał. Potrafię sobie wyobrazić tego arta wykonanego o wiele bardziej doświadczoną ręką. To dobrze świadczy. Masz własną wizję, co z czasem szlifowania umiejętności rysowniczych może zaowocować ciekawymi dziełami.
×
×
 • Create New...