Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Carpe Mori

Brony
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

1 Follower

About Carpe Mori

 • Rank
  Nekromantka Niższego Poziomu

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  To moja słodka tajemnica
 • Ulubiona postać
  Pinkamena Diane Pie, Twilight Sparkle, Applejack

Recent Profile Visitors

628 profile views
 1. Carpe Mori

  Aktualnie też nie gram, gra mi się znudziła, a na multiplayer nie mogę sobie pozwolić bo lagi i klatkowanie. Parę razy miałam znikąd godmoda i nikt nie mógł mnie zabić, a na serwerze była wojna to sobie loota pozbierałam i uciekłam na singla xD
 2. Carpe Mori

  Aktualnie poszukuję lektury, znajomy zaproponował bym kilka tygodni temu przeczytała "Przebudzenie" Anthonego de Mello, więc możliwe, że niebawem się zaopiekuję tym tytułem. Powiedział, że to książka sam raz dla mej osoby. Niestety posiadam tą książkę tylko w formie e-booka, gdyby nie to to już dawno ta książka zostałaby przeczytana.
 3. Carpe Mori

  Lekkoatletyka nie jest tylko bieganiem. Można też wykonywać rzuty i skakać. Osobiście lubię skok w dal i rzut młotem.
 4. Carpe Mori

  Może chodzi mu o streszczenie całej fabuły, a nie konkretnej sceny tak jak zaprezentowałeś
 5. Carpe Mori

  Witaj! Co Ciebie zniechęciło do lekkoatletyki, skoro lubisz aktywność fizyczną?
 6. Carpe Mori

  Też gram ze znajomymi i nie mam lagów. Problemem może jednak być, że server się freezuje jak host minimalizuje grę. Dobrym pomysłem może być zebranie sprzętu na singlu i wbicie ze znajomymi na serwer dedykowany z owym sprzętem i zrobienie "polowania" na graczy. Raz trafiliśmy na taką perełkę która będąc pod ostrzałem postanowiła zapalić latarkę (była noc). Śmiałam się z niego przez kilka dobrych minut Fajnym motywem są serwery pvp na mapie "Arena". A w najbliższym czasie: http://unturned.pl/aktualizacja-2-2-3-informacje-3-0-edytor-map/
 7. Carpe Mori

  To po prostu daj same linki w pierwszym poście Jak przez komputer? Komputerem nie da się robić zdjęć, co najwyżej kamerą internetową (np. laptopy z reguły mają wbudowane kamery internetowe).
 8. Carpe Mori

  Unturned to gra sandboxowa i zombie survival łącząca ze sobą możliwość rozwoju postaci. Gra jest stworzona przez 16-stolatka i jest dostępna na steamie jako free to play i waży uwaga... około 50 MB http://store.steampowered.com/app/304930/?l=polish Z pozoru gra wygląda na prostą pod każdym względem, ale tak na prawdę prosta jest jedynie grafika która wyglądam przypomina nieco Minecrafta, ale pod względem mechanicznym jest już bardziej rozbudowana. Gra jest nowa (wydana 7 lipca tego roku) i się prężnie rozwija, dostępna jest Wiki tej gry w angielskiej jak i w polskiej wersji, gdzie można znaleźć wiele rzeczy które się przydadzą do gry. http://unturned.wikia.com/wiki/Unturned_Bunker_Wiki - Angielska Wiki http://pl.unturned-pl.wikia.com/wiki/Unturned_pl_Wiki - Polska Wiki A tu macie listę serwerów Europejskich: http://unturnedsl.com/dedicated/eu
 9. Carpe Mori

  Chciałabym powiedzieć, że 2 pierwsze spoilery dalej się nie otwierają. Zamiast bawić się w blogi to po prostu hosting zmień. Co do ich wielkości to czym je uwieczniasz? Skanerem, telefonem, aparatem? W urządzeniach można zmienić ustawienia jakości i rozdzielczości robionych zdjęć.
 10. Carpe Mori

  Najbardziej podobają mi się lotki na skrzydłach. Są bardzo wyraziste. Ogon i grzywa wyglądają trochę na sztywne, ale może to dlatego, że odnoszę wrażenie, jakby postać stała na ziemi (a wiatr naturalnie nie porusza się pod takim kątem)
 11. Jak dla mnie to te "kolorowe koniki" na wystawach to pic na wodę i okazja na zagarnięcie $$$ @offtop Jestem ognistym szczurem, ale nie wiem co to ma do tematu. Możesz poparzyć? Firefox Twoją przeglądarką . Więc z tej okazji macie obrazek.
 12. Carpe Mori

  Fajne wierszyki. Skąd bierzesz natchnienie? Bo czasem też lubię napisać jakiś wierszyk, ale nie potrafię nic o kucach napisać Jeśliby się czepiać szczegółów - korsarz to nie to samo co pirat. Korsarz działa legalnie za pozwoleniem władcy, a pirat działa nielegalnie i samowolnie.
 13. Carpe Mori

  Witaj Bartoszu i miewaj się dobrze! Zadałabym jakieś pytanie, ale nie mam zielonego pojęcia o co sensownego mogłabym zapytać. Chociaż... W jakiego gatunku książek gustujesz i jakie tytuły są Twoimi ulubionymi? A wziąłeś poprawkę na to, "jesteśmy" w Internecie?
 14. Carpe Mori

  Może nie "niewyedukowanych" ale z pewnością niedoinformowanych i pewnie jest takich osób więcej. Gdzie można znaleźć taką informacje, że są przypuszczenia dotyczące trwania serialu do 2019 roku? Przy pomyślnych wiatrach to ok 4 sezony.
×
×
 • Create New...