Jump to content

Cuddly Doggy

Brony
 • Posts

  713
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Cuddly Doggy last won the day on February 8 2014

Cuddly Doggy had the most liked content!

Kontakt

 • Skype
  cuddly.doggy
 • Gadu-Gadu
  13419875

Informacje profilowe

 • Gender
  Steven Magnet
 • Ulubiona postać
  DEFINITYWNIE RAINBOW DASH i Spitfire i Luna i Lady Rainicorn.
  A Bulk Biceps to najsłodszy kucyk.

Recent Profile Visitors

11897 profile views

Cuddly Doggy's Achievements

Koń

Koń (6/17)

185

Reputation

 1. To tamta była słaba, więc już mnie tam nie ma. A AGH jest na razie spoko
 2. Studiuję sobie na jednej z krakowskich technicznych uczelni, wiesz?
 3. Cześć Soli, zasadniczo nie wchodzę już na forum, ale przyszłam Ci napisać "cześć Soli", bo Cię bardzo lubię. Tęsknimy ;_; ~ Myhell
 4. No tak... odnosząc się najpierw do tego picia piwka, czy oglądania meczu po robocie, to powiem, że żadna normalna na pewnym poziomie takiego faceta by nie chciała, bo takie picie piwa od razu jak się z pracy wróci, dzień w dzień, to taki trochę margines społeczny, więc trochę słabe porównanie. Ja bym nic nie miała do faceta, ani ogólnie do kogokolwiek, kto kreskówki lubi oglądać, sama lubię, ale nie oglądam ich jakoś nałogowo. Oprócz MLP to systematycznie (znaczy jak nowe odcinki wychodzą) to "Family guy" oglądam, inne kreskówki to sporadycznie raczej. I ogólnie to trzeba znać umiar, jeżeli oglądanie kreskówek jest jedynym co do danego osobnika interesuje, to raczej będę mieć o nim negatywne zdanie.
 5. Jadę sobie dzisiaj w nocy pociągiem i przez prawie całą drogę jakaś obca laska, która siedziała obok, śpiąc przytulała się do mnie <3
 6. Dobra, może być. Skoro ty stawiasz.
 7. To ja będę pić to co ja będę chciała, a ty to co ty będziesz chciał. Proste.
 8. To Irvan mi zaproponował, że mi postawi.
 9. A jak wtedy będę chciała coś innego?
 10. @Irvin Ale to nie byłoby żebranie, tylko zbiórka na cele charytatywne. Będę piła co chciała. No chyba, że wpadniesz do mnie to z Tobą się czegoś lepszego napiję. Podłoga w akademiku wygląda na wygodną, tak jakbyś szukał miejsca do spania.
 11. Mieszałam wódę z żubrem to rzygałam. A hajsy na paczkę by się znalazły, zrzutę w akademiku byśmy zrobili, na pewno by ktoś coś dołożył na tak szczytny cel. I rzeczywiście mamy trochę inne upodobania kulinarne, skoro wolisz picie rzygowin od piwa.
 12. Drogi kolego, jestem za biedna, żeby się bawić w degustatora piwa :< W ogóle, szkoda, że wcześniej mi nie powiedziałeś, że picie przefiltrowanych rzygowin to dla ciebie przyjemność- to bym w sobotę do słoiczka rzygała i Ci pocztą je wysłała :< a tak to się zmarnowały.
×
×
 • Create New...