Jump to content

Anrizo

Brony
 • Posts

  53
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Anrizo

 • Birthday 12/06/1998

Kontakt

 • Skype
  sporomaniak
 • Gadu-Gadu
  20600128
 • Discord ID
  Anrizo#7542

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Zainteresowania
  NAMIARY:
  Steam: Anrizo
  PSN ID: Zaledi
  Discord: Anrizo#7542
  NS FC: SW-2147-1741-3620
 • Ulubiona postać
  - Rainbow Dash,
  - Vinyl Scratch/DJ Pon-3,
  - Pinkie Pie,
  - Octavia,
  - Lyra,
  - Applejack,
  - Trixie

Recent Profile Visitors

10327 profile views

Anrizo's Achievements

Mały kucyk

Mały kucyk (2/17)

59

Reputation

 1. Nie, poprzednie Sylwki miałem planowane. Tym razem daruję sobie presję dla spokoju. Czy porwał cię szał świątecznych zakupów?
 2. Chętnie przyjmę wasze zaproszenia
 3. I tutaj dopuszczę się do autoplagiatu jednego z posów pod tematem o niemalże identycznej tematyce: W tym momencie jestem przesycony kucami, na fandom bardziej patrzę z boku niż w nim aktywnie uczestniczę. W serii pojawiło się już tyle rzeczy, że zakończenie jej da mi dodatkowe uczucie ulgi. Tu już nie chodzi o samą jakość kolejnych sezonów, a o ilość. W tym momencie serial stanowi całkiem kompletną całość, wystarczy tylko wszytko zamknąć w satysfakcjonujący sposób. W sumie ja też jestem wielbicielem feelsów (tych nieprzesadzonych oczywiście). Jeżeli scenarzystom uda się nie przekroczyć cieńkiej granicy dobrego smaku, to wspomnienia po zakończeniu mogą pozostać w nas na dłuższy czas. Pewnie, spodziewam się nieco innego doświadczenia niż tego, którym mnie uraczyło zakończenie FMA:B. Przecież wciąż gadamy o serialu animowanym robionym głównie dla dzieci.
 4. Nowy system wgrany, a wraz nim nowy pulpit. @PervKapitan Mogłabyś dać linka do tapety z Black Hatem? Wygląda kozacko. :>
 5. Znalazłem to ciekawe dziwactwo oglądając YT w nocy. Jest to animacja gościa o nicku Ben Wheele. Jego twórczość można zaliczyć jako dosyć specyficzną, więc niektórych może ona nieco przerazić, jak i zafascynować. Polecam też obejrzeć jego inne materiały.
 6. @Vezz Tyle tu tego fajnego, że nie wiem co wybrać. Najbardziej podobają mi się koszule z Vinylką (i Octavią). Szkoda, że wcześniej nie poznałem tego sklepu. Dzięki!
 7. Wowow... ładne nogi... znaczy się... bluza. Ta sexy Twilight (nie, żebym gustował w clop artach) tak dobrze wpasowuje się w nogi wraz z podkolanówkami, że można spokojnie wybaczyć tą niefortunną nazwę tematu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety, jeszcze nie mam żadnej kucowej bluzki, a chętne bym jakąś sobie ogarnął.
 8. "Mogem.... obejrzeć... ten... mecz?"
 9. Hmm... Fajne te ikony działów forum. :fluttershy4:

  1. Show previous comments  4 more
  2. Sowenia

   Sowenia

   @Michalski9 No nie mów, że nie zauważyłeś :spike: 

  3. Michalski9

   Michalski9

   No teraz już tak xD. Wybacz @Uszatka, niezbyt często bywam na głównej, a jak już to skupiam się konkretnie na znalezieniu czegoś, więc mało mam okazji zauważyć takie rzeczy :). Przepraszam :/

    

  4. Sowenia

   Sowenia

   @Michalski9 Nie no, nie ma problemu. Po prostu zaskoczona jestem, że ktoś główną tak rzadko odwiedza xD

 10. Siema. Miłego pobytu na forum!
 11. Z Team Fortress 2 czy Counter-Strike 1.6 nie miałbym żadnych problemów, z innymi darmówkami tak samo. I tak patrząc po relacjach różnych osób z mojego otoczenia TF2 się wszystkim przejadł. Jakby co, jestem bierny na propozycje.
×
×
 • Create New...