Jump to content

Requie

Brony
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Requie

 • Birthday 09/28/1995

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  44506467

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Lednica Górna
 • Ulubiona postać
  ...

Recent Profile Visitors

1184 profile views

Requie's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

4

Reputation

 1. https://review2016.eune.leagueoflegends.com/pl_PL/year-in-review/personal-stats?share=TWpJd056UXlOVEI4UlZWWE1RODk4NmI1MDU2ZjE0NDg1OWE2M2M5YTM1MTJiYWFhMjhNakl3TnpReU5UQjhSVlZPTVE
 2. Pomijając mecze kiedy jest drewno team, zazwyczaj dobrze supportujac da się trochę wspiąć po rankingu, tyle ze Ty musisz wiedzieć co robisz. Agleć miałaś trochę doświadczenia jako support, czego niektórzy mogą nie posiadać.
 3. Zrobiłem kanał na dole. Po nazwie chyba każdy się zorientuje
 4. Ciekawi mnie, czy dla odmiany ten turniej lola się skończy.
 5. Przeliczniki może wydaja się słabe ale mimo wszystko ad poppy ma moc zdolną brać carry na combo(bez ulta ofc)
 6. Darius po prostu został dopasowany do obecnej mety. Niektórych zmiany jego skillsetu jak widzę dalej boli. Został już znerfiony i wątpię, aby było potrzebne więcej tego. To jest jedna z tych postaci z którymi nie można walczyć zbyt długo a przy uaktywnieniu jego pasywki podchodzić, co chyba każdy zna że do nastackowanego nasusa też się nie podchodzi. Co do Kindred... Tak jak z Fiorą, jak nie nafeedujesz to nie będzie boleć. Cytując Riot "its not op, just stop feeding".
 7. Moim skromnym zdaniem religii powinno w szkole nie być. Tego powinno się nauczać w świątyni danej wiary czyli przeciętny katolik szedłby do kościoła. Zwiększenie godzin historii czy też biologii niewiele da bo jeszcze, żeby uczniowie się jej chcieli uczyć. To w programie nauczania raczej powinno się zawrzeć to co musi zostać zrealizowane na lekcjach danego przedmiotu i pod tym względem zmniejszać lub zwiększać liczbę godzin. Tyle że kolejną rzeczą jest, aby nauczyciel wymagał tej wiedzy od uczniów. Z własnego doświadczenia wiem, że z tym różnie jest. Takim sposobem powstają ludzie nie wiedzący co to Wisła i że człowiek ma mózg.
 8. Dobra muza, dobry bass. Teraz można dokończyć robotę.

 9. Jeszcze jest opcja oczywiście próbować z poziomu konsoli to zmienić. Jednak szczerze spróbuj szybko przejść do tego momentu u Towarzyszy. W najgorszym przypadku jest potrzebny ostatni zapis. Niektóre mody udostępniają także możliwość wymuszenia na postaci żeby była wilkołakiem. Potem można po prostu wrócić do wampiryzmu normalnie. Harkon chyba też opcję aby zamienić cię w wampira jeśli w trakcie kampanii z jakiegoś powodu twoja postać przestała być wampirem. Mam nadzieję, że to pomoże.
×
×
 • Create New...