Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Cuddly Doggy

Brony
 • Content Count

  706
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Cuddly Doggy

 1. Cuddly Doggy

  To tamta była słaba, więc już mnie tam nie ma. A AGH jest na razie spoko
 2. Cuddly Doggy

  Zależy która. Na dwóch już byłam
 3. Cuddly Doggy

  Kraków to nawet bardzo.
 4. Cuddly Doggy

  Studiuję sobie na jednej z krakowskich technicznych uczelni, wiesz?
 5. Cuddly Doggy

  Cześć Soli, zasadniczo nie wchodzę już na forum, ale przyszłam Ci napisać "cześć Soli", bo Cię bardzo lubię. Tęsknimy ;_; ~ Myhell
 6. Cuddly Doggy

  Serio po gimnazjum tak się przejmujesz tym jaką szkołę wybrać i już umawiasz się z doradcami zawodowymi? Bez jaj. Z tego co pamiętam to przy wybieraniu profilu w liceum większość osób, które znam/znałam kierowała się tym jaki przedmiot jej/jemu najlepiej idzie. I nie zawsze takie wybory były trafne, mnóstwo osób po pierwszej klasie się przenosiło na inny profil i nikogo to nie dziwiło. Nie mówiąc już o tym, że to jaki profil w liceum wybierzesz wcale nie musi dyktować Ci jakie studia wybierzesz po ukończeniu lo. Ja po gimnazjum byłam wręcz pewna, że w przyszłości pójdę na jakieś humanistyczne studia, więc poszłam w liceum na humana, koniec końców zdawałam rozszerzoną matmę na maturze i wylądowałam na studiach technicznych i to nie na jakimś śmiesznym kierunku. Jeżeli nie będziesz chciał/mógł zmienić klasy na taką z innym profilem podczas nauki w liceum to wystarczy trochę samozaparcia i samodyscypliny i na maturę z danego przedmiotu nauczysz się sam. Więc nie ma co się spinać, niektórzy ludzie idąc na studia nie wiedzą co chcą robić lub w czasie studiów stwierdzają, że to jednak nie to i zaczynają studiować coś innego. Póki co, kończysz gimnazjum i upodobania mogą Ci się diametralnie zmienić, 100% potwierdzone info.
 7. Cuddly Doggy

  No tak... odnosząc się najpierw do tego picia piwka, czy oglądania meczu po robocie, to powiem, że żadna normalna na pewnym poziomie takiego faceta by nie chciała, bo takie picie piwa od razu jak się z pracy wróci, dzień w dzień, to taki trochę margines społeczny, więc trochę słabe porównanie. Ja bym nic nie miała do faceta, ani ogólnie do kogokolwiek, kto kreskówki lubi oglądać, sama lubię, ale nie oglądam ich jakoś nałogowo. Oprócz MLP to systematycznie (znaczy jak nowe odcinki wychodzą) to "Family guy" oglądam, inne kreskówki to sporadycznie raczej. I ogólnie to trzeba znać umiar, jeżeli oglądanie kreskówek jest jedynym co do danego osobnika interesuje, to raczej będę mieć o nim negatywne zdanie.
 8. Cuddly Doggy

  Jadę sobie dzisiaj w nocy pociągiem i przez prawie całą drogę jakaś obca laska, która siedziała obok, śpiąc przytulała się do mnie <3
 9. Cuddly Doggy

  Dobra, może być. Skoro ty stawiasz.
 10. Cuddly Doggy

  To ja będę pić to co ja będę chciała, a ty to co ty będziesz chciał. Proste.
 11. Cuddly Doggy

  To Irvan mi zaproponował, że mi postawi.
 12. Cuddly Doggy

  A jak wtedy będę chciała coś innego?
 13. Cuddly Doggy

  @Irvin Ale to nie byłoby żebranie, tylko zbiórka na cele charytatywne. Będę piła co chciała. No chyba, że wpadniesz do mnie to z Tobą się czegoś lepszego napiję. Podłoga w akademiku wygląda na wygodną, tak jakbyś szukał miejsca do spania.
 14. Cuddly Doggy

  Mieszałam wódę z żubrem to rzygałam. A hajsy na paczkę by się znalazły, zrzutę w akademiku byśmy zrobili, na pewno by ktoś coś dołożył na tak szczytny cel. I rzeczywiście mamy trochę inne upodobania kulinarne, skoro wolisz picie rzygowin od piwa.
 15. Cuddly Doggy

  Drogi kolego, jestem za biedna, żeby się bawić w degustatora piwa :< W ogóle, szkoda, że wcześniej mi nie powiedziałeś, że picie przefiltrowanych rzygowin to dla ciebie przyjemność- to bym w sobotę do słoiczka rzygała i Ci pocztą je wysłała :< a tak to się zmarnowały.
 16. Cuddly Doggy

  Lodówka taka pełna...
 17. Cuddly Doggy

  Byłam dzisiaj na uczelni od 7-19 prawie bez żadnych przerw. Wracam do akademika, jem obiad i chcę się fizyki pouczyć, no ale oczywiście akurat dzisiaj dużo osób musi czegoś ode mnie chcieć. I jeszcze dzisiaj rano jakiś gościu powiedział mi, że wyglądam jak naburmuszony kot :<
 18. Cuddly Doggy

  @Cahir bo to są bardzo dobre kotlety.
 19. Cuddly Doggy

  To ja sobie popatrzę, skoro i tak nie będę spać, tylko pilnować, żeby mi ktoś kotletów w pociągu nie podpierdolił.
 20. Cuddly Doggy

  Sęk w tym, że niekoniecznie. Celem większości książek jest przekazanie czegoś czytelnikowi, jakiś głębszych wartości. Poza tym, nigdzie nie stwierdziłam, że "Gra o tron" nie jest warta przeczytania, sama przyznałam, że jest dobra. Zasadniczo, to nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Bo ja zapytałam o to, czemu uważasz, że KAŻDY POWINIEN JĄ PRZECZYTAĆ, a nie czy jest dobra, czy nie. Bo ten temat służy do tego by użytkownicy tworzyli swoją listę książek, które według nich każdy powinien przeczytać, tak więc zapytałam, co takiego szczególnego jest w "grze o tron", że stwierdziłeś, że jej tytuł na takiej liście powinien się znaleźć? Sama przeczytałam wiele książek, które uważam za dobre, ale na liście takich książek, które według mnie każdy powinien przeczytać bym ich nie umieściła i do takich należy "Gra o tron", głównie dlatego, że nie przekazuje żadnych wartości, nie jest też książką wyjątkowo oryginalną. Ot, taka tam fantastyka, nic specjalnego. Czytałam lepsze.
 21. Cuddly Doggy

  Mógłbyś jakoś uargumentować, czemu według Ciebie każdy powinien przeczytać "Grę o tron"? Bo zasadniczo, książka ta jest dobra, ale nie rewelacyjna. Nie przekazuje jakiś głębszych wartości, służy tylko rozrywce, jak miliony innych książek.
 22. Cuddly Doggy

  Odpowiedź jest prosta- To są powiadomienia na temat postów, które wymagają akceptacji moderacji, by pojawiły się na forum.
 23. Cuddly Doggy

  Yaay, nie jestem ostatnia. Czyli jednak nie jestem taką straszną suczą i ktoś mnie lubi
 24. Cuddly Doggy

  @Sakitta, Polecam Lema.
 25. Cuddly Doggy

  Ty do każdego tematu z dyskusją będziesz robić ankiety, by dowiedzieć się, czy usunąć czy zostawić? Bo prowadzenie działu na zasadzie "wiwat, niech żyje demokracja" jest mocno bezsensu. Ty jesteś avatarem i ty decydujesz, co zostawić, a co usunąć. Zasadniczo trudno o wyczerpanie tematu w temacie takim, w jakim umieściłaś ten post. Poza tym, jeśli odpowiedzi mają cały czas poziom i nie są powtarzalne, tworzą jakąś dyskusje, to można taki temat zostawić, nawet jeśli nie jest przez pewien czas aktywny. Chociaż najlepszym w tym wypadku rozwiązaniem jest próba ożywienia takiego tematu. A, i ogarnij trochę odpowiedzi Rainbow, żeby były trochę zabawniejsze, czy tam ciekawsze, bo póki co, wieje nudą.
×
×
 • Create New...