Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Czepiuch

Brony
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

2 Followers

About Czepiuch

 • Rank
  Źrebaczek
 • Birthday 06/10/1997

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kopycio :cheerilee: wszystkiego najlepszego i kucykowego  w dniu twojch  urodzin :djpon3:

  mlp hepy.jpg

 2. Wszystkiego najlepszego! :) (też dzisiaj mam urodziny xD)

 3. Czepiuch

  Jestem Fluttershy, yay. Szkoda, że tak mało we mnie Rainbow Dash.
 4. Czepiuch

  Hmm ciężko w trzech słowach, więc napiszę 3 pierwsze rzeczy, które mi do główki przyszły. Nieobliczalna Samotna Wrażliwa
 5. Czepiuch

  Moim ulubionym odcinkiem pierwszej serii jest numer 23 czyli Kroniki Uroczego Znaczka. Miło było dowiedzieć się czegoś więcej o bohaterkach, było dużo CMC i ten wspaniały tekst Pinkie, który mnie powalił: http://www.youtube.com/watch?v=YPOKQetUgr4 Najgorszy? Hmmm. Odcinek 4. był taki sobie, więc (jeśli wgl. można nazwać jakiś odcinek MLP "najgorszym") wybór pada na niego.
 6. Czepiuch

  Lunę darzę ogromną sympatią, szczególnie po odcinku z nią w roli głównej. Mi osobiście jest jej trochę żal i w pełni ją rozumiem. Bardzo chciała być zauważona i kochana a tymczasem kucyki jej nie doceniały i chwaliły Celestię. Nie dziwię się, że zebrała w sobie tyle złości. Na szczęście teraz jest już wszystko dobrze. Btw. Mogłaby częściej występować w odcinkach.
 7. Czepiuch

  Nie ma się czego bać, musisz po prostu uwierzyć w siebie! Nie raz udowodniłaś swoje możliwości. Jeśli w wyjątkowych sytuacjach potrafisz być taka dzielna, to potrafisz być dzielna zawsze. Nie zapominaj o swoich przyjaciółkach i fanach, na których zawsze możesz liczyć!
 8. Czepiuch

  Polać miodu Avanidius'owi, niech żyje sto lat
 9. Czepiuch

  Na początku miałem mieszane uczucia do tej postaci, ale z każdym, odcinkiem coraz bardziej mnie do siebie przekonywała. Odcinek z psami przeważył szalę mojej sympatii i bardzo polubiłem tą postać. Nie wiem co mi się w niej najbardziej podoba. Po prostu jest świetna. Inna niż pozostałe kuce, wyrafinowana, prawdziwa dama, ale mimo wszystko dobra przyjaciółka. ^^
 10. Czepiuch

  Odcinek nie był jakiś specjalnie wybitny, ale to od niego wszystko się zaczęło i mam do niego spory sentyment. Motyw z poznawaniem kucyków został fajnie zrobiony i ogólnie przyjemnie się go oglądało. Można ten odcinek uznać za bardzo udane preludium do dalszych odcinków.
 11. Czepiuch

  Po drodze kucyki spotkały Pinkie Pie, która bardzo dziwnie się zachowywała. Gdy tylko zobaczyła swoje przyjaciółki niezmiernie się ucieszyła, jednak po chwili przypomniała sobie o czymś ważnym i z przejęciem zaczęła opowiadać o tym, że uaktywnił się jej zmysł, który wyczuł, że zbliża się...
 12. Czepiuch

  Ktoś musi bronić honoru angielskiej piłki nożnej ^^
 13. Czepiuch

  Hej, hej, hej! Na świat przyszedłem w czerwcu 1997, mieszkam w Lubinie (woj. dolnośląskie). My Little Pony oglądam od niedawna postanowiłem, że będę oglądał jeden odcinek dziennie (czasami zdarza mi się nie wytrzymać i oglądam więcej to jest silniejsze ode mnie) serial od razu pokochałem i nie wyobrażam sobie życia bez kucyków. Aktualnie jestem na 23 odcinku pierwszego sezonu. Moja ulubiona postać to Rainbow Dashie. Interesuję się grafiką komputerową i sportem a w szczególności piłką nożną (kibicuję londyńskiej Chelsea FC). Serdecznie wszystkich pozdrawiam.
 14. Czepiuch

  Zdecydowanie jeden z najlepszych odcinków! Końcówka trochę przewidywalna, ale i tak piękna.
×
×
 • Create New...